Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

ankam
19. sep 2009

no tak ja si to myslim ze zije,lebo stale ju Nela spomina ze jej je smutno atd...az nakoniec sa vrati podla mna.
Neviem uz preco zomrela a ako...

danasek
19. sep 2009

Fialová zomrela pri leteckom nešťastí niekde v Afrike. A teraz, keď odišla z divadla sa asi vráti do seriálu.

helenkasabinka
22. sep 2009

no som zvedava ako sa to dalej s fialovou veru vyvinie 😕 co vymysleli 😕 😕

jona74
22. sep 2009

no ahojky som tu po dlhej dobe dnes ordinujem? 🙂 je tu niekto?

helenkasabinka
22. sep 2009

jona ahojky a chodievas este na nakrucanie? 😕

jona74
22. sep 2009

maly je uz neskrotitelny takze posledne casti sme vsetci krvopotne zvladli aako tak ...proste u to nie je malicke babo ktore bude tam kam ho polozia.zatial nas nevolali ale zalezi od scenaristou ako sa to dalej posunie....ale priznam sa ze ani neviem kam sa daniela vyparila tie posledne casti v juni mi usli viete niekto kam ju zasa odpravili? 😀 😀 😀

helenkasabinka
22. sep 2009

jona veru a kde je daniela? to neviem ani ja 🙄

leva
22. sep 2009

Inak toto je jedna nerest tych hereciek,uz jej lepsi job konci a zrazu sup naspet 😀 ale nie v zlom,len ze zrazu sa tam objavi a divaci v tom ze umrela.Ale nech,rada ju uvidim,ja by som skor uz odpinkla Cobejku.

helenkasabinka
22. sep 2009

leva aj mne uz nejako nepasuje tam cobejka je tam uz taka umela a namyslena 😅

leva
22. sep 2009

Tak tak,presne,umela,namyslena a stale naduta.

helenkasabinka
22. sep 2009

leva veru tak a aj polnisovu ja nemusim 😅 😅

helenkasabinka
22. sep 2009

o chvilku po reklame zaciname 😀

jona74
22. sep 2009

no skor si myslim ze je to skor na scenaristoch ako sa dej posuva dalej....aj ked zalezi od hercov to je jasne.ja som tu uz pisala ze je to tiez iba moj nazor ale s cobejovou som sa stretla par krat osobne ale je v pohode zena a aj mamina..ono je viac na ociach viac je v telke ale .da sa s nou normalne bavit o beznych veciach...ale je to vec nazoru....ozaj a ako to bolo lebo posledny diel som nestihla co je s davidom ?

leva
22. sep 2009

Ta zas mne nevadi,beriem ju taku papulu poblazdnenu,ale zacina mi liezt na nervy Lucia,pride mi ze nevie co chce.

jona74
22. sep 2009

boze dnes sa mi teda dari ten slovosled 😀

leva
22. sep 2009

jona chapem,jasnacka 😉 No David sa pokusil o samovrazdu,ale Karol ho zachranil.

helenkasabinka
22. sep 2009

jona neviem lebo o cobejke to aj pisali v novinach ze zacala byt hrozne namyslena odkedy tam hra s malou a kazdeho kritizuje a diriguje 😅 tak ja neviem aj ked viem ze bulvar je zasa len bulvar 😅

leva
22. sep 2009

Ja som tiez pocula"vraj ma v serialy strasne nalady a raple,vraj su z nej skoro vsetci hotovy,ale zasa chapem,kazdy mame svoj pohlad.

jona74
22. sep 2009

ale jasne clovek nevie uz co je pravda a co si vymyslaju ...ale baby zaciname..fakt neviete co je s tou danielou? ved aj z madarska sa napokon vratila uvidime ... 😀

helenkasabinka
22. sep 2009

zaciname a ja idem sledovat papa 😉 ja nemam notebook a tak nemozem byt na nete ked som v obyvacke a pc mam inde 😉

zajtra pridam komentar na diel dalsi 😀

jona74
22. sep 2009

ako to ze tu chyba kotenko? 😉

sasiki
22. sep 2009

bulvár by som brala s veeeľkou rezervou 😉 🙂

titkovamiriam
22. sep 2009

po case pozeram a nechapem-Jurickovi preskocilo ci co? 😅

jona74
22. sep 2009

jeeej ahoj titkovamiriam uz ste mi chybali baby... 🙂 ale akosi som nestihala 😝

sasulec
22. sep 2009

nooooooooo,to by som aj ja prosila vyvetlenie co je tomu jurikovi?
inak ked uz su ti markizaaci a jojkari taky zlaty,ze davaju sucasne seriali..mohli by aaspon reklamy davat kazdy inak..by som mrk sem mrk tam..a takto?tu reklama,tam reklama 😠

jona74
22. sep 2009

sasulec ja som na tom podobne nestiham oba 😀 a este som aj tu mrk mrk..co sa mi teda stava malokedy 😀

titkovamiriam
22. sep 2009

ja mam ,,stastie ,, po 10dieloch chytim ten co tam zomrela setricka a teraz blaznivy juricek 😅 😅 😅

miroslava89
22. sep 2009

tomu jurikovi ci jurickovi sa costalo?😀.. ja mam z neho pocit ze chodi nadrogovany ci aky 🤐 🙄 ..

jona74
22. sep 2009

fakt chudak to by som necakala ale zaujimave sikovny zahra vsetko 😀

sasulec
22. sep 2009

ale saaak kde su zaaavislaaacky 😅 co by nam to vysvetlili 😀 😀 😀
nik tu kdo by to vedel??? inak moja mama to tiez tvrdi,ze je na drogaaach 😅 somaaar 😅