Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

jalao
15. okt 2009

No, ak je to takto, tak sa fakt nemozme divit...
Radio som pozerala ciastkovo, je to teraz ovela akcnejsie, aj zabavne, aj vazne, fakt dobre... Ja som mala ordinaciu vzdy velmi rada, ale tieto posledne diely mi skratka idu viac a viac na nervy...ale stale dufam, ze to naberie nejaky DRIVE! 😉 😉 😉

auriane
15. okt 2009

No neviem, neviem, trebalo by tam niekoho, kto stojí nohami pevne na zemi a vidí, čo sa deje okolo neho a vie, ako to funguje v živote. Inak nechápem, že keď si to oni pozrú, že to sami nevidia, že to je fraška. Najlepšia je teraz tá Mara, čo sa akože naučila po slovensky od Fialovej, keď šla na misiu do Tanzánie, či kde to. A príde sem, pohoda, žiadny africký prízvuk, super skloňovanie, len občas nevie nejaké slovíčko. A šup, čo sa nestane? Hneď ju aj zamestnajú. Akože tam nemali ani elektrinu, veď sama spomínala, že hrozné podmienky, ale príde a hneď vie robiť s počítačom a so všetkým. No trapas. 🙂

auriane
15. okt 2009

A v Pezinku samí rasisti, v každom diele aspoň dva rasistické útoky 😀

silvia123
15. okt 2009

Auriane, Mara je jedna kvalifikovaná sestra (nepočula si Studenkovú) !!! 😀 😅 Tie rasistické útoky na každom rohu sú totálne trápne, neviem či aj v skutočnosti to je tak, musela by som byť černoškou aby som to vedela, ale je tam toho moc. A čo sa týka toho počítača, veď to je jasné v Afrike, či kde to bola sa pripájala bezkáblovo cez notebook!!! 😀 😀 😀 načo elektrika...

jalao
15. okt 2009

ano, rozumiem rozdielu medzi story a scenar, ale ja toto presne nechapem, ze ci to aj ostatni nevidia, ze je to slabe, ved tam musi byt este nejaky ten supervizor, alebo co.....Este som si spomenula, ake vedu trebars dialogy doktor gynekolog, to je jedno, ci Vajda, ci Kramar s nejakymi "neinformovanymi", slusnejsie to povedat nejde, pacientkami...Ak ta pacientka primitivnu otazku...pomaly, ze ako ma tu chcete vysetrit, alebo co je to teda to mimomaternicove teh... 😠 😠 😠 v poslednom dieli...on pekne zavrie pero, zlozi si okuliare a trpezlivo s milym usmevom zacne vysvetlovat s absolutnou trpezlivostou...fakt zo zivota... 😝 😝 😝

auriane
15. okt 2009

Jasné, vždy s úsmevom a trpezlivosťou. Vždy sa zaujímajú o dobro pacienta a za každých okolností sú milí, ústretoví a zhovievaví. Len jeden prípad tam bol, že doktor vybuchol - ale to len preto, lebo trpel mániodepresívnou psychózou. Neuveriteľné.
A akože Lucka s tým odstávajúcim uškom a trpiteľským výrazom v tvári v štýle "uhni, lebo ťa ovraciam" mi lezie pekne na nervy. Ona sa stále tvári ako keby ju napínalo. Neviem, čo to je za výraz, či má byť smutná, ale asi áno, veď ona celý seriál je depresívna a smutná, ale vyzerá to presne tak, ako posledné sekundy pred dobehnutím na wc. Nechutné.

auriane
15. okt 2009

Jednoznačne Ady, Milka Vášaryová či Zuzka Krónerová sú herci s veľkým H a vždy si rada pozriem ich výkony.

depecko
15. okt 2009

fíha,ale ste im naložili.Tak ja sa ich zastanem.mne sa ordinácia páči,nemám potrebu rozmýšlať nad dejom,také ku žehleniu,domácim prácam a tam potrebujem vyvetrať hlavu nie "rozmýšlať" nad postavami.A Mara? je mi sympatická -a tie rasistické útoky by sme len chceli aby to nebola realita,-spýtajte sa reálneho černocha na slovensku. 😒

helenkasabinka
15. okt 2009

no tak s tou Marou mate pravdu ze uz je to maximalne trapne ako stale su na ne nejake rasisticke utoky 🙄 🙄 a suchy a mara ze dvojica-no pomoooc to bol omyl 😅 😅 😅

helenkasabinka
15. okt 2009

som teda zvedava co nas caka dnes ci zasa nejake utoky na vzdelanu Maru alebo zasa nejaky ulet od toho psychosa doktora ktory sa lieci 😅 juj ako sa len vola? 😕 normalne som zabudla jeho meno......aha Stanko 😀

teraz si sice spominam ze v ukazke davali ako Stanko vezme tusim auto Michalovi a ujde mu na nom 😕 😀 no ta sa zasa asi nasmejem 😅 😀

helenkasabinka
15. okt 2009

depecko a myslis si ze aj u nas su take utoky rasisticke? no nemyslim si inak by sme tu takmer ani jedneho cernocha nestretli a ja ich teda vidim dost casto 😉

mama2x
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jalao
15. okt 2009

DP, ja to pozeram rada, ved keby nie, pozeram 10 inych serialov...ale v poslednej dobe sa to tam akosi nezmyselne zapletava a tie nase postrehy - inak Auriane, ziram, ake mame tie postrehy podobne! 😀 😀 😀 😀 😀 , to mi tam dava zabrat. VEd ja stale cakam, kedy sa tam daco akcne stane (nemam na mysli akcne - ako je rasovy utok, to rozhodne nie, skor akcne ohladom vztahov a postav), herecke obsadenie je tam vysoko kvalitne, tak by sa to hadam mohlo a aj malo dobre zurocit. 😉 😉

auriane
15. okt 2009

Jasné, veď aj ja to pozerávam - už zo zotrvačnosti, ale pozerávam. Tak ja som ten typ, čo aj telenovely pozeral, aj keď som na ne nadávala 😉

marcca
15. okt 2009

tak sa pripájam 😉 aj mne to príde s marou už prehnané, neviem - niekto akoby ju tam nasilu pretláčal...absolútne žiadne herecké vlohy 😝 ktosi tu písal, že je speváčka a krásne spieva...tak prečo ju vtrepú práve do nasledovanejšieho seriálu 😠 😝 ...o tých rasistických útokoch a vzťahu do suchým sa ani nevjadrujem 😝

marcca
15. okt 2009

... a staré dobré postavy - slávikovci, kronerka ustúpili niekam do úzadia, vôbec sa ich postavy nerozvíjajú, akurát sledujeme vývin vzťahu mara-suchý 😝 príp. juríčkove "stavy"...ale ten je aspoň dobrý herec...

auriane
15. okt 2009

No veď si počkajme, kto zase umrie alebo upadne do kómy alebo odíde kamsi ďaleko alebo proste ho unesú mimozemšťania. 😉

auriane
16. okt 2009

Aaaa, včera ďalší rasistický útok, všimli ste si? 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankam
17. okt 2009

baby ako som sa tesila na ordinaciu tak uz ma nebavi 😝 ale pozeram stale 😀

martina46
17. okt 2009

Prosím vás a kde sa podela tá mladá doktorka Milka z urgentu?

bubba
17. okt 2009

martina presne nad tym som vcera rozmyslala aj ja doteraz ma to ani raz nenapadlo.neviem ci neodisla s tym slizskym doktorom do blavy...alebo sak ja ani nepamatam ze ci aj vobec medzi nimi daco bolo...

a tiez ma vytaca to komplikovanie situacie medzi luciou a gregorom kua,sak nemozu donekonecna z nej robit nerozhodnu chuderu co sama nevie co chce a zensku bez hrdosti...pche!!ja by som mu v tom vytahu asi nabila rozkrok po tom vsetkom a ona ho tam div ze ne..... onééé 😝 😀 a pan riaditel sa nakoniec bude musiet dat dokopy s nejakou chuderkou ozratou terezou alebo so zuzou alebo ho poslu naspat domov 😅 no odveci je to..radsej pozeram odsudene 😵 😵 😵 tam to iskriiiiiiiii 😀

ankam
17. okt 2009

bubba 😉

jalao
21. okt 2009

baby, to uz tu nikto nesleduje Ordinaciu?? 😉 😉 😉 nevzdavajte to, este sa to mozno dobre zamota... 😎

marse
autor
21. okt 2009

aj ja som ordinaciu nevidela uz asi 3 tyzdne, nejako ma uz nedrzi v napati, nic extra, vo stvrtok si aj tak starsia dcerka zapne stv1 a tancuje na pesnicky senzusu 😀

jalao
21. okt 2009

no veru, aj refresh spravili na jesen...ale akosi nist...ja som tiez pozerala len 2. cast, tak som myslela, ci tu baby nerozoberu tu prvu, ze co sa dialo...Uz ma ta Studenkova tu diagnozu? to mi uniklo.

ankam
21. okt 2009

ten michal s luciou vcera na lavicke ako uz boli dohodnuty ze budu zase spolu? 😖

marse
autor
21. okt 2009

mne osobne sa luciine chovanie nepaci, nevie co chce , ked mala moznost byt z michalom tak ju nechala plavat a teraz ked ma michal rodinu sa akoze zobudi? a zase nevie co chce, ja by som zbalial svestky vzala riaditela na dovolenku a uzivala si trochu nezstarostnosti, lucia je labilna a nerozhodna zenska 😠 😠 moja nazor

jalao
21. okt 2009

Ankam, no,vyzeralo to tak...ze to este nechce povedat doma Zuzane...tiez som sa divila...A Lucia sa tiez predsa cmukla s riaditelom a tvarila sa, ze nic..Ak ste to niektora videla cele, prezradte nam!! 😉 😉