Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

melisska
2. aug 2008

Ciky, takze teraz uz budes tehulka, super, drzim palceky nech sa vajka pekne oplodnia a potom sa poriadne zahryznu do mamicky 😉 🙂

cikyta
autor
2. aug 2008

Dík meliska.............Normálne ma zlomilo a som zaspala.Mám otlačený pravý xicht.Aj muža zlomilo-ten ešte ťahá,aj nášho psa zlomilo-je rozčapený pod stolom v celej svojej nádhere. 🙂

domcek1111
2. aug 2008

ahoj cikytka, tak čo je ti už lepšie?! 😉

majkaa
2. aug 2008

ahojte, ja tu tiez obcas chodim, ale len citavam.
Cikyta ja som tiez z Martina 😵

domcek1111
2. aug 2008

no tak ďalšia babenka,ahoj majkaa
cikyta tak dobre, že si zrobila túto témičku 😉 .....len trocha sa zanedbáva téma"helios" 😒

v555
2. aug 2008

Ahojte,ano som z okresu LC Melisska ale nie priamo z Lucenca.Kedy si sa narodila?,mozno sme boli spolu v pôrodmici,ja si spominam na svoje postielkove susedky 😀 😀 😀 😀

dankakk
2. aug 2008

majka... minule ta spominali baby v snazilkach do 25 - myslim, tak im tam nakukni 😉

cikyta
autor
2. aug 2008

majkaa.................Koniec iba čítaniu..........kecaj s nami.......a to,že si z MT je senza-teda aspon pre mna! 😀 😀 😀 domcek...to je očný klam,že sa Helios zanedbáva!Jemu sme v prvom rade verné!................

majkaa
2. aug 2008

danka ano, ja som bola dost dlho mimo internetu a ked som tam nakukla, tak tam nebola dobra nalada. Citala som, ze krasulka aj krpcek uz cakaju, to je uzasne.

domcek1111
2. aug 2008

no tak to si myslím, ciky!!!!!!!!!!!!!!! 😉
ahoj danka, tak ako v KK, dobre si pamätám, nie? 😉
v555 do akého hotela idete?

domcek1111
2. aug 2008

OK cikyta chápem, počkáme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

majkaa
2. aug 2008

ciky a Helios je vlastne na co?

cikyta
autor
2. aug 2008

majka.nejdeš na matičné dni?................. 😲

majkaa
2. aug 2008

a kde to je a co to je?

cikyta
autor
2. aug 2008

majkaa...daj si to do googlu.......O 16:00 bude na nám.Slota a spol,folklor,stánky a potom v amfíku rôzne hud.skupiny pop.hudby. 😉 Helios je na LADOVNI-sanatorium špecializujúci sa na neplodnosť párov a robia asistovanú reprodikciu-umelé oplodnenia,ale robia sa tam aj plastiky atd...Tiež majú intern.stránku.

domcek1111
2. aug 2008

majka ty si nevedela, čo je Helios? 😒 a ty kde vlastne chodíš?

majkaa
2. aug 2008

neviem, ale asi nepojdeme, lebo sa nam teraz tazko presuva z auta a do auta. Ano o tom som daco pocula. My sa snazilkujeme len asi 2 mesiace, tak to tam este nepojdeme sa len poinformovat.

domcek1111
2. aug 2008

takže cikyta pôjdeš pozrieť na Slotu a na pivčo? 😀

v555
2. aug 2008

domcek,aky hotel myslis?,na dovolenke?ak na dovolenke tak nejdeme do hotela ale na sukromie.My totiz este ani sami nevieme ci ideme do Primorska,alebo do Sozopolu alebo do Obzoru,my sa rozhodujeme vo vlaku 😀

domcek1111
2. aug 2008

majka pokiaľ 2 mesiace snažilkujete, je to v pohode....ešte chvíľu počkajte...mne doktor povedal, že ak sa nepodarí do roka-po nechránenom sexe-potom to treba riešiť.... 😉

domcek1111
2. aug 2008

jááááááááááááj, takže vy idete tak, takže to nejdete cez cestovku?A kedy idete?

majkaa
2. aug 2008

viem, tiez som o tom pocula.

cikyta
autor
2. aug 2008

Jaj majka......takže tak. 🙂 domcek,ved to,že nemôžem piť.Na takýchto akciach mi to pifčo chýba....To sme dopadli toho roku.Ani fajčiť,ani piť...ach jaj.Co všetko obetujem...normálne sa polepším-až mi je zle 😝 (inak Slotu som vídavala ako decko)

v555
2. aug 2008

tak to pisu vsade v kazdej beletrii,ze az po 1 rocnom snazilkovani /neuspesnom/treba vyhladat pomoc,ale ak manzel prekonal detsky muns alebo operacie na semenikoch tak treba ist cim skor

majkaa
2. aug 2008

ciky a preco nemozes si dat pivko ani fajcit?

domcek1111
2. aug 2008

juj, ani nehovor cikyta, tak by som si dala studené pivčo...pri takomto hice sa normálne žiada... 😲

domcek1111
2. aug 2008

no tak to máš pravdu v555, v takomto prípade treba ísť jednoznačne skôr....

v555
2. aug 2008

veru nie domcek,my ideme len tak sami,ovela viac sa nam to oplati,a cestujeme uz buducu nedelu,ideme do Budapesti vlakom a z tade priamo do Burgasu a tam sa rozhodneme kam,uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a ked sa vratime este vydrzim mesiac a pustime sa do veci,aj na to sa uz tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀

cikyta
autor
2. aug 2008

Mne na ginde vraveli,že sa posunula hranica z 1 roko snažilkovania,na 2-vtedy treba hladať pomoc inde.Ale je pravda,že ak boli operácie a nedajbože mums(čo je aj náš príklad,tak treba hladať pomoc skôr)...... 😉 Rok už nefajčím,lebo chcem bábo a mám endometriozu-ktorej to tiež najmenej prospieva.....No piť,lebo som v stimulke na injekciach. 😉

domcek1111
2. aug 2008

juj, ako vám je super v555, takže vy ste taký cestovatelia, čo? 😎 Ináč v Budapešti som bola-a páčilo sa mi tam...ale to som bola 5 roky dozadu....teraz sa tam už určite pomenilo!!!!!!