Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
22. aug 2008

Tak čítaj len správne témy...........Moncika,niesom veriaca.Ale ked som bola malá a mala som zlé detstvo,tak som sa schovala niekam a prosíkala boha,nech to zlé,čo zažívam doma prejde-a vždy to prešlo až ked som prosila takto boha.Samozrejme som po čase na to zabudla a teraz po pár rokoch som si spomenula,čo mi pomáhalo v detstve a skúsila som to znovu urobiť-lebo tie menštruačné bolesti sa nezadržatelne stupnovali........a čuduj sa svete-zrejme mi to znovu pomohlo!...................Inak som bola neskutočný ateista,ale včera sa všetko zmenilo.Teda aspon u mna..........Vela úspechov moncika!tfuj tfuj

moncika15
22. aug 2008

dakujem 🙂
a vcera si robila test? kedy ides k dr?

cikyta
autor
22. aug 2008

Ano včera aj dnes.Na krv+sono idem pondelok 25.8.

moncika15
22. aug 2008

no parada tak gratulujem 🙂
idem sa ja pomaly xystat,idem na poobednu 😒
tak pa a zajtra pridem nacerpat nove sily 😉

sisipetka
22. aug 2008

cikyta - ja viem, ze u nas sa to coskoro podari 😉 Vsetko zle uz skoncilo a ja sa na to snazim nemysliet. Velmi ma potesilo to, ze Silvinka ten boj prvotny zvladla a teraz uz bude len rast 🙂 Pohladkaj ju odo mna 😎

cikyta
autor
22. aug 2008

mooooooooooooja..........Stalo a sisi! 😉 Moncika........len príd!

melisska
22. aug 2008

Cikyyyyyyyyy co to tu citam, ver mi velmi sa tesim s tebou 😵 😵 😵 😵 😵 a dala si mi nadej ja som mala tiez mrchovske bolesti v pondelok vecer asi hodinu, potom uplne presli a este v stredu rano, tiez hodinku a uplne presli a tiez sa modlim 😉

cikyta
autor
22. aug 2008

Sisipetka.......ako som to napísala,teraz čítam.Malo to byť že:Stalo sa.pohladkala som! 😉 Meliska...Nad tými bolesťami sa nepozastavuj.Včera mi zmizli.Inak boli každý den trochu.7den po ET boli najhoršie......Prejde to-určite ano. 🙂

sisipetka
22. aug 2008

daaaaaaaaaaaakujeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

melisska
22. aug 2008

Cikyyyyyyyyy som zvedava na testiiiiiiiiiik 😵

cikyta
autor
22. aug 2008

Ahoj meliska.........Silviin ocko ešte nieje doma.Cakáme ho. 🙂

melisska
22. aug 2008

No dobre, tak vydrzim 🙂 dnes este jedna je tehulka 🙂 sasme dobre spravy, velmi sa tesim 😵

cikyta
autor
22. aug 2008

KTO?

kukulik30
22. aug 2008

Marcelka zo Splnu 🙂

kukulik30
22. aug 2008

Inac ciky, ja som si az neskor vsimla, ze ty si uiz v podstate jasna tehulka, ze testik ti vysiel //.....o to viac sa tesim....jupiiii.....takze v pondelok je to uz tutovka 😀

cikyta
autor
22. aug 2008

Tiež je po ET,alebo KET?

kukulik30
22. aug 2008

po ET...darmo ET je uspesnejsi ako KEt

cikyta
autor
22. aug 2008

Už som ju našla.No všetko mi trochu trvá.Ako blondínu ma to ospravedlnuje?

kukulik30
22. aug 2008

😀 😀 😀 keby si vedela, ako mne obcas trva , a to som brunetka 😝 😀

cikyta
autor
22. aug 2008

Už to mám v albume,ale rozmazané foťené mobilom..............Ked to bude isté,pofotím foťákom pekne-tak zatial takto.

misha666
22. aug 2008

cikyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy drahuuuuuuuusik gratulujeeeeeeeeeem videla som testy...juuuuuuuj 😀 😀 no vidis ako ti pomohli moje virusiky....teraz ich uz mozes rozdavat aj ty.... tak velmi ti to prajem... 😵 😵

melisska
22. aug 2008

Ciky, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, je to jasneeeeeeeeeee, krasne testiky 😵 😵 😵 😵 zo srdiecka ti to prajem 🙂 🙂 🙂 ........ su to krasne dve ciarky 🙂 🙂 😀 😵

cikyta
autor
22. aug 2008

Dakujem dievčence......misha-tebe dakujem za takú parádnu nákazu!.............A meliska....pod potichučky za mnou-možno ťa pondelok nakazím-a rada. 😉

nelynka
22. aug 2008

cikyt aj ja sa pridavam..gartulujem z celeho srdiecka 😀 😀 verila som ze to dokazes tentokrat..a tie fialky boli dobre 😀 😀 😀

cikyta
autor
22. aug 2008

Nelinka ahoj........Veru fialky to istili!!!!!!!!!!!!!!!!!

kukulik30
22. aug 2008

cikytka...ved to su paradne silne dialnice 😀 ...ty si jasna tehulka a neviem neviem ci to nebudu nakoniec aj dvojky 😀 supeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵

nelynka
22. aug 2008

cikyt musim si aj ja kupit ked pojdem na KET 😝

cikyta
autor
22. aug 2008

kukulik........nestraš s dvojkami.To by musel vynosiť môj muž. 😀 😀 😀 Aj ked....je to peknučké také dvojky 😉 nelynka.......ja som tie fialky dostala zhruba pred 3-4 rokmi k sviatku a boli rozkvitnuté.Akonáhle zostali u mna v byte,odkvitli a nikdy nerozkvitli.....Až teraz pred stimulkou!A dnes pozerám.....majú vela púčkov,tak budú dlho kvitnúť-no krása.

nelynka
22. aug 2008

cikyt tak to je super, ja mam takto cinsku ruzu od mamky..ked sme ju priniesli rozkvitla, potom 3mesiace nic a zase a teraz uz pol roka vobec nekvitla ☹

cikyta
autor
22. aug 2008

No nelinka,tiež to bude ruža - ktorá dáva znamenia..............Skús hladať púčky pred Ket.