Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

veronika13
18. jún 2009

práveže až tak nestrieda, všetky vzťahy jej zatiaľ skončili ešte skôr ako vlastne začali 😝 okrem Petra samozrejme 😀 a aj s tým Čabom chvíľu bola... ja som si myslela, že s tým Rasťom ich nechajú spolu, ale akosik ee

jona74
18. jún 2009

bola tam chvilku aj boze teraz ma nenapadne ako sa vola ten herec hra v panelaku maslaka,potom bola chvilu aj prvym kamilinym muzom neviem chuda asi nevedia ci jej postavu rozsirit a rozoberat alebo opacne v ramci setrenia a krizy zuzit 😀 😀 😀 ale zasa musim uznat ze ako herecka je dobra v skutocnosti je velmi mila pravy opak hysterky daniely 😉

veronika13
18. jún 2009

fakt? lebo mňa v ordinácii presvedčila, ja by som ju asi brala takú 😀 ale jasné, človek by ju musel najskôr niekde stretnúť a prehodiť pár slov, aby zistil opak 😎

neviem či redukujú postavy kvôli kríze, keď chcú od septembra zas nových nasadiť... asi im musia urobiť miesto 😀

eva7780
18. jún 2009

baby na druhý týžden už nepojde ordinácia ☹ začína poistovna štastia

monca4ever
18. jún 2009

toto je posledný diel?!?!?!?!?

eva7780
18. jún 2009

monca asi 😠 podla programu
tereza podla mna ešte stále hráva na automatoch,lebo sa správa divne

jona74
18. jún 2009

hej je posledny v tejto serii 😉 a budu opakovat poistovnu stastia ako uz pisala eva 7780 😵

eva7780
18. jún 2009

nezdá sa vám,že kamila vychádzala z ordinacie sama bez malej a potom mal zrazu peter už vaničku?

jona74
18. jún 2009

tak to som ozaj asi presvihla 😠

tenty
18. jún 2009

mne sa zdalo, ze vanička bola prázdna

bejbypd
18. jún 2009

boze ja odpadnem z toho mastalira jak dobre hra ozrateho🙂))

elise
18. jún 2009

inak ruština od veci 😀

petusaaa
18. jún 2009

ano, mal vanicku, ale tem nemal malu, nie?

a uz by petra mohli naucit capovat pivo 😅 taku spadnutu penu ma... bleeeeeee

inak aj ja by som prijala keby boli lucia a michal spolu. ale teraz som na vazkach, ked sa uz vlkova znormalizovala 😒
a to fakt je teraz posledna cast pred prazdninami? ☹

nadhera
18. jún 2009

malu si uz nechali na oddeleni a kamila si sla len pre veci domov.

tenty
18. jún 2009

odkedy sa na Ukrajine hovori po rusky 😖

elise
18. jún 2009

ukrajina patrila pod sovietsky zvúz a ja som tam bola v tábore za mladých čias a hovorilo sa všade po rusky 😉

elise
18. jún 2009

zvúz = zväz 😉

tenty
18. jún 2009

ukrajincina nema G, teda ziadne "pamagite" 😉

eva7780
18. jún 2009

sa to zamotáva

lucaska
18. jún 2009

noo, tak uz sa tam bozkavaju krizom krazom............. 😝

petusaaa
18. jún 2009

este aj kamila s petrom sa rozidu a fakt to ani kukat nebudem uz 😒

lucaska
18. jún 2009

peter, si pekny predslov nachystal 😕 😕 😕 😕

lucaska
18. jún 2009

a to ako teraz mam cakat do septembra na dalsie diely???????????????????????????

petusaaa
18. jún 2009

lucaska, ale ved ked mu vsade len nadavaju, ze aky je neschopny, uz to niekde muselo vyjst von 😝

eva7780
18. jún 2009

no a teraz možme čakať až do sptembra ako to bude dalej

lucaska
18. jún 2009

petusaaaaa, kazdy raz vybuchneme to je pravda...ja som bola nanho zvyknuta v ordinacii ako na takeho trulka......... 😝

kotenko
18. jún 2009

to sa akoze fakt stretneme az v septembri? a najma, ked to takto otrasne skoncilo? ma nehnevajte.... 😠

kocurik16
19. jún 2009

žiaľ,ale ak chceme vedieť čo bude dˇalej tak musíme čakať.Je to hlúpe,že v lete budú samé reprízy a aj zabudneme ako teraz končili. ☹

hiha
19. jún 2009

coooooooo,az september,to som ani nepostrehla 😖 😖 😖 .A zase bozkavacky,este sa mal bozkavat Peter s Danielou,aby ju polutoval a nemusia ani tocit nove diely 😠

silvia123
19. jún 2009

No mne stačí keď tam od septembra bude Labuda, ja ho fakt neznášam, nechápem ako môže byť v Čechách taký zbožňovaný, mne ide na nervy, hodil sa iba do toho filmu Vesničko má středisková a do Pacha, keď som ho videla hrať v iných filmoch bola to katastrofa, on je taký strojený a umelý, takže asi tú ordináciu s ním celkom pokašľú.