Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

sylvia21
11. aug 2008

Cikytka - nech ti to vyjde co najlepsie 🙂 Drz sa.

cikyta
autor
11. aug 2008

Ahojte.Som tu len na sekundu.Mám v sebe 1 bambúšika.Všetky dalšie odumreli.Ale vraj je tento silný.

vika34
11. aug 2008

drž sa ,jeden stačí,ked je ten pravý, 😅

melisska
11. aug 2008

Vika ma pravdu to je ten najsilnejsi bojovnik 😉 uvidis ze mu bude dobre v tvojom brusku 🙂

cikyta
autor
11. aug 2008

Ahojte.Všetkým velké dík.........meliska,zajtra ti idú vyberať folíky,však?...Tak ti želám nie aby ich bolo čo najviac,ale aby boli čo najzrelejšie!..........To je najdôležitejšie!...........Radšej 2-3 perfektné,velké,silné,ako hrba nepotrebných makových semiačok. 😉

sylvia21
11. aug 2008

Cikytka- veeeeeeeeeeeeelmi sa tesim a gratulujem uz mas ten obrovsky prvy krok za sebou. Teraz sa uz len setri a dobre si pospinkaj, nech sa kvalitne zabyva 🙂

cikyta
autor
11. aug 2008

Dík sylvia............Snažím sa stále ležať dnes.....A tel.som vypla.Nebaví ma každému rozprávať to isté a každý chce chodiť na návštevu ku mne. 😠 Ozaj nemám chuť.....Aj muž ide na týždnovku,tak som z toho smutná ☹ ...

sylvia21
11. aug 2008

vsetky navstevy radsej odvolaj a aspon tri dni sa snaz kludne lezat a pekne si spolu s malickym v postielke uzivajte. Skoda, ze manzel odchadza, bude sa mat kto o teba starat? Alebo to zvladas? V kazdom pripade ste uz s bobikom spolu a krasne sa opatrujte, nech vsetko dopadne len tak ako po tom uz davno tuzis 🙂
Krasne lenosenie 😉

melisska
11. aug 2008

Ciky dakujem, dnes som mala mensiu krizu, bolo mi zle, neviem zaludok, zlcnik, nic som nejedla 😒 ale uz to niejako do zajtra vydrzim. Sylvia ma pravdu , navstevy odvolaj a cuskaj s malickym v brusku 🙂 To i verim ze ti je prave teraz smutno, ze manzelik odchadza, tak ked ti bude velmi smutno mas nas 😵 Dobre?

janula13
11. aug 2008

Cikytka, tak ja sa tiez pridavam k tejto skupinke optimistov, ved aj ty sem patris, tak ako nikto iny, tak len ver, je to pasak v tvojom brusku,preco by sa nezabyval ?Tak sa pekne setri, nech ma co najvyssie sance a neboj tvoj paradny muzik sa vrati a to uz bude mat doma tehulku 😀 Myslim na teba a ty mysli len na vas dvoch 😀

dili
12. aug 2008

vsetkym optimistkam silno drzim palceky aby sa cim skor naplnili vase tajne tuzby o babetkach a aby sa stali skutoconostou a pri najblizsich testikoch boli // - 😀

my sme sa snazili 8 mesiacov - a kazdy mesiac som verila a dufala a myslela pozitivne ze to vyslo - a tiez som sa nevzdavala 😀 a vzdy som na to myslela, aj ked sa hovori ze treba vypnut, ale ja som myslela stale a aj to pozitivne myslenie ma vela do seba - tak vam drzime "obe" silno palceky 😀 😀 😀

cikyta
autor
12. aug 2008

Dobré ránko všetkým! 😀

sylvia21
12. aug 2008

Aj tebe Cikytka dobre ranko. Ako sa ma nasa mamicka?

cikyta
autor
12. aug 2008

Jáj Sylvi.........aspon si ma zaránky rozosmiala. 😀 Idem trošku von so psom,do obchodu pre pár drobností a umyť riad.Na všetko ostatné sa kašlem a občas si ešte dnes vystriem nohy na postely...............Zatial pa! 🙂

sylvia21
12. aug 2008

cikytka - urcite sa hlavne tieto prve dni velmi setri 🙂 Krasny den.

aduska222
12. aug 2008

Ahojte
Cikyta a som fest rada, normálne sa teším akoby som bola tehu ja 🙂 🙂 🙂

cikyta
autor
12. aug 2008

aduska,ja niesom tehotná.(Alebo možno hej-čo dúfam.25.8.mám ísť na krvný test,ak dovtedy nedostanem mrchu) 🙂

aduska222
12. aug 2008

no ale polovicu máš už za sebou - veď už máš vajíčko ktoré sa spojilo s bojovníkom. 🙂 🙂 🙂 Fest ti držím palce. tfuj, tfuj tfuj. 🙂 🙂 🙂

cikyta
autor
12. aug 2008

OK.Tak sa už budem cítiť ako tehotná.A už to tak zostane na 9 mesiacov..........Idem dopriať krpcovi oddych a lahnem si.Porobené mám všetko,tak nech nerozmýšla odomna odísť! 🙂

janula13
12. aug 2008

Ciky, pekne vylozit nozky, bacha, ja ta tu mam teraz pod palcom a sledujem ta, tak posluchaj 😀 😀 😀 Vidis, takato budem aj na deti 😀 Bodaj by, ja som taka mäkota 😀 😀 😀 takze 25.8 tu budeme ako prikovane?Tak dufam ze to bude s dobrym koncom,inak si ma nezelaj 😀 😀 😀 za trest ti potom poslem fotku 😀

cikyta
autor
12. aug 2008

Včera som tak zaspala,že som mala vyložené nohy a ked som sa zobudila,tak som sa skoro rozplakala,že som ochrnula.Vôbec som si ich necítila.Tak teraz už ležím normálne ako človek. 😀 No s tou fotkou si ma dostala a to je to posledné,čo si na svete želám-tvoje foto.Takže som sa rozhodla pre pozitívnu správu na toho 25.8. 😀 😀 😀

janula13
12. aug 2008

tak tomu sa hovori spravny pristup,vydim ze vyhrazka zabrala 😀 Aj ked na strane druhej, mohla by som sa aj urazit 😀 😀 😀 Idem aj ja lezat, zajtra zase cestujem, manzel pride tak o 2hodky, tak potom sa budem tvarit, ze makam 😀 clovek, tak lez!

cikyta
autor
12. aug 2008

janula,ty by si sa síce mohla uraziť,ale ale neurobíš to.Ja ťa už poznám ako trenky.A fotku si nemen.Zvykla som si ož na tvoju nafialkastú tvár. 🙂

janula13
12. aug 2008

to vies, ale to potom vyzeram akoby ma niekto dusil 😀 a ked tak pozeram, vzdy som chcela vlnite vlasy, tak aspon tu ich mam.. 😀

cikyta
autor
12. aug 2008

Tak si natoč vlasy,prepudruj tvár a hod originál-vieš aký to bude mať úspech?

melisska
12. aug 2008

Dakujem, ze ste na mna mysleli 🙂 idem si este lahnut, a to som spala os 12:00 doteraz 😉 ale ma boli brusko, zobrala som aj ibalgin. mam 18 vajicok, tak ako som naratala pri UTZ 🙂 Vo stvrtok o 10:00 hod. transfer a potom budem vediet aj kolko mame embrajok 😵

pa idem si este lahnut 🙂

janula13
12. aug 2008

dik za radu vizazistka 😀 ved pockaj, dnes ti to nandam, ked pride muzik, hodi mi sem foto, ja neviem kde su ulozene, lepsie povedane neviem kde su ulozene 😀 Pozyvam ta na kremovu cesnakovu polievku, je fantastikus 😀 varila som to 1x, podla vlastnej fantazie a sama som prekvapena, aka je dobra, moj muzik to hadam oceni, taku ma najradsej 😀

janula13
12. aug 2008

meliska, tak to sme tu vsetky take polihujuce, ale vy mate aspon dovod, moj je len lenivost 😉 ale aspon sa priznam 😉 Tak oddychuj, nech rastu a je bohata uroda na velkych borcov 😉

domcek1111
12. aug 2008

ahojte baby-cikyta tak ako sa máš?
😉 janula taktiež polihuješ, aby bola bohatá úroda?ja som bola dnes v heliku a my znížili dávku zo 150 na 108...tak som zvedavá, čo bude v piatok
melissa držím place vo štvrtok, mňa to čaká v piatok na bud.týždeň 😖

janula13
12. aug 2008

domcek, ja necakam na urodu, ale fakt som len leniva 😉 ale aby som zapadla, tak mam po2 IUI a mozem akurat tak dufat, ze sa niektory z tych lenivych plavcov doplazil k mojmu vajku 😀 ale uz som psichycky pripravena na IVF, tada aspon si myslim 😀 tak sa drz v piatok 😀 budes tu mat velku oporu 😀