Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
21. sep 2008

No Meliska.Pri prvom IVF aj mne skrz faktury nadával-to sme nemali net.Teraz je to lepšie.(Hodinu po hádke sa vtieral a trvá to doteraz)

scarlette
21. sep 2008

caute kocky...
dicinka drzim palce na zajtra 😉
kocky moj muz bol dnes fasa... som mu rano povedala ze co chcem aby dnes spravil a bez reptania navyse k tomu aj riady umyl 😀

melisska
22. sep 2008

Ciky tak nechsa vtiera aj ked ho lubis nech teraz na vas nekrici ale velmi vas lubi a basta 🙂

scarlette, ty mas zivot 😀

Dici drzim silneee palceky a poobede tu bues uz s drobcekami 🙂

cikyta
autor
22. sep 2008

My sme sa pochytili skrz somarinu.On sa postaví v kuchyni,začne variť,letí do obchodu a robí všetko ako gazdinka.Ja len upratujem.Je dobré,že je šikovný a nemusím ja,ale pánska robota doma stojí!Pokazená zástrčka(teda nová,z ktoréj vyťahujem kábel tak,že musím byť rambo.)Pokazená sprcha-tiež potrebujem silu.(a teraz je to nebezpečné pre mna ťažké veci)Potom sa začal šúpať radiátor , odtrhla sa lišta na zemi.No a toto ozaj ja neopravím len mu to furt pripomínam a on sa urazil!Druhým porobí aj boha,každý ho chváli aký je neskutočne šikovný vo všetkom-on je ale NIE DOMA. 😠

melisska
22. sep 2008

Ciky, Ciky, moj urobi doma vsetko , ale nevari a neumyva riad 😎 a tiez sa chyteme za somariny, nebud nanho prisna,mozno to nevie urobit a trapi sa 😝

cikyta
autor
22. sep 2008

Malej Silvii ubližujem,ked používam riadnu silu len na obyčajnú zástrčku.Hned ma brucho rozbolí.To ma naštvalo.

melisska
22. sep 2008

Dobre moja, urcite to opravi, moj by bol najradsej keby som isla do roboty, ale to sa mu asi nepodari, lebo mne uz po operaciach hovorili, ze ked budem tehu tak rizikove 😉

cikyta
autor
22. sep 2008

Prečo chce,aby si išla do roboty?Aj môj s tým v minulosti vymýšlal,lebo treba SK.Ale ked videl,ako mi je zle a že nejaký obrovský rozdiel v PN nemám,čo sa týka SK,tak s tým v momente prestal a je velmi ohladuplný.Dokonca ked som si teraz poplakala,tak prišiel ku mne a chlácholil ma,nech myslím na malé a nech už neplačem.Inokedy by mu to bolo jedno a nechal ma romádzgať celý den. 😉

melisska
22. sep 2008

ja neviem, ale nedam na neho , ale na DR. to je jasneeeeeeeeeee 😵 Ciky uz si dostala PN? kolko to vyjde?

cikyta
autor
22. sep 2008

Ano Meliska.Mám PN už od júla.Je 55% denneho vymeriavacieho základu.A zahrna sa tam zaplatenie každého dna aj soboty,nedele a sviatky.

melisska
22. sep 2008

Aj sobota a nedela?

cikyta
autor
22. sep 2008

Ano Meliska.Každý den.

melisska
22. sep 2008

A 55% pocitaju z hrubej mzdy alebo cistej? ja ta tu zasypavam otazkami, prepac.

cikyta
autor
22. sep 2008

Meliska,máš IP

krpcek
22. sep 2008

ahojte kocky - dicinka mi volala, uz to ma za sebou, citi sa dobre. vlozili jej jedno embyjko, viac nemohli (nezapamatala som si preco 😅 ). na konika pride v stredu vecer alebo az vo stvrtok, lebo zostala u rodicov.

vsetky vas pozdravuje a o takych 10 dni uz bude vediet, ci je alebo nie je tehulka. 🙂

moncika15
22. sep 2008

krpcek, dakujeme za info 🙂
odkaz jej ze drzime palceky a nex sa nestresuje lebo prave sa z nej stava tehulka 😵

melisska
22. sep 2008

krpcek dakujeme a vsetky ju pozdravujeme a silne jej drzime palceky aj na nohach 🙂

ciky dakujem, odpisala som ti 😉

cikyta
autor
22. sep 2008

Krpcek dakujeme a už sa jej nevieme tu dočkať.Velmi jej držíme všetky palce! 🙂

scarlette
22. sep 2008

krpcek tak nech s dicinka drzi ahlavne embrijko 🙂

scarlette
22. sep 2008

inak babule bola som dnes u lekarky kvoli tomu pb s krckom kvoli ktoremu nemohli robit transfer... vyzera to na dalsi zakrok ale rozhodne sa az zajtra idem na indikaciu k prednostovi kliniky... uz som to tak spracovala ze sa nad vsetkym len smejema pokrcim plecami a ide sa dalej

strasne vam vsetkym prajem tokrasne tehulkovanie ale aj vam trosku zavidim a hanbim sa za to
😲 😉

melisska
22. sep 2008

scarlette, nemusis sa hanbit, vsetky sme take, aj ty budes tehulka, skoda ze mas problemy s krckom a ake?

scarlette
22. sep 2008

meliska nieco na nom je co tam byt nema, zjavne pojdem na hysteroskopiu a kyret... uvidi sa zajtra

melisska
22. sep 2008

jaj tak ti silne drzim palceky 😉

scarlette
22. sep 2008

melliska dakujem,,, vsak co uz mam robit

dicinka1
23. sep 2008

ajoj mam silne ohss..nemozem dychat...ale aju tak som riskla a dala som si vlozit jedno mimi..vraj sa pri tom uchyti...skor... 😉

cikyta
autor
23. sep 2008

Ahoj Dicinka.To ti nič na OHSS nadali?Inak gratulujem a držím palce.Máte mrazáčikov?

takyna
23. sep 2008

Dici držím palce nech sa uchytí a potom potvrdenie tehu 🙂

posielam tehu vírusíky pre všetky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cikyta
autor
23. sep 2008

Pre dicinku na dobrú noc aj odomna:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

scarlette
23. sep 2008

dicinka aj ja ti drzim palceky ale vyrusi ti nemam ake poslat 😀

cikyta
autor
23. sep 2008

Tak aj pre scarletku:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!