Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

dicinka1
6. sep 2008

moja..ty pekne papaj..bo dostanes na zadok 😀

cmuk05
6. sep 2008

Aj mne nejak tie jogurty pomahaju viac papkam ich.....ale v noci sa stale zobudim na hodinku lebo neviem spat a stym este neviem co mam robit.... 😒

melisska
6. sep 2008

babulky aj mne byva spatne od zaludka ale po case to prejde , a aj ked som hladna, snaazimsa rono nieco zjest aj na silu 😝 niekedy aj ked nieco zjem 😝

cikyta
autor
6. sep 2008

Dicinka,ved ja stále jem,ale stále som hladná.Musela som sa dnes obzrieť,či nemám niekde zospodu v tele dieru(teda mám,ale myslím väčšiu 😀 )a či mi to jedlo tade nevypadáva,lebo to nieje už možné. 🙂 Inak čavte,idem jesť................. 🤐 🤐 🤐

melisska
6. sep 2008

Ciky dobruuuuuuuuuuu chut 😀 😀 😀 a od zadu mas na tele jednu dieru 😀 zapchaj ju stoplikom 😀 😀 😀

cikyta
autor
6. sep 2008

Meliska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fanfulin
6. sep 2008

cikyta... 🙂 Ahojko uchvátilo mě tvé psaní o chilli …vůbec jsem netušila že to je k něčemu dobré…čeká mě 2 IVF,tak jsem ochotná vyzkoušet vše…Mám jenom jeden dotaz kdy jsi začala chilli baštit… 🙂

cikyta
autor
6. sep 2008

Ahoj fanfulin! 🙂 Ja som mala medzi 1IVF a 2IVF 3 mesiace pauzu a už vtedy som si sem-tam šupla papričku k jedlu.No a krátko pred stimuláciou a počas stimulácie na 2IVF som to už baštila vo velkom.Zhruba každý 2 den k obedu,alebo večery.Podla toho,čo som jedla.No a od ET som to už nejedla,aby to neuškodilo bábu.Ak náhodou... 🙂

moncika15
6. sep 2008

ciky no ja to s masom jest nemozem lebo som vegetarianka a samotne by ma to zabilo 😅

cikyta
autor
6. sep 2008

Moncika,tak so zemiačkami,k leču....ved nemusí to byť zrovna mäso.

dicinka1
6. sep 2008

ciky..dobru chut 😀 😀 😀 zalep si vsetky dierky... 😀 😀 😀

moncika15
6. sep 2008

ax tato tema uz nie je pre mna ☹ uz si tu pripadam navyse.su tu same tehulky prevazne v 7tt (co ste sa dohodli?!) a dalsia cast su baby co sa xystaju alebo su v CAR. ja nepatrim ani k jednej skupine a navyse dnes mam take strasne depky ze neviem ako sa dockam vecera 😢

moncika15
6. sep 2008

no zemiacky som mala dnes na obed 🙂 ale ja sa toho bojim kedze mam xut spaxat samovrazdu uz pri trosku palivej paprike 😅 😀

dicinka1
6. sep 2008

moncika..neblazni..cosi salena..hlavne klud a nohy v teple..ale snazis sa o mimco?

moncika15
6. sep 2008

snazim ale co z toho ze ked mam super naladu,pocit ze to tentoraz isto vyjde a plodne dni tak riatel je vzdy v polsku 😔 to je na prd take snazenie

cikyta
autor
6. sep 2008

Mončika,aj my sme boli snažilky,ale boli sme optimistické,tak sa z nás za chvílu v tejto téme stali tehulky.Teraz sme "snažilky"v tom,že sa snažíme dieťatko v poriadku donosiť.A nieje dobré,ked sa bavíš len so snažilkami.Občas padne dobre aj taká tehula!A depky mávame každá,každá má svoj problém,svoj život........a je len na tebe,či sa chceš s problémami s niekým podeliť.....Ak nie,kludne vypni a plač do vankúša-to pomôže.Ak ano,vyrozprávaj sa tu s nami a my ťa budeme počúvať-aj to pomôže.(A Moncika-Nečakaj na zázrak...zázraky sa dejú...nievšak každý den.Počkaj si na chvílu,v ktorej všetko zlo navždy pominie.) 😉

cikyta
autor
6. sep 2008

Moncika,ved nemusíš tú papričku hrýzť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cikyta
autor
6. sep 2008

Moncika,ako dlho sa snažíte o mimi?......... 😕

moncika15
6. sep 2008

dakujem ciky ty vies vzdy tak povzbudit 🙂 aj ked tu momentalne placem ale dostala som novu nadej...
bavim sa aj s tehulkami ale je to pre mna tazke citat o rannyx nevolnostiax,rastucom brusku... snazime sa od januara 08 ale rok pred tym som presviedcala pratela aby sme sa vobec zacali snazit tak to beriem o ten rok dlhsie. 😔 viem ze niektore sa len usmeju ze co je to pol roka ale pre mna je to neuveritelne dlha doba. vy ste po akej dlhej dobe zacali riesit neplodnost?

cikyta
autor
6. sep 2008

Po 5 rokoch.

scarlette
6. sep 2008

ahojte kocky, mozem sa pridat? 🙂

cikyta
autor
6. sep 2008

Vlastne-nie.Po 4.Lebo posledný rok sme jedli kvantum nezmyselných liekov od gynekologičky až sme navštívili car-kde mi urobili 1 krát v živote sono atd...Takú mám gynekologičku ja.

moncika15
6. sep 2008

ahoj scarlette 🙂
fuuuuha ciky a to ste to samy zobrali do vlastnyx ruka alebo vas poslal dr?

moncika15
6. sep 2008

a to ako moze gyn. fungovat bez sono?! 😕 a aky problem liecila ta tvoja dr?

cikyta
autor
6. sep 2008

Ahoj scarlet........Gynekologička to navrhla a ja som sa tiež v ten den dozvedela o CAR HELIOSE tu v MT.Takže vzájomne rozhodnutie.

moncika15
6. sep 2008

no a xvalabohu uz si za vodou 🙂 no este nie celkom ale si na lodke a pevne drzis v ruke vesla 😀 😉

cikyta
autor
6. sep 2008

Mojej dr.stačilo,že mávam presne menzes,takže žiadne sono atd...Nevedela som sama,čo by mala robiť,ale už viem!To,že som mávam ukrutné bolesti pri menzese,chodila som na inj.proti bolesti,z práce ma odvážali - to ju tiež netankovalo. (až v car mi zistili endometriozu) Moja gyn.do mna pchala duphaston na zmiernenie menzesu a homeapatika a zakaždým nezabudla povedať-bolesti sú len zato,že ste namali ešte dieťa. 😠

scarlette
6. sep 2008

cikyta s endometriozou som aj ja takto dopadla, menzse skoro presne ako hodinky len strasne bolesti, dva dni iba v posteli, odisla som od nej a isla som k inej lekarke ta mi hned pri prvom vysetreni spravila sono a co nezistila...endometriozu 😠

moncika15
6. sep 2008

nexapem tyx doktorov! naco to robia ked ix to nebavi a nemienia sa o pacientov starat ako maju 😠
keby boli vsetci ako ten zubar co mi sekal
sanku,pamatas ciky, tak by sme boli vsetky hned a zaraz tehulky 🙂
(teda nemyslim s nim tehotne 😅 sice za inyx okolnosti by som sa nebranila 😀 )

scarlette
6. sep 2008

moncika tak ten zubar musi byt zlaty 😀