Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
15. aug 2008

Ahoj meliska.To 7 ti ich zmrazili za 3000sk?(Možno zato,že boli 3-dnové,že?)Lebo nám mrazia 5-6dnové ........1 Embrio za 3000 a každé dalšie 500.A za uloženie na mesiac 200sk.................Každé car má svoje zvyky.Ale dôležité je,vyhrať,mať v brušku to,čo tam patrí každej žene-ked už nič iné,aspon raz v živote zažiť ten pocit a mať teda aspon jedno jediné SVOJE stvoreniatko na svete. 🙂

melisska
15. aug 2008

Aduska nemala som IUI, v tom ti neporadim.

Ciky, nie preto , minuly rok mi zmrazili 4 5 dnove a tiez za 3000,- viac sa v Splne neplati 😉 tak platime za akykolvek pocet 🙂 Neboj Ciky budeme mat babetka, ja este idem vyplatit seky, napisat koncepciu rozvoja skoly, ostatne papere uz mam pripravene. Neviem ci som vam spominala idem na vyberove konanie na riaditelku nasej skoly. ktore je asi 26.8 a 27.8 idem na krv🙂)) Aspon sa nesustredim iba na jedno.

cikyta
autor
15. aug 2008

Meliska,tu učíš?Na základke?............No len napíš tu koncepciu..čo?..jaj školy......26.8.je v nedelu-to býva aj v nedelu výb.konanie? 😅 Já se picnu.Tak pani riaditelovú tu máme.No a môžem sa schovať.Tak nech ti to výjde.Ale hlavne s bábikami! 🙂

melisska
15. aug 2008

Naozaj 😀 😀 😀 tak potom to bude 28.8. ja som to doplietla, to uz budem vediet vysledok z krvi 😀

cikyta
autor
15. aug 2008

Nuž,aj pani riaditelka sa môže "kopnúť" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
15. aug 2008

Uz som to dopisala. zajtra to este prejdem ocami, vytlacim a v pondelok o prace ☹ ja som s mojim manzelom nemala ziadnu dovolenku, ja som cely cas doma a pripravovala som sa na IVF a on cele dva mesiace pracuje do vecera. Nic moc,jedina vyhoda toho su peniazky, ktore krvopotne zarobil.

cikyta
autor
15. aug 2008

Nápodobne moja 🙂

melisska
15. aug 2008

Brucho mam ako keby som bola v piatom mesici 😀 😀 😀 😀 zeby som tie styri preskocila?????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
15. aug 2008

Môže byť!

melisska
15. aug 2008

A ty sa ako mas?

cikyta
autor
15. aug 2008

Dobre,len sa idem venovať psovi,lebo zúri ako sprostá,ked sa s nou nehrám.

melisska
15. aug 2008

Ciky 😀 😀 😀 ty si popletka, ved 26.8. je utorok, nie nedela 😀

cikyta
autor
15. aug 2008

jááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááj.....To som ťa chcela nachytať.Ide riadna burka,na dnes končím.páááááá

aduska222
15. aug 2008

ahoj meliska
tak ti držim palce aj na tom konkurze a aj aby si mala bábo 🙂 🙂 🙂

melisska
15. aug 2008

Aduska dakujem 🙂 a prjem vam dobru nocku a sladke snicky 🤐 😵

melisska
16. aug 2008

Dobre ranko, budiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicek 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sylvia21
16. aug 2008

Dobre ranko Melisska, u nas bola dost silna burka. V noci strasne fucalo 🙂
Drzim palce na pondelok 🙂

melisska
16. aug 2008

Sylvi preco na pondelok? 😕 ja idem v pondelok len odniest papiere na výberove konanie a ono sa bude az 26.8 🙂 ale mas pravdu, ked mi budes drzat v pondelok prinesies mi stastie 😵 dakujem

sylvia21
16. aug 2008

aha ja som myslela, ze i v po sa uz bude nieco diat, co ta posunie k uspechu. Inak obdivujem, ze pri tychto zmenach ides na tuto poziciu, teraz ta caka narocne obdobie. Ty ides z pozicie zastupkyne alebo ucitelky? Urcitym sposobom obdivujem i to, ako si trufas zvladnut novu poziciu riaditelky a zaroven chces byt i mamickou. No klobuk dolu. Je vela zien, kt. to krasne zvladaju. Ja sa momentalne drzim v ustrani, radsej nejdem do ziadnych velkych projektov, lebo mam strach, ze ak pridu komplikacie v tehotenstve, tak to nebudem moct zvladat a dodrzat zavazky.

cikyta
autor
16. aug 2008

Ahojte dievčence.............To je počasie.Idem žehliť............... 🙂

melisska
16. aug 2008

Sylvi vzdy bude mat prednost babetko, ale uz po troch neuspesnych pokusoch som realistickejsia 🙂 a idem z pozicie zastupkyne školy 😉

Ciky ake pocasie 😕 u nas je horuce, burka mozno az poobede alebo vecer, ale aj vcera bolo horuce a burka nikde 😵 Aj mam kopu zehlenia, len ja musim na to dostat slinu a aj rada zehlim, najneradsej mam manzelove nohavice s pukmi 😠

cikyta
autor
16. aug 2008

No našťastie ten môj "puk" nenosí nohavice s pukmi a najradčej tepláky,alebo maskáče.No a v robote montérky-my sme taký pracanti 😀 😀 😀 No hoho pani zástupkyna-čo sa tu z toho vyklulo!

melisska
16. aug 2008

Aj moj puk nosi v praci monterky 😀 😀 😀 😀 😀 lebo je školník 😀 😀 😀 😀 ale mimo je velky elegan 😎

cikyta
autor
16. aug 2008

Môj je elegán aj v montérkach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sylvia21
16. aug 2008

melisska tak vela stastia, mozno k tebe zabludim niekedy po radu ako ucitelka 😉
cikytka melisska, kuspitka krasny vikend

cikyta
autor
16. aug 2008

dakujeme Sylvinka................a nápodobne!...........Aby vám v BA pršalo menej ako tu v MT. 🙂

sylvia21
16. aug 2008

cikytka mame tu sice zatiahnute, poriadne sa ochladilo, ale je prijemne, teraz len pofukuje. Takze prijemny cas na lenosenie 😉

cikyta
autor
16. aug 2008

No aj tu už prestalo liať-na kolko neviem. 🙂 Začína ma bolieť zub sakra.

happy113js
16. aug 2008

Ahojte baby, môžem sa pridať? 🙂

cikyta
autor
16. aug 2008

happy........čo sa pýtaš?......To je jasné,že áno!.......Asi som ťa ešte nestretla,že?Patríš tiež ku nám,snažilkám?Alebo nebodaj tehulkám?