Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

helenkasabinka
24. mar 2010

jaj babulky suhlasim s vami,ze ta Karin Haydu uz bude aj na konzerve o chvilku 🙄

skoda ze Nora a Juricek odchadzaju,som si ich oblubila a uz odchadzaju ☹

gajafe
25. mar 2010

dievčatá, vraj odchádza aj riaditeľ /M. Trnavský/ - neviem presne kedy, ale vyjadril sa tak osobne na jednej besede. Asi ho to už prestalo baviť - scenár o ničom, v poslednom čase sa mi zdá, že dostával aj menej priestoru. Všetci dobrí poodchádzajú a zostanú typy ako K. Haydu...

maca793
25. mar 2010

v poslednom čase sa to nedá ani pozerať stále sa to krúti v nejakom kolotoči.
a je to stále o tom istom som zvedavá čo bude dnes.

depecko
25. mar 2010

asi prejdem na Panelák 😖 😀 😀 😀

zelmirka1
25. mar 2010

mne sa ten riaditel pacil, no ked odide tak som zvedava s kym daju dokopy Luciu ??? zeby Gregor ? 😀 😀 😀

cathy77
25. mar 2010

pravdu máte, ked si to tu tak čítam... ja som tiež skalná diváčka, ale už mi prestáva vadiť ak dobehnem k telke až na druhú polovicu dielu, je to už nejaké o ničom... Gregor ako zúfalec pobehuje od jednej k druhej(s Majkou to bol teda tragický nápad 😖 ), je to také silené, no K.Haydu fuuuj, ked som ju tam zočila, tak ma naplo... a na silu vytvárané napätie medzi Slávikom a jeho "Kronerkou" je tiež minimálne zvláštne, ked doteraz si vedeli všetko pekne vyrozprávať, do toho jeho služby s vrchnou, len aby sa pripravila pôda na "miešanie hovna", ak by trebalo.... neviem, začína ma to nudiť a otravovať. Chýba tomu iskra... Nebolo by od veci, ak by si túto tému scenáristi prečítali...

mirka414
25. mar 2010

len nech neodvolavaju riaditela,je strasne super,paci sa mi jeho iskra 😵

iwusska
25. mar 2010

ak sa dobre pamatam tak sa tu rozoberal aj Gregorov odchod, mozno miesto neho nastupi Kalman, on je sympos na rozdiel od tej jeho harpie 😝

marcca
25. mar 2010

joooj, len to nie...riaditeľ nech neodchádza ☹ ...ja už hádam len kvôli nemu kukám...

cathy, dobre si to napísala 😉 ....

keď sme už pri tých odchodoch...taká studenková sa kedy chystá?? 😝 😀 ...tá tam bude strašiť asi najdlhšie 🙄 🙄 😀

zelmirka1
25. mar 2010

veru riaditel nech zostane, je super a sympos....no idem kukat 😉

helenkasabinka
25. mar 2010

no mne je skor luto za Gregorom ako za riaditelom......nevravim,ze je hnusny alebo co ale nejak extra ho ani nezeriem 😀

helenkasabinka
25. mar 2010

no a Kalman tiez nie je zly az na tu jeho harpiu namyslenu,a trapne dala ten svoj komentar na pribrate sestricky 😅

zelmirka1
25. mar 2010

Gregor tiez pojde ? to hadam nie...ta Haydu je trapna a mam pocit ze si jej este dost uzijeme...

lekno
25. mar 2010

he he, Kalman jak sa utrel po manželke 😝 😀

zelmirka1
25. mar 2010

je desna, nechapem preco sa kvoli nej akoze vratil na Slovensko a uz mi lezie na nervy ako stale vsetci kecaju o tom ake to je ine v Londyne a u nas hrozne, aj Gregor ked ho prijimal tak doslova nemocnicu kde je primarom a vraj ho praca bavi zvozil po ciernu zem, mne to pripada ako serinkanie do vlastneho hniezda.

lekno
25. mar 2010

Želmirka, asi keď majú to malé narodené..... len nechápem, prečo sa Kalmanka teperí hneď do roboty... protivná je, krepa jedna 🤐 😝

helenkasabinka
25. mar 2010

jaj veru aj ja si myslim,ze tej Haydu aj dost este budeme mat a to len zacala 😅

helenkasabinka
25. mar 2010

dnes sa to len toci okolo Kalmana a maturity 😅

depecko
26. mar 2010

včera som dobehla len na druhú časť a teda vôbec neľutujem. 😒 Niečo mi tam nesedí a neviem čo.Také nasilu pozliepané.Museli sa tam meniť scenáristi,alebo dramaturgovia,....nemáte tiež ten pocit???? Mne trápne prišlo ako Kamila aj s Maťom zaspali a behali po byte. 😝 Vôbec som im to neuverila. 😠 Už som asi zaujatá,ale naozaj sa niečo s tou Ordináciou deje.Páči sa mi len Króner,-sympoš 😀 ,riaditeľ-je sexi 😉 a Slávik s Editkou sú stará dobrá klasika 🙂

depecko
26. mar 2010

mimikyki -kde si? žiadne nové správy z okna??????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😉

depecko
26. mar 2010

ale hlavne že OTA dostali. 😝 😔 😔 😔 😔 Tak nech sa snažia!!!!!-že odkazujeme!!!!!!!!!

iwusska
26. mar 2010

mne sa zasa nepaci, ze z Mata robia takeho neschopneho chudaka, co ani slohovu pracu maturitnu pracu nevie napisat a z Roba spravili pomaly genia v prekladani z nemciny...a pritom zo zaciatku bol Mato "nad vecou" a sikovny chalanisko a Robo pravy opak 😝
Haydu - no comment, to co je za vztah, ked o nej vlastny manzel vyhlasi, ze bude lepsie pre nemocnicu aj pre vsetkych, ked sa pre nu miesto nenajde??? 😨 😝

mexx
26. mar 2010

Mne na Kalmanku vobec nesedi, ze taka furia a akoze panicka, a "len" zdravotna sestra? 😅 Sa mi to vidi nejake divne, taka ambiciozna trapka... 😀

bmmz
26. mar 2010

ja hajdu neznasam.. zmizla z panelaku a teraz je tu ... oj.. 😒

iwusska
26. mar 2010

ako tak vidim, mozeme zalozit anti fanclub Haydu 😝 😀

murinka
26. mar 2010

aj mne sa zda ze vcerajsia ,,ordinejšon,, bola nemastna-neslana.... 😒

marcca
26. mar 2010

iwusska, zakladajme 😉 😀 ... a s tým maťom a robom čistá pravda...jako ten robo preložiť tú vetu, zarapoval 😝 a maťo kukal ako puk 😕 ...a nela to tiež pekne uhrala s tým, že nemusia byť ani kamaráti...ach jo...chudák maťo 😒

gajafe
26. mar 2010

Dievčatá, tak to nás čaká 13.04.2010:
Stano Juríček pripravuje Michala Gregora na svoj možný pracovný výpadok, ak bude musieť v Bratislave absolvovať operáciu - ale pred Norou svoju diagnózu stále tají.
Andrej Sýkora sa bez Kláry a ich malej dcérky cíti opustene, všetko v byte mu ich pripomína. Vyberie sa za Klárou do Bratislavy, aby ju presvedčil o návrate. Klára ale vidí väčšie možnosti a perspektívy pre nich troch v Bratislave...Zuzana Vlková sa chystá s Michaelou Kalmanovou na nákupný výlet do Paríža – o Alexa sa bude musieť pár dní starať Michal, ktorý je pracovne veľmi vyťažený a nie je rozmarmi svojej partnerky zvlášť nadšený.
Stano Juríček odchádza do Bratislavy na operáciu – Nora stále nevie o jeho diagnóze a myslí si, že ide iba na sympózium, balí mu veci a odprevádza ho na stanicu...
Majiteľovi kaviarne Ernestovi Hirschovi vŕta v hlave pokles tržieb a rozhodne sa všetko poriadne preveriť. Hirsch sleduje dianie v kaviarni a zistí, že pani Janíková si nosí do kuchyne vlastné suroviny a okráda ho. Hirsch Janíkovú z kaviarne vyhodí, ale teraz mu chýba kuchárka... Hanka sa trápi nad osudom svojej dcéry, ktorá odmieta jej pomoc a utápa sa v alkohole. Sýkora ju nájde opitú a vo veľmi zlom stave na zastávke autobusu – rýchlo ju prevážajú do nemocnice...

a toto 15.4.2010

Lucia sa zamýšľa nad svojimi vzťahmi a opäť v nej rastie túžba po vlastnom dieťati. Lucia si musí priznať, že Tomáš Svoboda asi nebude ten, po boku koho by chcela prežiť život...
Robo rieši problém svojej mamy, ktorá sa po úraze ocitla v nemocnici a pri vstupnej prehliadke jej diagnostikovali cirhózu pečene. Jej stav je naozaj vážny. Robo sa radí s Andrejom Sýkorom a s doktorom Suchým, ako matku dostať na uzatvorené oddelenie psychiatrie, kde by neexistovala možnosť dostať sa k alkoholu. Žiaľ, možností nie je veľa...
Lucia je rozhodnutá absolvovať nové vyšetrenia, aby mohla otehotnieť. Radí sa s Michalom, ktorý jej problém pozná a chce jej pomôcť.
Majka Pašková sa trápi kvôli doktorovi Fabiánovi, ktorý si začal so svojou bývalou pacientkou. Na jednej strane je Majkina ženská hrdosť, no na druhej strane je cit... - Majka by si s doktorom Fabiánom vedela predstaviť svoju budúcnosť.
Robo sa v snahe pomôcť matke uchýli k zúfalému činu, následkom ktorého jeho mamu konečne premiestnia na uzatvorené oddelenie psychiatrie...

Takže asi zase Lucia a Michal, ktorý jej bude pomáhať otehotnieť...Ale nerozumiem tomu, že s riaditeľom sa rozchádza a napokon aj rozíde a popritom zisťuje ako a či môže otehotnieť... Celej OvRZ by pomohlo, keby vymenili scenáristov, lebo týmto dochádzajú nápady a je tam veľmi veľa klišé... ja pozerávam aj českú Ordináciu, ktorá trvá cca 50 min a mám pocit, že sa tam udeje viac ako u nás za 2 hod. Načo sú tuná vstupy s Kamenickou a celou psychiatriou je to o ničom... A keď si herec trochu upraví svoju rolu - reč, aby to vyzeralo prirodzene a hodilo sa to k tej postave, príp. to na niečo nadväzovalo, tak ho vyhodia, lebo scenáristi sú ješitní - teraz riaditeľ...

marcca
26. mar 2010

hmmm....tak riaditeľ naozaj odchádza?? 😕 😕

a vidím, že gregor + lucia už po neviem koľký raz sa idú dávať dokopy...len či už to konečne dotiahnu do konca 🙄 🙄 ...

Vlková a Kalmanová?? 😕 😕 😕 ....naozaj super dvojka 😝

zelmirka1
26. mar 2010

no veru to zacina byt niake divne, tak Lucia chce otehotniet a zaroven si prizna ze riaditel nie je pre nu...to ako co ? dieta predsa chcem vtedy ked mam partnera s ktorym je nam fajn a lubime sa ?
inak suhlasim Mato bol fajn chalan a zrazu co z neho urobili...inak som si vsimla ze Kamila ako ma dieta tak hra stale rovnako
drzi malu tak zvlastne ako niaky batoh s ktorym robi vsetko mozne a popri tom akoze nieco riesi nezda sa vam ?
Haydu je priserna, dufam ze to budu vsade ludia pisat nech ju tam preboha nedavaju....