Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

majcik
5. máj 2009

Ani neviem, co bude vo stvrtok, nenasla som to akosi na markiza.sk

sasiki
5. máj 2009

a ja že zamiešajú na mimino. Nie som síce za unáhlené ,,činy", ale kedy to chcú stihnúť, keď herečka už s bruškom behá 😅

bzuco
5. máj 2009

no rastík nám asi z kožky vyskočí od zúrivosti 😀 😀 😀

lucaska
5. máj 2009

sasiki noo , tak asi nezamiesaju, ked tam rasto vrazil 😝 😝 😖 😖 😖 😖

sasiki
5. máj 2009

a možno to bolo preto také tmavé, aby nebolo vidieť, ako mu pena z úst vylieza 😝

miska001
5. máj 2009

zamiešaju inokedy 😝 😝 😝 ....že by vo štvrtok 😕 😝 😉

sasiki
5. máj 2009

asi

majcik
5. máj 2009

Sasiki - 🙂

majcik
5. máj 2009

Eva - dik, no zaujimave ... ktovie, ci sa Milka pobije s Laurou o Stefana 🙂

sasiki
5. máj 2009

ja jej dám.........vymýšľať, keď my už to máme vymyslené, nech už idú s tými zápletkami do........ 😠

veronika13
5. máj 2009

s Milkou bude zametať Rasťo podľa mňa

sasiki
5. máj 2009

no aby akože Laura žiarlila, ale ona nazažiarli ani za mak a Laura sa nechytí, Rasťo sa zblázni, lebo jeho dve ženy bláznia len za Štefanom 😎

sasiki
5. máj 2009

jeeeeeej veronika, ty si snž 😀

veronika13
5. máj 2009

no už nejaký ten mesiac 😀

bubinko83
6. máj 2009

baby,a ktora je ta Milka ta mlada doktorka?

sasiki
6. máj 2009

Milka je ta mlada doktorka, myslím...........

bubinko83
6. máj 2009

dik 😉 Ja že ta stara sestrička 😀

helenkasabinka
6. máj 2009

ahojte pozerala som ordinaciu a bola celkom dobra cast:Jasova to trosku prehnala ale aspon bolo na co pozerat,Vlkova je trosku narocna,riaditelka no hroza 😕

helenkasabinka
6. máj 2009

citala som si vase prispevky,normalne som sa smiala.....dobre ste to vsetko opisali ani pozerat by som nemusela a viem co sa tam deje 😀 😀

ste super 😉

leva
6. máj 2009

vcera ta baba co prisla za Slavikom do ordinacie ze ma nieco s prsiami,tak ta mala hlas uplne ako ta mlada doktorka Milka,aspon mne sa najprv zdalo ze ju hra ona,no potom som si vsimla ze to nieje ona,no hlas mali hrozne podobny,nezdalo sa aj vam niekomu?

ankam
6. máj 2009

juj ta Jasova bola trapna.....a pacil sa mi koniec 😉 😀

mirela
6. máj 2009

mne sa pacila riaditelka v amoku, super to zahrala 😉, Vlkovej o co ide? kolko je rodin co maju aj dve deti a 2-izbak a su v pohode, hlavne ze si rozumeju, lubia sa , ved na zaciatok je to pekny start. Gregor este zareagoval celkom dobre, iny muz by reagoval impulzivnejsie, comu sa netreba cudovat 😖, bolo mi ho luto aku pipinu to doma ma. To len v seriali je taka hrdinka, ze chce zacat odznova a bla bla bla, ma dieta, ktoremu sa treba venovat, vychovavat. Odkial by chcela mat peniaze, no nie je trochu mimo? Aj byt doma, aj zarabat sa jednoduch neda a okrem toho velky pracant teda nebola nikdy 😝

kotenko
6. máj 2009

joooj, kocky, tak stefan a laura pojdu zarobit na babatko, uz sat esim nato ako ich rasto prichyti.... 😅

eva7780
6. máj 2009

už by bolo načase 😉

ankam
6. máj 2009

som zvedava na zajtra 🙂

helenkasabinka
6. máj 2009

ahojte mirela tak to si teda vystihla 😉

som zvedava kedy Laura lahne pod Stefana a bude tehotna 😕

a tiez sa tesim uz na zajtrajsiu cast a tej riaditelky mi aj bolo luto,doteraz u mna nebola nejako oblubena ale vcera som ju aj lutovala 😅

helenkasabinka
7. máj 2009

baby kde ste? vtedy ked mam cas pisat,tak tu nikto nie je ☹

sasiki
7. máj 2009

helenkasabinka dnes sa bude ordinovať asi až večer 😉

helenkasabinka
7. máj 2009

sasiki super no snad sa vecer aj ja k vam pridam a budem tu aj ja ordinovat 😀