Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

danka.k
13. okt 2010

@jankamamka no aj ja si to myslim, to by uz musela byt v nejakom 4 mesiaci.. ale vo filme je vsetko mozne 😀 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
13. okt 2010

baby vo filme je mozne aj to ze baba plocha jak hrom a citi pohyby 😀

danka.k
13. okt 2010

@mikailla ale mne sa to aj tak nejako nezda ze kraus pise scenar aj ordinacii... to by podla mna nestihal 😀

mikailla
13. okt 2010

@jankamamka od jeho nehody ubehlo uz viac ako 3 mesiace,lebo malej norin syn ma vyse pol roka(vo filme) a ked sa narodil tak michalovi sa za nedlho stala nehoda....

mikailla
13. okt 2010

@cukruska1920 😀 😀 😀 presne ....

eaka
13. okt 2010

to píše kraus???????

depecko
13. okt 2010

kraus scenár na Ordináciu nepíše.pozrite si titulky.Píše len Panelák a Keby bolo keby. 🙂

marcca
13. okt 2010

@cukruska1920 a to máš odkiaľ že Kraus píše ordináciu 😕 😕 ...však si stači kuknúť titulky a z nich je to myslím jasné...navyše samé o sebe by to bolo proti logike, aby písal v 2 konkurenčných tv... 😝

marcca
13. okt 2010

@depecko, si ma predbehla 😉 😀

eaka
13. okt 2010

som sa divila, že som tam to meno nikdy nezaregistrovala... nepíšu to nejaké dve baby?

mikailla
13. okt 2010

kto to pise neviem,ale nebolo by to vobec zvlastne ze pise do dvoch konkurencnych stanic, ved on pise scenar,to kto ho kupuje mu je jedno...to je to iste ako ked herci hraju aj v ordinacii aj v panelaku,tiez konkurencne.... ale kto pise veru netusim,ale niekedy by mohol zbehnut na tuto stranku 😀 😀 😀 😀 😀

mirip
13. okt 2010

nie nie ordináciu kraus nepíše len sa upravuje scénár z českej od čechov sa kupuje ich scenár a upravuje sa pre našich

eaka
13. okt 2010

tak to je aký trapas...

bmmz
13. okt 2010

a podzamska .. ona aka protiva .. no neviem ci to hraje alebo je taka aj v skutocnosti 😎

danka.k
13. okt 2010

@bmmz no mna ta zena neskutocne vytaca... ja si myslim ze je taka daka aj v skutocnosti

eaka
13. okt 2010

ona je buď aj naozaj taká mrcha, alebo je taká dobrá herečka, že jej to všetky veríme... 😉

strelka11
13. okt 2010

no ja by som povedala,ze ona je zena mnoho tvari,ale posobi dost neprijemne 😒

bmmz
13. okt 2010

ako a vobec nechapem ten je vztah s tym mladym tanecnikom .. 😎

danka.k
13. okt 2010

@bmmz no trapna je.... a on sa k nej vobec nehodi.. strasne staro pri nom vyzera

pipka
13. okt 2010

no ved taketo vztahy maju aku dlhu buducnost 😒 ....davam im este tak pol roka 😅 😝 😀

danka.k
13. okt 2010

no ja im nedavam ani pol roka.. viac sa hodil k tej mire tej tanecnicke.. rozbila im pekny vztah

pipka
13. okt 2010

davam bolsevikovi rok...maximaaalne dva 😀 😀 😀 😀 😀

no veru, taketo showbiznisove vztahy su tak na dve veci...na h...o a na to, aby sa o nich pisalo v novom case 😀 😝

bmmz
13. okt 2010

no co ja viem babeny co ked chren bude tak cumiet na elenku ako kostka na plastikovu studenkovu 😉

pipka
13. okt 2010

😀 😀 😀 😀 😀 aaaaj to je mozne 😅

danka.k
13. okt 2010

@bmmz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak to bude ina komedia 😀 😀 😀

depecko
14. okt 2010

Podzámska by bola celkom kočka Keby 😝 tie vlasy si tak neulizovala do konského chvosta,vyzerá tak staro,všetky vrásky sa jej natiahnu,zvýraznia..a trošku pribrala.Dávam jej zo svojich aj 5 kg a zadarmo 😀 obom by nám to pristalo.

depecko
14. okt 2010

Chren je do nej riadne buchnutý,stačí pozrieť foto ako na ňu díva 🙂 aj v Reflexe keď ich spolu ukazovali.Ako keby mu počarila. 🙂 Alebo je dobrá v posteli. 😀 OK,spať k Ordinácii dnes bude konenčne aj Milka Váššaryová nejako ju stiahli do úzadia.

danka.k
14. okt 2010

@depecko 😀 😀 😀 skus jej poslat co na to povie 😀 😀

depecko
14. okt 2010

komu čo? koho čoho? 😀 😀

danka.k
14. okt 2010

@depecko no a k Milke, tak ona je v pohode herecka, ale mne sa do ordinacie vobec nehodi... robia tam z nej taku hlupucku.. neviem nehodi sa mi tam