Orange Internet

biancal
11. jún 2013

Ahojte, chcem sa opýtať, či niektorá z vás nemá podobnú skúsenosť. Mám mobilný internet Premium+ od Orange-u, platím 21,99Eur mesačne. Tento mesiac mi prišla faktúra 94,98Eur. Ostala som zarazená, pretože internet som vyážívala ako obvykle, každý mesiac riadne platím, tak som volala na zákaznickú linku a bolo mi povedané že som prečerpala dáta. V zmluve sa však neuvádza žiaden cenník, ani poplatky po prečerpaní dát. Je to internet Premium +, objem dát neobmedzene, ale vraj objem s plnou rýchlosťou je 12 000MB. Nerozumiem tomu celému, "vyšli mi v ústrety" tak, že si to môžem rozdeliť do 3 splátok 😀 kto sa do toho rozumie, poraďte mi prosím ako ďalej postupovať :/

terezka1947
29. jún 2013

@biancal pozri,ja ti uz inak pomoct neviem 😉 ....ja som minule omylom neviem ako doteraz som nainstalovala jeden program a stahovalo mi kadeco a posielalo kadeco az manzel sa chytil za hlavu 😀 takze uz si to musis ustrazit ty,resp.zavolj si niekoho,kto ti na tvojom pocitaci a nete zisti co mas nainstalovane,nech ti poradi ako skontroolovat data,atd....