Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

moncika15
18. okt 2008

ahojte 🙂

tu je nejako tixo 😕

cikyta
autor
19. okt 2008

Ahoj Moncika.Ja neviem,kde sú všetky.Začína mi byť smutno.Asi to tu aj ja zabalím a idem si malovať.........ako pri prvom IVF bez netu. 😒

moncika15
19. okt 2008

ahoj ciky 😵

veru nejako to tu utixlo. ja mam dnes poslednyx par hodin doma draheho tak sa s tym pomaly zmierujem 😔

ako sa citis tehulka? injekcie zvladas? 😨

cikyta
autor
19. okt 2008

Ale ano.Dá sa.Občas to zabolí,občas nie.Je to také isté ako dekáč. 🙂 A zle mi je znovu.Pár dní pokoj a je to tu zas 😝 Tak si to uži s drahým.

scarlette
20. okt 2008

dobre ranko kocky 😀

moncika15
20. okt 2008

dobre scarletka 🙂

cikyta
autor
20. okt 2008

Ahojte kočky.Tak zopakovalo sa to,čo minule-znovu ma napadol vlčiak a začal hrýzť môjho psa.Podotýkam,že my sme boli uviazaný a ten hnusný vlčiak nie.Vystriekala som celý slzotvorný plyn do očí toho psa.Dala som si záležať,nech mu striekam priamo do očí a s ním to predstávte si-ANI NEHLO A STALE HRDUSIL MOJHO PSIKA.Možno sa ušlo aj jeho majitelovi s toho spreju,lebo som striekala stále,už aj ked ho držal!Mna štípu ústa-zrejme som si utrela rukou ústa.Dúfam,že sa nič nestalo môjmu hafovi.Krv mu nešla , len od zlaknutia grckal.Teraz spinká. ☹ Tak príjemný den a ten kaser pôjdem reklamovať! 😠

moncika15
20. okt 2008

boze ciky 😨 to co tam mate za majitelov psov ze si ix nevedia ustrazit...

bola si u zverolekara?

cikyta
autor
20. okt 2008

Tentokrát som zverolekárovi nešla,lebo môj hafo nemal krv po hryze ani srsť vytrhanú ako minule.A zas by jej to lekár len vyholil a chodila by teraz v zime ako taká chuderka.Tak ju len sledujem,či dýcha,nekrýva a či už nevracia.Je riadne vyplašená,inak sa mi zdá v poriadku.A pán toho vlčiaka bol tak ako minule-asi tridsiatnik,svalnatý a vizeral úplne zodpovedne (bohužial len vizeral) ☹ Mna ale štípu strašne pery.Asi som si pretrela rokou z toho spreju.Už som si drhla ústa mydlom,ale stále to páli.Asi si zaobstarám pušku!A bude pokoj 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
20. okt 2008

😀 😀 😀 to nerob!

tak ho nahlas u starostu, nex si s nim on poradi 😠 aj ked myslim ze sa nic nebude diat

akeho mas havka?

cikyta
autor
20. okt 2008

No oni by neurobili nič,ani keby dieťa napadol,vieš?Toto bol asi iný vlčiak myslím.Lebo pán bol iný ako minule.Len mne sa vlčiaky podobaju na jedno kopyto-sú to hnusní prašivci!Jedného mám rada a to:REXA z toho serialu 😀 Inak sú to špiny aj s ich pánmi! 😠 Mám krýženca fenku mopslíka-pug.Mám ju v albume ale z dialky.Fotky z blízka mi admini zmazala.Niekto môže-ja nie...čo už 😒

cikyta
autor
20. okt 2008

No až teraz mi muž povedal,že ten môj kaser mal trvanlivosť od roku 2005 do 2007.Tak super.Bol už po záruke. 🙄 Nevedela som,že to len 2 roky vydrží.No,už som múdrejšia 😒

moncika15
20. okt 2008

aj my mame vlciaka 🙄 😅 a je poslusny a vyxovany...to zalezi od pana nie od rasy 😉
aj ratlika mame to je trhac 😀 😀 😀

to fakt len 2 roky to vydrzi?tak to by nas mali castejsie napadat nex nam to len tak neprepadne zaruku 😝

modena11
20. okt 2008

Ahoj,taky jsem optimisticky naladěná snažilka,moho k vám???

moncika15
20. okt 2008

ahoj modena11 🙂
jasne ze mozes... len nas tu teraz asi moc neni 😔

modena11
20. okt 2008

Jo,tak to nevadí,já se spokojím i málem!

cikyta
autor
21. okt 2008

Ahojte.Monika,tento rok ma už 3 krát napadol vlčiak a myslím,že to bol ten istý.Takže ja ten slzák miniem raz dva takto 😀 Celú noc nespím-o pol noci som vracala 😝 všetko čo som cez den zjedla a stále mi je hrozne.Aj hlava ma bolí.A ako keby toho nebolo málo,moja fenka celú noc plakala,fnukala,nadalo sa jej lahnúť,vonku nepobehne a kríva.Muž odišiel na 3 dni preč a ja niesom schopná ísť s nou veterinárovi,tak mi je zle.Len tak okolo domu a domov,lebo mám "šablu"na jazyku.Už nastupuje tolko ospevované tehotenské pálenie záhy 🙄 Pekný dník kočky aspon vám!!!pápá

aduska222
23. okt 2008

ahojte
cik včera som písala aj do témy helios ale mi blbol pc a všetko čo som napísala, mi vymazalo a neposlalo, tak som sa na to potom unavená a naštvaná vykašlala. Ďakujem za vírusiky, si zlatá. Ako sa inak máš?

janula13
23. okt 2008

Cikytka, tak to ma mrzi s havkom, ja sa na krivajuceho hava ani pozerat nemozem, a uz vobec nie vlastneho...a palenie zahy, tak to ma obstastnuje uz par dni, a to som si hovorila, ze ako fajn, nic mi nie je, tak a ma to tu, ale negrckam zatial...tak dufam, ze sa porcelanu nebudes prizerat zblizka velmi casto astresy nech ta obchadzaju 😀

dicinka1
24. okt 2008

ajojteeeeeeeee 😉 babo ma 4mm...

cikyta
autor
24. okt 2008

Ahojte všetky!Dici-tak to je pekná gulka bambulka!Pozriem foto-dúfam,že máš.

dicinka1
24. okt 2008

ciky..nie nemam...ja som bola na sono v care..alew pocula som srdiecko..minule som iba videla ako bije....ale teraz som aj pocula..cisto ako tlkot dospeleho cloveka... 😵

ciky..a ty sa ako mas?a babo?a havko?pocula som co sa stalo..je mi to luto..tvoj havko je viac biti ako syty..neviem ci som to napisala spravne..pravopisne... 😀

scarlette
24. okt 2008

ahojte babulky,
dicinka to je super 😉
ciky havusko sa ma uz lepsie?

cikyta
autor
24. okt 2008

No havo je už OK-len zas má falošnú graviditu.....no a kedže jej nepomohlo ani to,že mala na jar šteniatka,budeme ju musieť dať vykastrovať.Bude to pre nu najlepšie,lebo nám môže takto umrieť. 😉 Ja som konečne ráno nevracala a večer len trošku.Dnes mám fofry.Varím a upratujem binec,čo tu nechal drahý včera.On varí rád a dobre,ale ten bordel potom!Ako po 4 svadbách a zašpliechaný skoro aj plafon! 😲 Už som si kúpila aj nový slzák a už sa nedáme biť!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

cikyta
autor
26. okt 2008

Hej..........vážené!.............To ste ozaj všetky zvážneli a nezostali tu žiadne optimistky? 😠 😀

dicinka1
26. okt 2008

ciky?co je to falosna gravidita?u psikov?

modena11
26. okt 2008

Ahoj,mohu se přidat???Jelikož byl tak mooooc hezký den tak mám i super náladu!!!!

moncika15
26. okt 2008

ahoj modena, pridaj sa len neviem ci mas ku komu 😀 😅

modena11
26. okt 2008

ahoj Moncika,tak třeba k tobě???

cikyta
autor
26. okt 2008

Dicinka-Dva mesiace po háraní sa začnú zväčšovať cicíky fenke (niekedy ide aj mliečko) a cicíky jej priam horia.Musia sa dávať obklady.Zhlboka dychčí,má vysokú horúčku a musíme jej schovať všetky hračky,lebo si ich začne dávať na kôpku a leží na nich.(myslí si,že sú to jej deti).A je to velmi nebezpečná vec!Nemajú to všetky fenky.Len tie,čo sú v dobrej opatere,alebo v byte a majú prehnane vivynutý cit pre materstvo.Všetko to majú na svedomí vzbúrené hormony.Sme to ma ženy potrestané v tomto smere. 🙂
Ahoj Moderna aj Moncika.