Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

melisska
8. sep 2008

moncika aspon ste si vzacnejsi 🙂 nebojkaj ked to ma prist pride to 🙂

moncika15
8. sep 2008

len sa tomu nejako nexce 😅
ocividne bude nase babo po ocinkovi lenive jak vos 😀 na vsetko ma casu dost aj na prixod na svet 😅 😀

dicinka1
8. sep 2008

optimistky coje?kde ste sa podeli? 😵

moncika15
8. sep 2008

ja si pokladam tuto otazku uz od rana 😀
tehulkam bolo zle tie su ospravedlnene 😉

dicinka1
8. sep 2008

vazne?komu bolo zle?co je nove moncika?nech to necitkam..sa mi nece... 😉

moncika15
8. sep 2008

no cikytka sa tuli k wc a melisska isla papat... ale nejako sa pozabudla 😀 sak tehulka tak musime xapat 😉

dicinka1
8. sep 2008

jaj srandfa,..tak ciky uz vracia?parada..tak nech sa rozprava dalej z wc... a meliska nech papka.ved treba..za dvoch... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som taka rada... 😵 😵 😵 😵

pahu
8. sep 2008

Haló, ja som tu, len mi nepridalo odpoveď 😀

dicinka1
8. sep 2008

ajoooooooooooooooj pahu 😵 😵 😵 😵

moncika15
8. sep 2008

pahu: 😀
baby neviete na akej Slovenskej stranke sa da objednat femigard?

dicinka1
8. sep 2008

neviem..ale daj si do googllu...malo by ti to tam vyskocit.. 😉 😀

moncika15
8. sep 2008

ano ale len same ceske stranky 🙄 ja som verna slovenskemu trhu 😝

kukulik30
8. sep 2008

moncika....neviem ,ci to najdes niekde na slov. strankach, vyzera to tak, ze sa to da objednat iba cez hemann.cz, ja som tiez hladala, ale vyhodili iba cesku stranku 😒

melisska
8. sep 2008

moncika, ja ti v tomto neporadim, nevyznam sa v tom.

dicinka1
8. sep 2008

moncika..uz si to nasla?

cikyta
autor
8. sep 2008

Ahojte dievčatá.Veru,dnes sa ospravedlnujem.Je mi "úžastne"a keby sa dalo,beriem o 4 na venčenie aj moju drahú misu pod pazuchu............. 😝

dicinka1
8. sep 2008

ciky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
8. sep 2008

ciky..som rada,ze si tu...musim sa ta nieco opytat..citila si aj ty taky tlak na jednej aj druhej strane pocas stimulacie?citim si akosi vajecniky... 😖 a ako spoznam ze mam ohss..ci ako sa to vola?

cikyta
autor
8. sep 2008

Ano,tie tlaky sú zväčšené vaječníky.Tvoria sa v nich vajíčka a kedže ich produkujú teraz viac ako zvyčajne,z pochopitelných príčin sa vaječníky aj zväčšujú!..........Je to dobre.znamenie,že sa tam deje to,čo má!

dicinka1
8. sep 2008

AHA...takze nie je to to ohss....?dufam,ze ich bude najviacx 10 jajok..necem vela..cem,aby boli kvalitne..nieje dolezita kvantita..ale kvalita..,...vsak?

cikyta
autor
8. sep 2008

Jasné dici.a prosím ťa kašli na OHSS!To by ti narástlo hlavne brucho atd.Vaječníky nechaj pekne rásť a žiadne zbytočné poplachy nerob,lebo si fakt privodiš niečo zlé a to predsa nechceš.Takže-USMEV dáma!

dicinka1
8. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takto?

cikyta
autor
8. sep 2008

Napríklad. 🙂

moncika15
8. sep 2008

dobry veciiiir 😀
no nenasla som to ale viem ze existuje lebo som si vtedy v poslednex xvyli rozmyslela ze si ten femigard neobjednam. a teraz ju neviem najst 😒
prepacne ze som zmyzla ale mam poobednu tak som sa z poxopitelnyx dovodou nemohla zucastnit debaty 😝

melisska
9. sep 2008

Dobre ranko, zajtra idem do Splnu, tak mi drzte palceky 😉 Kym nevidim babo na sone som nespokojna.

cikyta
autor
9. sep 2008

Jasné Meliska.Držíme ti zajtra palce,nech je bábo pekne k tebe otočené! 😉

melisska
9. sep 2008

Ciky dakujem, brucho mi uz splaslo 🙂 ale to cakanie, nieje dlhe, no ved vies 😉

moncika15
9. sep 2008

dobre ranko

melisska ,prajem vela stastia 😉
ciky ako ti je?

melisska
9. sep 2008

moncika dakujem budem ho potrebovať 😉

cikyta
autor
9. sep 2008

Ja som mávala brucho len poobede a večer-od včera ho mám už od rána.(Od včera mám toho viac-nechutenstvo a zlé 😝 )Dnes som zjedla 2 banány a kávu.V jogurtoch ako keby uťal.Len ho vidím,je mi zle a mám aj strach čosi zjesť.