Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

kikina666
15. okt 2008

cikyta a dicinka ... co mate zajtra ???

cikyta
autor
15. okt 2008

UTZ.Dicinka uvidí 1 krát svojho drobca.A ja mám prvý screning na meranie miechy na dawna,rázštepy a podobné neplechy,ktoré ma dúfam obídu a výsledky budú dobre.

kikina666
15. okt 2008

no to teda super dicinka bude mat zozanmovaci vecierok a to som nevedela ze robia srening na taketo choroby a to ako robia, normalne sono ? alebo nejako inac? o tomto som este nepocula

cikyta
autor
15. okt 2008

No zajtra budem múdrejšia,ale čo viem,tak podla sona mi zmerajú takú čiarku medzi krčikom a telíčkom bábätka-miechu.Nesmie presiahnuť väčšiu šírku ako ... (číslo si nepamätám).A ešte aj z krvy mi zistia či je to OK.A potom o 2 týždne znovu z krvy tieto testy,ale už na genetike bez UTZ a to už sa volá apple testy.Budem múdrejšia,ked tým prejdem. 🙂

kikina666
15. okt 2008

aha tak to ma potom informuj, ja som myslela ze genetiku robia tak ze odoberu vzorku z plodovej vody, toto mi je nove

cikyta
autor
15. okt 2008

No ak mi výjdu zlé výsledky zo screningu a potom aj apple testov,tak sa robí amniocenteza-odobranie plod.vody a tie výsledky sú najpresnejšie.(Tú amniocentezu nechcem absolvovať,tak dúfam,že budú výsledky dobré)

kikina666
15. okt 2008

ciky, neboj urcite budu dobre, ved nemas dovod na to, aby boli zle ... pekne sa ukludni a zajtra ides na utz a na krv a vysledky z tej krvi budes mat kedy a kde ides na ten utz, do heliosu ?

cikyta
autor
15. okt 2008

Výsledky z krvy zvykli byť v Heliose poobede v ten den,len pri tomto screningu neviem 100% kedy.Krv aj UTZ si dávam robiť v Heliose.

kikina666
15. okt 2008

cikyta mas pravdu v heliose su super, drzim palceky na zajtra a urcite ked budes vediet ako si dopadla daj vediet, verim ze dobre, nemaj strach
🙂

cikyta
autor
15. okt 2008

Jasné,že sa ozvem zajtra.Len čo prídem domov!(Len fotečku mi musí dať muž do PC,lebo ja som antitalent na to.Takže fotka bude bud štvrtok neskoro večer,alebo piatok.)A dakujem 🙂

scarlette
15. okt 2008

ciky aj ja drzim palce aby bolo vsetko OK 😉

moncika15
15. okt 2008

ahojte babule, ja som dnes uplne nepouzitelna 😔 . prisla som z roboty , najedla som sa, vyvratila som co sa dalo a spala az do teraz. som mylsla ze pojdem na pohotovost nex mi pixnu nieco od bolesti.mrxa prisla o tyzden skor a dava to potricne najavo 🙄 davno som nemala takedto bolesti. nemoze to byt z toho femigardu?

je tu este niekto?

cikyta
autor
16. okt 2008

Ahojte.No Moncika,neviem ti poradiť.Scarlet dík. 😉 Takže meranie dopadlo OK-máme miechu 1mm-takže je to výborné.Od hlávky po riťku 54mm.Aj to sa dr.pri nás zapotil a meral nás 3 krát lebo sme sa točili,nohy ruky lietali ako takému"metalistovy na rockovom koncerte"!No a výsledok krvy bude zajtra o 13:00hod.(Sme velký na 12tt,ale mali by sme byť skoro 13tt.No čo,nemusíme byť obor!) 🙂

csilla76
16. okt 2008

Ahojte 🙂 ciky super vy ale rastiete jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a ako krasne ti pribudaje tyzdne 🙂 som tu zriedkavejsie,bo vacsinou prispievam do temy CAR-u kde chodim ale nezabudam na vas a sledujem vas.drzim kazdej palce 🙂

cikyta
autor
16. okt 2008

Csillka ahoj.Dakujeme!Ved aj my občas kukneme inam a tešíme sa z každého úspechu,nech je to už v ktorejkolvek téme.

csilla76
16. okt 2008

no veru pomaly uz aj ja zacnem uz sa mi to krati..aj sa bojim aj tesim mam take zmiesane pocity...snad bude vsetko oki a budem sa vytesovat s pozitivneho vysledku 🤐

cikyta
autor
16. okt 2008

Csillka-nádych a všetko dobre dopadne!

csilla76
16. okt 2008

cyki dakujeeeeeeeeeem si milá 🙂

cikyta
autor
16. okt 2008

Dievčatá,čo je s Dicinkou? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😕

kikina666
16. okt 2008

netusim uz tu dlho nebola aj mna to prekvapuje, dnes mala ist na sono

dicinka1
16. okt 2008

mame srdieckoooooooooooooooooooooo 😵 kuk albumik....sono

cikyta
autor
16. okt 2008

No výborne Dicinka.Fotka je pekná.V ktorom si týždni?Vieš už termín pôrodu? 🙂

dicinka1
16. okt 2008

termin porodu je 10.6.2009..ale neviem kolky tyzden som..som sa ho zabudla opytat.. 😉

cikyta
autor
16. okt 2008

Musím ísť ☹ Okolo pol 8 dám aj ja foto.

aduska222
16. okt 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂

cikyta
autor
16. okt 2008

Už to mám v albume. 🙂

ela304
16. okt 2008

ahoj ciky, to je super. Gratulujem ti !!!! Som rada ze je vsetko OK, len tak dalej 🙂 🙂 🙂 dicinka aj tebe samozrejme 🙂 🙂 🙂

aduska222
16. okt 2008

ciky ja budem hrozná mama, veď ja na tom tvojom sone neviem rozoznať dieťatko. To je tá čierna škvrna, či tá biela vľavo?

cikyta
autor
16. okt 2008

Aduska ten kruh-to je hlava.vizerá ako UFO.A na jednej má otvorené ústa a na druhej tá palička pri hlave je podopretá rúčka a v pravo je bruško a nôžky,len lietal jak divý,tak to tak zaniklo.

cikyta
autor
16. okt 2008

Aduska,to BIELE.Biely kruh je hlava.Cierne je plod.voda.