Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
1. aug 2008

Ja vám musím napísať to,čo som pred chvílou čítala.(Možno mi to zatrhnú,možno sa nahneváte niektoré,za ten výraz ale ja musím:...)

cikyta
autor
1. aug 2008

Kohút sa prechádza na trhovisku. V tom zbadá stánok s grilom,kde sa smažia kurčatá. Nasratý podíde bližšie a vraví: -No jasné!...Sauny,solária,kolotoče,pičoviny a na dvore neni koho trtkať!

jancuska
1. aug 2008

ahote ja vás čitam asi od založenia a cikyta ten vtip je suprový normálne sa tu sama rehlím v kancli... 😀 😀

a necítim sa moc pozitívne tak neprispievam ale možno sa raz pridám keď ma prejdú tie depky ... 😉

cikyta
autor
1. aug 2008

OK jancuska.................Nie každý den je ružový!...............My ťa čakáme 😉

kuspitka
1. aug 2008

uz som sa okupala.uz mi je dobre.

alicag
1. aug 2008

Ahojte všetky optimisticky naladene slniečka 😀

cikyta
autor
1. aug 2008

😀

kuspitka
1. aug 2008

alicag ahoj.ako sa mas???ozaj odkial si???

terezita
1. aug 2008

dobre ranko holky!
zadna opice po vcerejsi parbicce? 😀 😀 😀

alicag
1. aug 2008

včera ma hrozne začalo boliet ucho a hrdlo tak sa purilujem zlakla som sa antibiotika bi som brat nechcela pred stimulkov.maš ip, 😀
cikytka ten ftip je supeeeer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
autor
1. aug 2008

terezka....akurát som postavila bay s ich témou "nová nádej2" na nohy. 😀 😀 😀 Vy ste museli vizerať. 😵 😵 😵

kuspitka
1. aug 2008

tak sa majte pekne.papa.mouno pridem zajtra vecer.uvidim

cikyta
autor
1. aug 2008

alicag....slniečko a čajík a vitamínky.Sup šup nech si ako rybička! 😉

terezita
1. aug 2008

jeeee, jak ja bych se natahla do postele.. 😝 😅
alica, antibiotika bych nebrala.. vitaminky a caj a cely den nic nedelat a jen se valet!! 😅

alicag
1. aug 2008

Včera som si kupila florsalmin to je šalviove kloktadlo paralen,čaj a tiež cukriky šalviove a cečko večer som natrela krk octanovou mastou adobre zabalila do plienky 😖 fuj to smrdelo,ale asi trochu pomohlo a suseda mi požičala kvapky do uši asi to mam aj z prievanu dohovie alebo ma nejaka ženska nakazila.ved sa vyliečim 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Cikytka ako rastu maličke slniečka? 😵 😵 😵

cikyta
autor
1. aug 2008

kuspit....tak pá a pozdrav v555!...............................................terezka...alicag musí strihať strigy,tak si nemôže lahnúť chúda. 😉 No ja už padám.cmuk!

alicag
1. aug 2008

Terezitka to bi bolo super bit doma len musim makat ale od stredy mam dovolenku.dufam,že budem už o.k.

pahu
1. aug 2008

Jeeeej, to koľko je nás tu už? Ja som tu predsa nebola len v noci a teraz ráno 😀

Čauko všetkým 😉

alicag
1. aug 2008

Ahoooj pahu 🙂 ako sa maš?

cikyta
autor
1. aug 2008

alicag.......o vajkách som písala v sanatoriu Helios...........pahu-ahojkaj!.......Ja už fakt idem.Vy ste moja droga!

alicag
1. aug 2008

Dobre kuknem 🙂

terezita
1. aug 2008

aj taaak, tak to pak chapu.. tak doufam, ze to aspon tabletkobombony zarazi! 🙂

ahoj pahu.

cikyta
autor
1. aug 2008

Ježiž nie alicag....1.apríl,ale nechtiac.Písala som to tu na zadnej strane!Promin sem pitomej 😔

alicag
1. aug 2008

Ale pisala,si v teme helios tak som tam kukla super až na tu sestru tyranku 😉

pahu
1. aug 2008

Ty brďo, však ja vôbec nie som v obraze... 😨 😕

Ja sa mám dobre, vo štvrtok letíme na dovolenku 😀

alicag
1. aug 2008

Jej super pekne si to uži ja odchadzam v stredu sranda 🙂 pekne sa vyventilujeme a odychneme 🙂 🙂 🙂 a hlavne načerpame novych sil 🙂 Pahu ja to budem mat zaujimave tam začnem brat lieky a pichat decapeptyl potom bi som mala dostat menzes den pred odchodom domov to budem rovno letiet na krv ak všetko pojde dobre moje vajka budu mali cestovatelia 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Terezitka musim bit fit a basta vypulirujem sa 🙂

pahu
1. aug 2008

Alicag, a vieš aj o možnosti, že by si dostala menzes skôr? Ja ťa teda nechcem veľmi strašiť, ale aj mne a aj Bianke prišiel o niečo skôr.. Sú to síce len 2-3 dni..... Ale však folikulometriu budeš môcť mať aj neskôr. Na krv ideš na predoperačné? 😕 😨 cestovatelia, dobré 😵

alicag
1. aug 2008

Pahu vychadza mi to takto 10 august provera 20 pichanie decapeptyl domov mam prist 25 a menzes bi som mala dostat 26-27 a potom dalšie inekcie tak to som zvedava dufam,že nedostanem menzes skorej šlak bi ma trafil 😒

alicag
1. aug 2008

Tak pa večer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pahu
1. aug 2008

Alicag, dúfam teda že nie 😉