Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

vieraj
20. apr 2010

aj ja som si spomenula na mimikyky 🙂 🙂

iwusska
21. apr 2010

aj ja som si spomenula na tu scenu odfotenu z tvojej kuchyne 😀
inak Lucia ho chudaka dobre odpalkovala na tej oslave 😠 take divne to bolo, mohli by to medzi nimi ukoncit nejako realnejsie

marcca
21. apr 2010

no iwuss, tak hádam dajú ešte dajú niečo viac k tomu rozchodu 😝 😉 ...ale mne je ho tak ľúto a ešte ak príde o miesto riaditeľa, čo isto príde 😒 tak už naozaj prestávam sledovať... 😝

mimikyky
21. apr 2010

aspoň vidíte, že nekecám 😀

inak to s tým riaditeľom, tiež dosť drsné...
a to sa tuším ešte ide Juríčkovi zhoršiť zdravotný stav??? a Majka má byť tehu??? to akože s Mažárom či Gregorom???

gajafe
21. apr 2010

Chudák riaditeľ! Ale aj Lucia sa dobre strápnila, toto sa predsa nerieši na oslave. zdá sa mi, že týmto scenáristom chýba trošku cit a jemnosť. Nikto sa nemôže rozísť normálne, žiadne korektné vzťahy. Po tom, čo s ním prežila a ako sa správal on k nej, by mu mohla byť vďačná a mohli by si to vysvetliť ako normálni dospelí ľudia. Inak to som si všimla už dávnejšie, že v tomto seriáli sa nič nerieši komunikáciou, iba hystériou a prehnanými reakciami a vypätými situáciami... Mohli by ešte zvážiť odchod riaditeľa a ak ho aj nechajú odísť, mohli by to urobiť v budúcej sérii tak, že prídu na to, že ho odvolali nekorektne a tak... A báb je predsa toľko, ktoré by sa o neho aj pobili...

Dievčatá, toto bude až 04.05.2010
Majka poprosí profesora Slávika, aby jej urobil potrat. Slávik je z toho v šoku, neustále Majkine rozhodnutie spochybňuje. Kamila Majku presviedča, aby Fabiánovi o tehotenstve povedala - Majka je ale presvedčená, že Fabián nikdy nechcel mať vlastné deti.
Riaditeľ nemocnice Tomáš Svoboda rieši s Michalom Gregorom komplot, ktorý naňho pripravil Rezák s Belovičom. Svoboda chce o miesto riaditeľa bojovať. Napätie medzi Luciou a Tomášom Svobodom sa ďalej stupňuje – Svoboda od nej v poslednej bezradnosti žiada, aby mu čo najskôr vrátila požičané peniaze.

Lucia potrebuje ručiteľa na úver, aby mohla Svobodovi vrátiť peniaze. Michal sa ponúkne, že jej bude ručiť on, čo sa pochopiteľne vôbec nepáči Zuzane.
Stano Juríček sa vracia z Bratislavy, kde bol na posledných kontrolných vyšetreniach pred odchodom - výsledky sú v poriadku. Stano je šťastný a v kaviarni usporiada rozlúčkový večierok. Zuzana urobí na večierku Lucií scénu kvôli Michalovmu ručeniu na jej úver – vynadá jej, že ju chce pripraviť už nielen o muža, ale aj o peniaze...

zelmirka1
21. apr 2010

no veru ten riaditel by uz mal Lucii riadne vynadat...ved jej aj povedal vcera ze potrebuje psychiatra 😀 ona nevie co chce
naco riesi dieta ked nema partnera s ktorym chce zit ????? cele je to niake mimo. A Stano s tym tajnostkarcenim mi tiez
pride cudny, ved vlastnej zene zatajit taku vaznu operaciu 😕 no neviem.

marcca
21. apr 2010

majka tehu?? 😕 😕 už fakt nevedia, ako by to ďalej zamotali...a teda dosť neskoro na to prišla, veď s fabiánom už dlhšiu dobu nič nemá...a zuza bude robiť znova scény? 😝 ...pekne 😀

helenkasabinka
21. apr 2010

ja som vcera nepozerala prvu cast,lebo som bola na brusnych tancoch a nestihla som,tak teraz pozeram archiv ale keby ste tu nepisali ze majka je tehu,tak si to ani nepozriem,lebo v poslednej dobe tam nic neni zaujimave 😅 tak som zvedava a sledujem archiv 😀

helenkasabinka
21. apr 2010

no teda chudak riaditel,ta Lucia nema kozu na tvari? 😕 😅

silvia123
21. apr 2010

ja som nepozerala, čo povedala Lucia riaditeľovi? A čo sa týka vyššie spomínaného, no tak myslím že nech urobí scény aké chce Zuza, ale vždy bude mať pravdu, viete si v reále predstaviť, že váš manžel bude ručiteľom svojej bývalej? Akože Michal už dlhšiu dobu nemá zdravý rozum a Lucia je naozaj vtierka, ktorá sa mu stále ponúka u mňa teda sympatie rozhodne nemá, ale keďže to už naťahujú, tak to nesledujem už tak pravidelne, len ma zaujalo aký nečakaný priebeh to zase dostalo...

marcca
21. apr 2010

silvia, no vidíš...ja sa na to pozerám zas z druhej strany, lucia mi ako vtierka nepríde a zuza si za to môže v podstate sama...od začiatku nehrá čistú hru a ide len po peniazoch a keby sa zjavil niekto viac pri prachoch ako gregor alebo by nedajbože sám Vlk vstal z mŕtvych, veľmi rýchlo by jej nebolo 😝 😝 ...takže podľa mňa má to čo si zaslúži a tie jej hysterické záchvaty berem ako spestrenie večera 😝 😝 😀

gajafe
21. apr 2010

mne nevadí ani Lucia, ani Zuzana - chápem ich obe - obe bojujú o svoje šťastie a smola je v tom, že to ich "šťastie" je ten istý muž... Vadí mi iba štýl, akým všetko scenáristi riešia - nič sa nedá vyriešiť pokojne a dohodou, vzájomným vysvetlením si vecí. o čo by bolo krajší aj rozchod Lucie s riaditeľom, keby mu otvorene povedala, že ich vzťah nie je podľa jej predstáv, má ho rada ale neľúbi, preto môžu zostať iba kamarátmi... 😉 Teraz to bude zase opakovanie toho, ako si robia naschvál, musia ale nemôžu spolu už ani rozprávať a môj "miláčik" - riaditeľ z toho vyjde ako zaľúbený "pako", ktorému mohli pripraviť aj príjemnejší ochod...

zuzanakarolinka
21. apr 2010

vieš tomu sa hovorí seriál, veď čo by tam potom toľko častí dávali?

a neviem, tak to funguje aj v reálnom živote, že je všetko ok a rozchody sú "sladké"? nie som si istá

helenkasabinka
21. apr 2010

marcca ja s tebou uplne suhlasim....Zuza,ked este len zila s Gregorom u jeho matky s nim a zil aj Vlk,tak od Michala odisla bez rozlucenia a viac sa mu ani neozvala a zila s Vlkom ......no o co jej islo? Vlk bol zazobany vtedy a ona skromneho Miska nepotrebovala vtedy 🙄

gajafe
21. apr 2010

nemusia byť rozchody "sladké", ale nemusia byť ani všetky s nenávisťou. Ja viem, že je to seriál, len by mohli trošku rozmýšľať a byť viac kreatívni a neopakovať tie isté dejové línie x-krát. veď kopec vecí sa tam opakuje, akoby išli úplne podľa toho istého scenára 😀

zuzanakarolinka
21. apr 2010

asi majú jedného scenáristu, ktorý to nestíha sledovať

zuzanakarolinka
21. apr 2010

peniaze sú svine, človeka úplne oblbnú, uvidíte aké to bude mať pokračovanie, veď ďalším príkladom je teraz Haydu, prišli z anglicka naučená na nejaký príjem a teraz jej to nestačí

gajafe
21. apr 2010

práveže tých scenáristov je tuším 8 a nie vždy sa stretnú v deji a charakteroch postáv 😝

vieraj
21. apr 2010

aku ma diagnozu Juricek? viem, ze nema rakovinu, ale nejake oznacenie tam hovorili, len som to nezachytila. no nepaci sa mi, ze to tolko taji,loz ma kratke nohy...........

zuzanakarolinka
22. apr 2010

gajafe, čo narobíš, keď to nevedia robiť, alebo nemajú čas sa stretnúť, aby si o tom podebatili, tak to potom dopadne, ak by si to urobila ty v robote, máš prúser a môžeš čakať "odplatu", ale toto je seriál, tam sa asi znesie všetko, čo už

zuzana26
22. apr 2010

Vieraj, Juríček mal zhubný nádor na hrubom čreve, ktorý mu vyoperovali. Predtým bol liečený na psychiatrii kvôli mániodepresii...

helenkasabinka
22. apr 2010

Ja tu Lauru aj zacinam chapat ze stale muzovi vycita ze nie je s nimi...ved on stale lozi za byvalou a to este aj na prechadzky spolu chodia 😅

a lutujem Juricka 😔

helenkasabinka
22. apr 2010

chuda Laura 😒

zelmirka1
22. apr 2010

chudak riaditel, urobili z neho blbca...nastupil ako super manazer, sikovny, dynamicky a prisny a zrazu sa necha dobehnut a este je prilis dobry ku babe ktora ho stale vodila za nos...no veru scenaristi mu nadelili 😀

gajafe
22. apr 2010

zelmirka1, moja reč... V reále by každý riaditeľ takú krysu ako je Rezák už dávno vyhodil. 😝

vieraj
22. apr 2010

tak zhubny nador?? a preco cakaju na histologiu a nma chemoterapiu? akosi tomu nerozumiem......ale kliestovy porod bol zaujimavy.

gajafe
22. apr 2010

Baby, toto je príspevok stiahnutý zo stránky Markízy - OvRZ:

Milý Martin, je mi veľmi ľúto, že z Tvojej postavy riaditeľa, ktorá sa od začiatku vyvíjala celkom pozitívne, dokázal tím "odborníkov-scenáristov" urobiť to, čo urobil... Prišiel si ako odborník - krízový manažér, ktorý mal zachrániť nemocnicu. Prešiel si všeličím, ale vždy si si dokázal zachovať odstup a „zdravý rozum“, dokonca si aj nepochopiteľne toleroval výstrelky svojej nezrelej hovorkyne. No ale láska a zaľúbenosť robia divy - dokonca až také, že si neodcestoval na dovolenku na Bali, o ktorej sa hovorilo asi 2 mesiace... Posledná časť minulej série - tá vianočná - bola veľmi super a musím uznať, že scenáristi nás "namotali" dokonale - tešili sme sa, že konečne to bude s Luciou super aj napriek všetkému, čo si si dovtedy s ňou preskákal. Už sme to videli ako šťastný záver tejto série - Váš svadobný deň - tak nejak sa to dalo čakať... No ale to prišla realita súčasnej série a odrazu si nevysvetliteľne zmizol z niekoľkých častí, alebo si sa len "mihol". No ale to slečna hovorkyňa zase uvažovala o Michalovi, až kým nezistila, že nepretiahne len to, čo neutečie...a tak sa vrátila k Tebe. Potom to zase chvíľu vyzeralo na romantiku vo vašom vzťahu s Luciou, ale to len dovtedy, kým sme nezistili, že sa z nej stala vypočítavá mrcha, ktorá keď zistila, že môže mať deti, sa proti logike s Tebou rozchádza a ide hľadať otca pre ne... choré... Veľmi zvláštnym vývojom charakteru Tvojej postavy si sa "dopracoval" k riaditeľovi, ktorý sa pomaly ale iste asi stane depresívnym alkoholikom, ktorého dobehne aj ekonóm, ktorého by normálny riaditeľ netrpel ani skúšobnú dobu. Urobili z Teba zamilovaného rojka, ktorý napokon skončí asi ako pacient dr. Kamenickej. Týmto chcem vyjadriť veľké "poďakovanie" scenáristom za absurdný vývoj nielen Tvojej postavy. Si jedným z mála hercov, na ktorých sme sa pravidelne tešili a podľa ohlasov na tejto stránke je nás dosť. Tvoj prirodzený šarm a charizma dodávali postave riaditeľa Tomáša šmrnc a neodolateľnosť.A keď si občas hovoril po slovensky, padali sme do kolien... Ak dramaturgia urobila tak nerozumný krok, že Ty v tomto seriáli končíš, prajeme jej, aby na to prišla čím skôr a nejakým spôsobom sa to pokúsila napraviť ak sa to ešte dá a Ty by si chcel... Ešte stále však dúfame, že to nie je pravda... Vždy sa budeme tešiť na Teba v divadle a v inom seriáli a filmoch, ktoré natáčaš.

mirka414
23. apr 2010

baby ved sa dajme na protestnu hladovku nech nam riaditela nechaju 😀 budem plakat ked odide 😢 ...

marcca
23. apr 2010

dajme 😠 😝

depecko
23. apr 2010

a čo keď chce on odísť? možno je "nadšený" z celej výroby seriálu 😒 fakt škoda ho,je sexi aj v hlave nemá prázdno.. 🙂