Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

melisska
28. aug 2008

ciky papapa, dobru nocku.

moncika15
28. aug 2008

dakujem ciky, tej krvy alsi bude dost,ze? ja mam z toho panicku hrozu 😅 ked si predstavim ze same odbery a pixanie hormonov 😢
melisska neboj isto si tehu 😉 ver tomu

moncika15
28. aug 2008

dobru noc 🙂
a neviete nejaku mapu kde vsade su CARi?

dicinka1
28. aug 2008

meliska..tak potom budes taky pripad ako zuzla...

melisska
29. aug 2008

Rano tiez dve//, ale nie su tmave ale su a mam obycajne niejake česke testy a v nich sa pise ze ak sa objavi druhy pruzok, je to jedno akej intenzity, test je pozitivny tak som poriadne zmatena, ale tu v albume som raz videla taky odfoteny test ze na foto to bolo ledva vidiet a bola tehulka. ja to skusim sfotit, ale mam vybitu baterku, tak som ju dala nabit. dufam ze bude nieco vidiet je to svetle.

miroslava33
29. aug 2008

moncika- ja si myslim že CARy su len v Blave, Košiciach a jedno v Martine .. inde určite nie su....

miroslava33
29. aug 2008

a melisska ... držím palce ... to je dobre že su dve čiarky ...
skus isť buduci týžden znova na krv ...
už tu bol niekto z heliku - mal krv negativnu, ale išla na opakovany odber a bol
jasne pozitivny.... bodaj by to bola takato labakova chyba ... 😅

melisska
29. aug 2008

Vlozila som testy, vrchny je vcerajsi a spodny dnesny.

vika34
29. aug 2008

melisska vzdy ,ked som si urobila test a boli tam dve čiarky vždy som bola tehotná /6 krat/a tebe dr.povedal,žé krv je negatívna?

babullka1
29. aug 2008

Ahoj meliska🙂dakujem za pekne privitanie.niekedy to uz vazne optimisticky nejde,ale drahy ma chcel potesit a tak mi zo slovami:ked nemame dietatko ,bude aspon zvieratko:kupil bielu mysku po kt.som tuzila.

babullka1
29. aug 2008

Melisska,velmi drzim palceky,pozerala som si tie tvoje testiky.

cikyta
autor
29. aug 2008

Meliska,pozdravuje ťa aj Bianka30.Nebude tu cez výkend a mám ťa pozdraviť.Počúvaj moja zlatá-SI TEHOTNA.(Mna teraz muž doviezol domov z rýb.Drieme sa mi a je ťažko na žalúdok.Tak si idem dať šlofíka.Ráno som mala nafunkčný net)A teraz všetko pre vás všetky dievčatá:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT-výrusíky,lepte sa na optimistické snažilky!Zaslúžia si to všetky do jednej!Meliska a tento je tvoj:T// 🙂T// 🙂 T// 🙂 T// 🙂 T// 🙂 T// 🙂 T// 🙂 T// 🙂 T// 🙂 T// 🙂 T// 🙂 T// 🙂 T// 🙂 T// 🙂 T// 🙂 T// 🙂 -či vlastne to je zbytočné!Ved také už môžeš rozdávať aj ty sama!

melisska
29. aug 2008

Ciky dakujem 🙂

melisska
29. aug 2008

Mirka, Viky dakujem 🙂 aj ja ked som mala dve ciarky vzdy som bola tehu a ked mi KETy nevysli robila som si doma test a nic.

melisska
29. aug 2008

A teraz si mozete pozriet v albume aj moje gigantne brusko, mam ho nafuknute ze mi ide prasknut, 😝

melisska
29. aug 2008

Dici a mala si aj take nafuknute brusko ako ja? slaby OHHS?

cikyta
autor
29. aug 2008

Ahoj Meliska!-No pekné bruško.Také som mávala aj ja(ale nie tehu-Ty SI SI SI SI )Hambila som sa dať do plavok atd...lebo ráno som sa zobudila s malým a v priebehu dna mi takto narástlo.No a ked som zistila,že som tehotná,kukla som na brucho a bolo neskutočne rovné!V živote také rovné nebolo!Ako manekýna!....(už teraz ani nie.Tie prvé dni)...Pôjdeš hned utorok na krv?Muž ti už verí?Možno máš mierny OHHS,ale máš aj mierne tehotenstvo!............A bude vädšie a vädšie!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
29. aug 2008

Ciky este si kupim v utorok niejake testy a ked budu pozitivne pojdem na krv 😉

cikyta
autor
29. aug 2008

OK,len chod!....................Včera sme mali po 2 mesiacoch s mužom sex.No groteska.Ako keby som bola panna a on tiež panic.Všetko tak opatrne so strachom.A bála som sa,aby aj mne bolo pri tom "DOBRE".Mierne ma potom bolelo brucho.

dicinka1
29. aug 2008

meliska..nie nemala som...nafuknute bjusko..ano ohhs..

dicinka1
29. aug 2008

ciky..ja sa budem bat s muzikom sa milovat po et...neviem..snad vydrzim 9 mesiacov..som divna ja viem 😉 😀

cikyta
autor
29. aug 2008

Ved aj ja by som vydržala,ale muž nie................Chlapy to potrebujú viac,ako žena..............lebo sú z toho tiež nervozni ako žena pred mrchou.Proste sa potrebujú uvolniť a je pokoj.

cikyta
autor
29. aug 2008

Tak dobrú nôcku.Je tu zábava ako v šesťdesiatomôsmom,tak pre dnešok pa. 😀 😔

dicinka1
29. aug 2008

ano ciky...je tu dnes sranda...a vela bab ako vidim..snad zajtra 😉

melisska
30. aug 2008

Ciky vlozila som este raz tie testy, mrkni.

cikyta
autor
30. aug 2008

Ahoj Meliska.Pozrela som.Sú to jasné //.

melisska
30. aug 2008

Ahoj moja 🙂

cikyta
autor
30. aug 2008

Bolelo ma riadne brucho v noci o 1hod.Až som sa na to zobudila a stále premýšlam,či je všetko v poriadku,či sa to stáva.Na nete nieje nikde odpoved.Dlho sa mi nedalo od bolesti spať.Ešte aj herpes sa mi zase tlačí,zuby bolia-a to dieťatku škodí.Chudiatko,muselo vyfasovať takú kaliku mamu. 😒

takyna
30. aug 2008

Ahoj Ciky na takého bolesti si zvykaj 🙂 , rozťahuje sa ti maternica, a herpes a zuby sú prvé čo aj u mňa okrášlili môj tehotenský vzhľad 😉 neboj všetko bude ok 😵

cikyta
autor
30. aug 2008

Dakujem Takynka.Som už kludnejšia.Ved teraz mi je už dobre,tak máš pravdu. 🙂 Volakedy mi vadili vyrážky,nejaký náznak herpesu-že som otrasná-teraz mi to vadí len skrz to,aby som neublížila tomu zázraku,čo mám v brušku a záleží mi len na nom.Na ničom a nikom inom.Myslím len nan 🙂