Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

moncika15
28. jan 2009

no potom mame nutenu dovolenku koli znizenej vyrobe 😠
o ciky by som aj ja rada nieco vedela...minule pridavala foto do albumu ale do potimistiek nezavytala 😕

dicinka1
28. jan 2009

potimistiek..to je suprove... 😉

moncika15
28. jan 2009

😀 xybycka si vloudila

dicinka1
28. jan 2009

jasne,vd nic sa nestalo...ibaze je to take smiesne..aj som sa zasmiala 😉 😀 a ty moncika?ako sa mi mas?

moncika15
28. jan 2009

ja? no nic moc...zajtra pride drahy z PL , mame nejake vybavovacky okolo svadby. dnes prisla mrxa takze v piatok odber krvi a tak si zijeme 😔

dicinka1
28. jan 2009

z PL?to je Polsko?Budes sa vydavat?supeeeeeer..ja ze uz si vydata.. 😵

moncika15
28. jan 2009

nie 😀 az v aprili...mi nehovor ze si to tu nepostrehla 😕

scarlette
28. jan 2009

dicinka no podla vsetkeho by mrcha mala prist dnes, uz sa tak aj mrchovo citim...a ked pride mrchana tak zajtra zacnem pichat lieky...

moncika jeeej by som si svadbicku zopakovala, bola to zabava 😉

dicinka1
28. jan 2009

scarlette to je super.. 😉

moncika hej..ale akosi som na to zabudla 😀

scarlette
28. jan 2009

dici hej je len musi najneskor do rana prist mrcha, ak nepride musim ist k lekarovi do Carka...

cikyta
autor
31. jan 2009

Ahojte-čo nové medzi optimistkami? Z ktorých sú už tehulky? Alebo skoro tehulky? 🙂

cikyta
autor
31. jan 2009

Ježiš vám to trvá. Rátam do päť!
5
4
3
2
...

scarlette
1. feb 2009

ciky cawes...no tebe tie tt krasne nabiehaju 🙂

ja som dnes zacala pichat merional a tak sa pekne pomalicky pripravujeme na ivf soft 🙂

cikyta
autor
1. feb 2009

Scarlet ahooooooooooooj!
Fíha,tak vela úspešných vpichov a hlavne krásne vajká z ktorých ti testík ukáže // 😵 😵 😵

dicinka1
1. feb 2009

ajojte...

ciky aj ja mam presne toto do vanicky..len inej farby..samozrejme zelenej 😀

aj do postielky obliecky a hniedzo..presne take ako mas ty..len inej farby..tiez zelenej 😉

cikyta
autor
1. feb 2009

Dici,ja som bola ukrutná závisláčka na zelenej.Aj svoje oblečko mám zväčša zelené a zo začiatku som zelenou začala aj u Silvinky.............ale zrazu sa čosi vo mne zlomilo a začala sa mi páčiť na bábätku-dievčatku ružová! A pritom som ružovú neznášala blé 😝 Idem ti kuknuť album.Dlho som ťa "nešmírovala".

cikyta
autor
1. feb 2009

A fakt máš to isté! Ja se picnu! Krásna je tá zelená. Veru áno! A za kolko si to kupila? Co to tvoje obsahuje? Aké časti?

Ozaj-pohlavie vieš?

dicinka1
1. feb 2009

pohlavie este nevieme.. ☹ snad teraz nam to doky prezradi

za supravicku som dala 2 500 sk+250 sk zelena plachta+stojan na baldachyn...
suprava obsahuje baldachyn,vankus,paplonik,toto vpredu co vyzera ako hrebenar,a hniezdo dookola..ale len z tej casti,kde bude mat hlavku...a do polky postielky..tot vsio...

ale mam otazku..naco je ta diera vzadu na baldachyne?nevsimla si si? 😕 😅

cikyta
autor
1. feb 2009

dici,všimla som si to,ale asi aby sa to lepšie navliekalo,alebo ked sa to zastrie,nech je tam lepší vzduch 😅 Neviem veru. Prídeme na to neskôr 😉 Kedy ideš na UTZ?

dicinka1
1. feb 2009

ja?teraz 5.2 idem na poradnu+ utz..uz sa teskam..velmi..

ako sa citis ciky?nic ta neboli?vsetko v pohodke?ty to mas uz za par tyzdnov 😀

ta dierka ma tam rozculuje..kedy budes ty prat vecicky?
budes prat aj toto do postielky?

dicinka1
1. feb 2009

a mala si k tej suprave aj paplonik a vankus?ja ano..uz to bolo oblecene v oblieckach...

cikyta
autor
1. feb 2009

Dicinka,cítim sa v celku fajn. Mám len také akože zlatu žilu a lieky na to,výtok s čipkami na to a teraz ma už týžden bolí na pravo. (Mám tam cistu,tak asi tá úraduje.Poznám tú bolesť aj z minula,ked som ešte nebola tehotná. Ale dufam,že to prejde.Aj horšie veci bývaju ako toto. Ja idem až 3 februárový týžden na UTZ v 30tt,tak som zvedavá tiež čo a jak. 🙂
Kašli na dierku Dici. Mna trápia iné dierky! 😀 A budem to prať určite,ale len tak mierne trošku preprať.Nie na vysokých teplotách.
Ja to mám z bazáru kupené,ale úplne nové.Nepoužívali to,lebo dieťatko spinkalo s nimi v postely. A mala som k tomu aj vankušik+paplonik,aj plachtu a aj náhradný baldachýn. Vyšlo ma to vlastne 2 000sk aj s poštovným. 🙂

dicinka1
1. feb 2009

ciky,fajna cena... 😵 😵 😵
a v akom prasku budes prat?ja si neviem vybrat ☹

cikyta
autor
1. feb 2009

No z rád dievčat u mna vyhrala tekutá Lovela. Aj aviváž je lovela. Ale mám kupený aj lenor dermat.testovaný na bábätká. Takže prve 3 mesiace to bude len lovela a neskôr uvidíme.
(Aj ked aviváž lovela strašne smrdí,ale tu teraz nejde o vônu.Dieťatko to prevonia tak či tak svojou vônou.Len deky operiem v aviváži lenor,nech to trošku vonia) Preto čakám na normálne počasie,nech to luftujem vonku na vzduchu. Pár diek som už oprala pondelok-to bolo nádherné počasie. 🙂

cikyta
autor
1. feb 2009

No máte pekný kočiarik ! Aj ja by som brala taku farbu,ale kedže budem chodiť von aj so psíkom,tak to musí byť tmavšia farba. Inak sa mi naozaj moc páči. 🙂

dicinka1
1. feb 2009

ciky dakujem... 😉

dicinka1
6. feb 2009

hej halo? 😵

cikyta
autor
6. feb 2009

Halo Dinosaury ! 😵

dicinka1
6. feb 2009

halo halo halo? 😀

cikyta
autor
6. feb 2009

Dici,sem už asi nikto nepríde. Optimistické snažilky otehotneli a už tu zrejme zostali len pesimistické. Teda,aspon to tak vizerá. Nič v zlom 😅