Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

bubba
21. nov 2008

baby dik 😀 😀 😀 ja uz pomaly neviem kto je kto 😅 😅 😅 take je to domotane 😝

ankam
21. nov 2008

sak to je aj jedno kto je tehotny 😀 😀 nakoniec este aj Lucia bude uvidite 😀
Ale sranda bola ze Kamilu ani nevysetril a hned vypisovali tehotensky preukaz 😀

vesi
21. nov 2008

ankam, presne na tom som sa rehotala, aj ked podla jej bruška o tom niet pochýb 😀

bubba
21. nov 2008

a hlavne si neviem predstavit,zeby som kolegovi ukazovala...bobra a este ma aj objimal,ze som jeho najlepsia pacientka 😀 😀 a potom by som sa mala kazdy den nanho usmievat a preedstavovat si,ze miesto nosa mi vidi v tvari...bobra 😀 😀

minkak
21. nov 2008

bubba fakt bol bobor,no tak mi tentokrat usiel 😖
reagujem na Tvoj prispevok-13:59 😉 nie 20:16 😀 😀 😀

majcik
21. nov 2008

S tym tehotenstvom Misky, resp. Kamily to asi inac nemohli urobit, vsak ako by mohla byt v serialy 9 mesiacov tehotna, to by bolo na serial mooooc dlho .. podla mna

monkula
21. nov 2008

elise, Stanke je gay, možno preto Ti to prošlo neprirodzené...
A Čaba nemal náhodou dlhé vlasy?

minkak
21. nov 2008

majcik,presne tak 😉 a tiez prve 3 mesiace o tom velmi este hovorit nechcela 😉

berme to tak,ze akoze pribrala uz pred ....lebo jej asi chutilo 😅 😵

majcik
21. nov 2008

Ona najprv dost schudla - pri Let´s Dance, kdesi povedala, ze az o 2 konfekcne cisla ... a teraz pribrala, vsak to je normalne, nie? Myslim, ze keby sa v serialy hovorilo 9 mesiacov o jej tehotenstve, tak by nam to slo na nervy, no nie?

minkak
21. nov 2008

presne 😉

smejko1
22. nov 2008

inak mne sa zacala pacit Laura. Na zaciatku mi hrozne liezla na nervy, ale teraz ked si vie uz aj cenu a nevnucuje sa stale mlademu si u mna ziskala bodik.

leva
22. nov 2008

Baby,mne uz niaku dobu straaasne lezie na nervy Nela,decko jedno,tak by som ju na mieste jej otca vytrepala,ubliakana je poslednu dobu teda riadne a dôlezita sa robi,no hrôza.

ankam
22. nov 2008

smejko-teraz uz ked sa Laura pobera prec-tak je dobra ze????aj mne uz nevadi 😀

ankam
22. nov 2008

bubba----------bobor-to si dobre napisala 😀 😀 😀
Nela aj mne lezie na nervy-co uz s nou-mozno sa vyda za toho somara a vypadne z obrazu 😀

leva
22. nov 2008

No to by bolo najlepsie 😝

smejko1
22. nov 2008

leva veru...... teraz, ked znormalnela ju chcu dat prec?? divne a nela by mala dostat riadne vynadane...... sa mi to zda dost inak divne, ze najprv prezije znasilnenie a potom sa da dokopy s niekym...... podla mna by bola riadne v traume peknych par mesiacov.... ved jej najprv vadil aj dzus, no nie? a ten fotograf bol zo zaciatku mily a teraz je riadny pako.......

ankam
22. nov 2008

veru ze je pako ten fotak....... 😀

vesi
23. nov 2008

všimli ste si tú diskusiu pod článkom, ako sú chlapi namäkko z Laury, že krásna žena, sexica a pod... 😀

bubba
23. nov 2008

sak jasne ved jedina laura tam bola casto ukazovana v posteli pri fajnovych scenkach v pyzamku ...blondave vlasy no na ktoreho chlapa to nezaposobi 😀 😀 😀 ?

vesi
23. nov 2008

😀 😀 😀 😀 má smolu, že my sme ženy 😅 😀

ankam
24. nov 2008

to fakt zaposobi a hlavne na mna ked bola furt v tom istom gulkovanom pyzamku 😀 😀 😀

ankam
25. nov 2008

bude dnes nieco zaujimave?-este som nevidela ukazku

asitka
25. nov 2008

no dnes je tá časť kus odveci.....tí rodičia tej feťáčky...no na hlavu postavené.....vlková...bola doteraz za negramotnú...a zrazu vie čítať technické výkresy....robiť rozpočty...no teeeeda...aké je to v seriály jednoduché... 😝

diddi
25. nov 2008

aj Nada a Juricek je uplna blbost...normalna baba, ktora lubi svojho chlapa a ktora je v jej veku tak toto nespravi, ze s nim cvici

asitka
25. nov 2008

no o nadi sa škoda vyjadrovať...to ochotníci z hornej dolnej...lepšie zahrajú...než ona... 😝

lyly
25. nov 2008

preco ma vlkova stale to tmavomodre sako s bielym lemovanim? no ale ta je zrazu sikovna, este nedavno ani telefonovat nevedela.

minkak
25. nov 2008

no baby ,ale bol bobor 😀

a kramar sa pekne rozrozpraval.....to boli tajomstva 😅
nela konecne videla,toho jej milovaneho fotografa-tak snad sa spamata 😉

bubba
25. nov 2008

asitka,diddi,uplne suhlasim,tato cast 😝 😝 😝 nedomyslena,sucha,trapna,zamotana

minikak ani bobor ma dnes nenadchol lebo z vlka vypalnika spravili vlka kripla a ked sa mu blysol nad hlavou skor to bolo ako svatoziara nez bobor 😀 😀 😀