Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

melisska
25. sep 2008

hlavne ze si uz doma a oddychuj, aby si rychlo bola fit 😉

cikyta
autor
25. sep 2008

Jasné Meliska.Ale aspon som zase videla maličké-už má rúčku a pršteky a ukazovalo mi,že mi dá facku ked ho budem takto trápiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

scarlette
25. sep 2008

ciky skore uzdravenie a hlavne dostatok sil aby si nacerpala 😉

cikyta
autor
25. sep 2008

Dík všetkým.Idem upratať,čosi zhltnúť a spať ak mi hafan dovolí. 😀 Včera vraj zamnou plakala a sedela pri dverách a nešla spať.Tak môj muž vybral aj môj paplon a tam si lahla a bspinkala do rána 😀

melisska
25. sep 2008

malicke ma pravdu 😀 ja nemozem nic zjest je mi zle 😝 rano som zjedla prazenicu 😝

cikyta
autor
25. sep 2008

No Meliska.Tie chute a nechute sú horor. 😀

melisska
25. sep 2008

ja si len pomyslim ked je malickemu dobre, tak to vydrzim 😀 😝

melisska
25. sep 2008

bambulky kde ste??? asi tie co ste doma oddychujete, dnes je na to pocasie ako stvorene 😵

scarlette
25. sep 2008

meliska ale kdeeeeee. ja som bola teraz na obede s kolegami... 😉

melisska
25. sep 2008

scarlet jasne, ty este pracujes, le uz iba dnes a zajtra 😉

scarlette
25. sep 2008

meliska nieeee, este dnes, potom od soboty do utorka a potom oddychujem... idem na zasluzeny odpocinok domov 😀

aduska222
25. sep 2008

ciky to je hrozjné. Dúfam, že ti je už lepšie. Len si pekne oddýchni a nič nerob, len lež

dicinka1
26. sep 2008

meliska?ty mas este ohss?mne uz ustupilo a toho sa bojim....lebo sa bojkam,ze ustupilo preto,lebo nie som tehulka

melisska
26. sep 2008

dici nestersuj, vsetko je vporiadku, ak sa dobre pamatam aj mne na dva dni splaslo busko a potom znovu nafuklo 😵 ano mam stale velke brusko a aj vajecniky ma bolia ☹

dicinka1
26. sep 2008

ajoj..no mna uz nic neboli..ono sa to v tehotenstve vraj zhorsuje.. ☹ nie zlepsuje

melisska
26. sep 2008

Dici, ved si este na zaciatku, nebojkaj 😉 nemusi to byt vzdy tak, kazda sme inaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 uz si to zapametaj 🙂

dicinka1
26. sep 2008

ano ja viem moja...ale viac bab pisalo,ze ich bolelo v podbrusku..a ja necitim nic..vobec nic...a toho sa bojim...chapes... 😉

melisska
26. sep 2008

kolky den si po ET, mna bolelo 5 a 7 den po ET, niekoho 9 den po ET 😉

dicinka1
26. sep 2008

dnes som 5 de po et..v pondelok o 11 mi davali po 6 dnovej kultivacii blastocystu 😉

melisska
26. sep 2008

Dobreeeeeeee to bude silne babulko 😉

dicinka1
26. sep 2008

meliska..tak to dufajme...a aj ze sa uchytilo..lebo fakt nic necitim.... ☹

melisska
26. sep 2008

neboj, jasneeeeeeeeeeeeeee 😉

Ciky moja ty asi dnes lezkas-nizky tlak, ale v sobotu a v nedelu hlasia teplejsie aj slniecko, tak bude aj tebe lepsie 😵

shaarka
26. sep 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/22bf11
baby, neviete mi poradit, kolko si mam odcitat desatinnych miest z poslednej (najvyssej) teploty, ak som vcera pila alkohol? je to len pre moju info, ze ak odcitam (tolko, kolko mi poviete), ci mi ostane teplota predsalen zvysena...
dik

melisska
26. sep 2008

shaarka v tom ti ja neporadim 😒

cikyta
autor
26. sep 2008

sharka neviem.Inak ahojte.Od rána lietam po dr.gynde skrz čipky,nemocnicu,poisťovnu a to som až teraz prišla,lebo som ešte 2 hodiny behala po meste,čo som nevedela kúpiť normálnu bundu drahému k meninám.Tak idem upratať a čosi zjesť.Zatial páááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Inak DICI:Niečo si mi slúbila! 😠 Ubližuješ si tým neopodstatnením stresom! 🙄

janula13
26. sep 2008

Cikytka zdraviiim, tak so rada, ze uz je lepsie, ty si ina Xena a aj Silvika, tak si davajte na seba pozor, nech na vas nemusim davat pozor ja 😉

cikyta
autor
26. sep 2008

No janula 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Neboj,dáme si pozor,aby si nemusela na nás dávať ty.Ty máš len jedinú povinnosť...šetriť na veno a to VEEEEEEEEELA!Svadba našich krpcov bude 3 dni 3 noci!A my zoderieme troje črievice!Nič sa neboj! 😀

dicinka1
26. sep 2008

ciky..snaziiiiiiiiiiiiiim sa..ale niekedy ma premkne taky pesimizmus... ☹ ,ale snad to vyjde... 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

chcem byt tehulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cikyta
autor
26. sep 2008

Ale jasné že výjde.Stredu máš 10den?Tak stredu testuj a JUPIKY. 😉

janula13
26. sep 2008

Ciky, tak ty si nezabudla, ze mame zaujem o ruku tvojej Silvinky? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teraz nas sice vycucne IVF, ale potom setriiim ako drak 😉 😉 😉