Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

junovka
10. mar 2010

trapna ta Kamila bola vcera.Nechapem preco sa miesa do rodiny vlastneho muza????? 🙄 Ved to je len ich problem ako si vysporiadaju majetkove vztahy, nie? 🙂

veronika13
10. mar 2010

junovka, inak by si hovorila, keby sa ťa to týkalo..... ale to je film, potrebovali to tam trochu oživiť

silvia123
10. mar 2010

No neviem, ale v podstate jediná, ktorá by na to doplatila s tou prestavbou by bola Lucia, tej malo záležať na tom aby boli vzťahy majetkové vysporiadané, pretože do toho domu investuje ale nebol by jej, takže ona bola tá čo by stratila. Ale myslím, že ju to akosi nenapadlo to vopred riešiť a keď to napadlo druhú stranu, tak o.k., ale nie s takou hystériou!!! -veď stačí ak si rodina spolu sadne a normálne sa ako ľudia dohodnú! A ak by sa nedohodli, tak by aspoň Lucia nevrážala tam peniaze a radšej by tie peniaze mohla investovať do vlastného bytu. Kamila naozaj zašla do krajností, riešiť to hneď cez právnika a ešte k tomu nejde o jej dedičstvo!

veldinka
10. mar 2010

Súhlasím s vami - včera bola Kamka pekne trápná. Ale kdesi som čítala alebo videla, keď sa začala ordinačka po vianociach, že Kamila má niečo vyviesť a že konečne aj ona bude mať chybu nie len furt Peter - tak asi toto bude ono. A osobne som tiež zvedavá kde to dotiahne kuzma s palenikom. Tí dvaja sa mi tam akosi vôbec nehodia. Ešte by ma zaujímalo, kde sa z nemocnice vytratilo údržbárstvo. Kedysi mali aj šéfa a teraz už nič 😀 A ta pani čo začala Kronerovi upratovať byť a objavili sa v nej nejaké schopnosti vidieť do ľudí čo ich trápi a bolí - jej postava je tiež akosi záhadne fuč 😀 mne to už tak pripadá, že namiesto toho, aby šli herci v piatok niekde na kávu, tak si odkrútia jednu časť ordinačky a idú domov 😀 už to flákajú...

marcca
10. mar 2010

silvia, suhlas 😉 ...ani právnik nevychádzal z údivu 😀 😀 😝 ...ale aspoň bola sranda a najväčšia asi bude zajtra 😕

zelmirka1
10. mar 2010

ako to dopadlo s tou pacientkou co mala zel vysledky amniocentezy ?

nadhera
10. mar 2010

sla na prerusenie tehotenstva a pocas zakroku silno krvacala, potom som uz musela od tv odbehnut , ale v uputavke na dalsie casti plakala, takze predpokladam,ze dalsie babo uz nebude moct mat.

iwusska
10. mar 2010

Z Kamilky sa nam aka materialistka vyklula 😕 ale podla mna to bolo trosku nerealne podane, take nasilu mi to pripadalo...mali to zahrnut aspon v naznakoch v predchadzajucich castiach 😖

cica13
10. mar 2010

Iwusik....tak z Kamilky som bola aj ja veeeeelmi prekvapenaaaa 😀 😀 😀 😀

jalao
10. mar 2010

A mne sa pacilo, ako dal riadite pusu Lucii na natacku! 😀 😀 😀

rubinka
10. mar 2010

Júj tak včera bola Kamila fakt neznesiteľná a ked začala prebaľovať decko u toho právnika na stole, no fuj 😀

Inak to bolo včera aj drsné s tou amniocentézou a potratom 😒

vieraj
10. mar 2010

o takom syndrome som este nepocula. neviete aky to bol? precitam si o nom nieco na nete

depecko
11. mar 2010

tak tešme sa na večer.ja mám saunu,takže stíham to len tak tak 😀 Ale určite veľa nezmeškám,reklamy,prestávky,a keby náhodou áno dozviem sa tu čo nové 😉 V ukážke bolo že Kamilka bude musieť zaplatiť právnikovi 2 tis eur 😀 😀 ťapa.

murinka
11. mar 2010

sledujete? 😉

helenkasabinka
11. mar 2010

jasneeeeeeeee ja ano 🙂

murinka
11. mar 2010

myslim si ze kamila to poriadne dobabrala 😖

helenkasabinka
11. mar 2010

to som nestihla zaregistrovat o co islo? 😕

helenkasabinka
11. mar 2010

tak uz viem o co ide-tak to je riadna sila ta Kamila co spravila 🙄

murinka
11. mar 2010

zahrabala by som sa pod zem 😔

helenkasabinka
11. mar 2010

presne tak .....to posr.... 😅

zelmirka1
11. mar 2010

no ale Peter sa konecne prejavil ako chlap no nie ? 😉

zelmirka1
11. mar 2010

super konecne je Fabian zase donchuan ako na zaciatku lebo sa akosi postupne dostaval do pozitivnejsej ulohy 😀

helenkasabinka
11. mar 2010

no zajtra si to budem musiet pozriet este raz lebo som aj za pc a kecam na facebooku s kamoskami 😅 😀 tak nestiham dobre sledovat 😒

marcca
11. mar 2010

nuda 😝 ... dnešná najmä 2.časť bola viac o psychiatrii ako "ružovej záhrade" 😝 😕

a kamilke dobre tak 😅 ... veď lucia zaplatí 😕 😀

depecko
12. mar 2010

náhodou mne sa včerajšia časť páčila.bodovala Milka Váššáryová a Zita Furková 🙂 A konečne viac dávajú aj Slávika s Editkou. 🙂

iwusska
12. mar 2010

mne sa najviac pacil Peter, ako sa na Kamilu zahanal tou zehlickou 😀 😀 😀 aky drsnak z neho
marcca dobre si to vystihla 😀 😀 😀
ako to vcera skoncilo? ja som pocas poslednej reklamy zadriemala ☹ 😝

jalao
12. mar 2010

iwus 😀 , aj mne sa to minule stalo 😀 😀 😀 😀
Pamatam si, ze posledna scena bola o tom, ze pan Slavik sluzil nocnu a zrazu tuk=tuk na doktorskú izbu a prisla vrchna sestra Veronika s uvarenym kamilkovym cajom, ze mu uvarila...a usadila sa tam do fotelky a velavravne sa na seba zadivali... 😎 Lebo oni kedysi na zaciatku aj spolu normalne chodili, si to pamatam...Kym este nebola s tym policajtom. A v ukazkach o buducom diele bolo, ze Editka ma uz podozrenie, ze Slavik tam kohosi streta, alebo tak nejak...

iwusska
12. mar 2010

jalao dakujem 😉 tak uz aj zo Slavika idu urobit zaletnika???? 😨 ked tak rozmyslam, ved tam ani nie je normalny=verny ani jeden
a nedali este Fabiana s Bubnovskou?

jalao
12. mar 2010

No to sme s MM potom skonstatovali, ze Fabian bude mat asi Majku na varenie a tuto Bubnovsku na potesenie 😠 😠