Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

pipka
24. jan 2011

@marcovka no nemusime sa divit, ked nist poriadne v telke nedavaju, tak zeny zo zufalstva uz aj take telenovely pozeraju 😅a este ked to hustia do ludi kazdy den 🙄 ale mna teda seherezada neoslovila 😝 😝 😀 😀

pipka
24. jan 2011

inak som dnes citala, ze uz sa natocila ordinacia, a ze veru bude zaujimava 😕 😅 tak som teda zvedava, ze kamila s Petrom to budu mat nejake vesele, a ten Zuzanin Cinkota tam bude so zenou v trojuholniku nejake techtle metle mat 😕 😀 a novy gynekolog zas ma prist, velky hezoun z ciech...pochopitelne slovak v cechach zijuci 😀 jan revai 😉
kalman s laurou si prenajmu byt a kalmanka im bude pri rozvode peklo robit...atd atd 😎
uz sa tesiiim 😀

bzuco
26. jan 2011

a juríčkovci sa vraj presťahujú do domu noriných rodičov nedaleko BA no idylka sa konať nebude 😝

bzuco
26. jan 2011

lucia sa vráti z nepálu a matúš sa nebude mať k činu, aby jej povedal, že je koniec

pipka
26. jan 2011

ano ale nora sa vraj z toho zcvokne a pojde sa liecit 😝 sa tesim, ako to bude polniska hrat 😀

lussy23
26. jan 2011

Kedy bude vlastne tá Ordinka? Lebo určite bude, keď skončí 1001 noc a to vychádza až na marec.

helenkasabinka
26. jan 2011

tesim sa uz na ordinaciu,len uz by ju konecne mohli aj dat 😝

vieraj
26. jan 2011

@lussy23 mozno pojde najskor 1000 a jedna noc a potom ordinacia. kedze ordinacia ma nizsiu sledovanost ako šeherezada 😒

vieraj
26. jan 2011

@bzuco preco tam nebyvaju uz davno???? 😕 😕

bzuco
26. jan 2011

@vieraj
ja som sa tiež čudovala.... 😝

sanym
26. jan 2011

@pipka ja som zas čítala, že Nora oslepne 😕

marcovka
26. jan 2011

huráááááááááááááááá už nech začne ordinácia 😀 😀 😀 ja mám nervy na tu Nelu 😠 chudak Lucka ona je velmi zlatá herečka 😅

marcovka
26. jan 2011

baby to mate odkial také info?ale super mám sa načo tešiť

bzuco
26. jan 2011

@marcovka
ja som to asi v eurotelevízii, či kde čítala...nepamätám si presne

pipka
26. jan 2011

ja som tiez v eurotelevizii citala 😝 😉
@sanym ano ano veru, aj mne sa cosi take mari...ved sa nechame prekvapit 😉

a divite sa, ze ma ta blbost z turecka vysoku sledovanost? sak nicovate nic v tej telke nejde, tak ludiakukaju, co ide 🙄 😝 ja pevne verim, ze ordinacia ostane o osmej, sak do desiatej ked to len zacne ja nevydrziiiim 😅 😠

sevzuz
27. jan 2011

baby teraz som niekde citala ze 1001 noci ostane jeden hodinovy diel bude uorok a stvrtok a potom o deviatej dva diely ordinacie.
Mne to vyhovuje 😵 😵 😵 aspon mozem v pohode maleho ukladat standardne o 20.00 a pozriem si celu ordinaciu, doteraz sme sa mm striedali ale ked maly vymyslal tak som musela ostat ja a videla som akurat druhy diel 😖

pipka
27. jan 2011

@sevzuz no u nas presne detto 😀 aspon v klude uspime a potom nemusim od ordinacie uz odbiehat 😎
o deviatej je este ok cas, ale od desiatej dve hodky, to by uz bolo neskoro 😒

a hlavne, ked oni tam napchaju tych reklam 😠 🙄 tak ani nezacne o desiatej, ale pomaly o 15 minut neskor 🙄

sevzuz
27. jan 2011

@pipka presne 😅 😅 😅

lussy23
27. jan 2011

Hm, to by zase nevyhovovalo mne. Ale veď utorok, štvrtok ordinácia a v ostatné dni 1000 a jedna noc 🙂 Uvidíme ako to bude 🙂

lussy23
27. jan 2011

@pipka - presne tak. Ešte ani jeden seriál alebo relácia nezačala na markíze o 20:00, veď to je ešte šport.

pipka
28. jan 2011

@sevzuz no v podstate hovorkyna povedala, ze sa nic nemeni a stale sa bude vysielat o osmej...ale iny zdroj vie svoje 😀 ...zaujimave 😝 😀 😀

sevzuz
28. jan 2011

@pipka no podla mna to potvrdila, lebo to ze ordinacia ostane v hlavnom vysielacom case neznamena ze o osmej, hlavny vysielaci cas je medzi 20.00 - 22.00 a to neznamena ze nezacne neskor, ja len.........
to myslim tak ze ak by sa to nemenilo tak by povedala, ze to bude stale o osmej a nie taketo odpovede,ktore ja neznasam 😠 ako keby to nemohla povedat rovno 😖 😖 😖 😝 😝 😝 😝 😝 😝
aaaaale ved uvidime 😀 😀

pipka
28. jan 2011

ci o osmej, ci o deviatej...mne je jedno 😀 len o desiatej je mi uz neskoro, to by ma nastvali 😠

furt pisu, ze neverili, ze seherezada bude mat taku sledovanost...a co cakali, ked absolutne nic ine nedavaju 🙄 😠
sak nech skusia seherezadu presunut na jedenastu vecer, ci aj potom sledovanost ostane rovnaka, ci si na nu babky pockaju 😠 🙄 🙄 lebo ja pochybujem 😝

pipka
28. jan 2011

a ked ju posunu na deviatu, budu davat stale dva diely? 😕 mozno potom prejdu zas len na jeden diel denne 😅

marcovka
28. jan 2011

ahojte fakt je to jedno či osmej alebo o deviatej hlavna vec že konečne začne hurááá 😀 šak počkajte jak začne ordinacia či budu baby sledovať šeherezadu 😒 😝

lussy23
28. jan 2011

a vie sa už vlastne oficialny dátum?

pipka
28. jan 2011

ano, mala by zacat 15. februara, v utorok 😉

lussy23
29. jan 2011

už sa teším, už boli ukážky 🙂

bmmz
6. feb 2011

15teho zaciname ale az po tisic a jednej noci o deviatej

Kalman s Laurou začínajú nový život v prenajatom byte. Ich opatrné spoločné začiatky zatieňuje hrozba v podobe Michaely a jej rozvodového advokáta Steinera. Michaela je rozhodnutá pri rozvode Kalmana úplne zničiť a dáva to patrične najavo...
Lucia sa odhodlá pritlačiť na Matúša, aby sa konečne dozvedela, prečo ju od jej príchodu z Nepálu ignoruje. Matúš sa jej konečne prizná. Lekári na gynekológií sú pracovne preťažení, Kalman preto prijíma na oddelenie doktora Jakuba Krausa.