Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

asitka
26. nov 2008

majcik...mne to tiež ukázalo v pohode.....

majcik
26. nov 2008

Mozno je to chyba mojho netu

asitka
26. nov 2008

tiež si myslím....tiež niekedy mi nejde hoc čo otvoriť...

diddi
26. nov 2008

Tie saty ma Kamila hrozne...vyzera v nich ako kralovna Alzbeta II.

bambusko
26. nov 2008

majcik, ani mne to nejde 😒 run time error a cele to skape 🙄 musime vydrzat 😉 to vysetrenie, co robila laura novorodencovi je moorov reflex

http://www.unipo.sk/files/docs/fz_katedry/svk/d...

hiha
27. nov 2008

Baby pozerali ste Modré z neba,Tomáš tak bol aký krááásny,ľudia ja som z neho paf :- 😀 Mať doma kópiu,síce ja mám tiež pekného ocka,ale Tomáš to nie je 😀 😀 😀 😀

hiha
27. nov 2008

Inak,minule sa mi snívalo,že som s Tomášom na roli vyberala zemiaky 😅 😅 😔 😀

elise
27. nov 2008

bambusko ďakujem za výklad podtrhnutia podložky ale mohla to aspoň komentovať mne laikovi sa zdalo že je nervozná a že dieťa jej skoro spadlo že má traumu z toho potratu 😀

ankam
27. nov 2008

tak sme mali ordinaciu aj vcera 😀

ankam
27. nov 2008

didi-prave som chcela napisat ze koho mi to kamila pripomina v tych satach..........presne si to vystihla 😀
ja som myslela ze s tym bozkom to srandujete-az teraz vidim ukazku----paaaaaaaaanabeka som zvedava ako sa to vykluje a co z toho 😀

asitka
27. nov 2008

hiha....ty si tuším silne do neho 😀

anka...no ja keď to videla....som nechápala 😀 myslím, že tomeček bude teraz veroniku aj na rukách nosiť, len aby mu odpustila 😀

ankam
27. nov 2008

juuuuj tak to hej.-konecne sa s nou asi aj pomiluje 😀
a fakt som zvedava preco to urobil

ejusa
27. nov 2008

Aj ja patrim do fanclubu Mastalira 🙂 Je taky zlaty,taky dobracisko,aj ked uvadzal Cat girl sa mu lubil,taky hanblivy bol 🙂

lencici
27. nov 2008

mne už nejak cela ordinacia lezie na nervy...a ten tomeček na veronikinom mieste by som ho nakopala do riti...

ankam
27. nov 2008

hiha tebe musi riadne sibat z toho Mastalira-ked sa ti este aj sniva o nom 😀 😀 😀

ankam
27. nov 2008

ejusa ked ja uz z neho nevyjdem-mne pripada ze stale je taky akoby-zaspatyyy ci nadopovany ci co 😕

ankam
27. nov 2008

lencici ked sa tam uz aj chlapi bozkavaju-co z toho bude.aj mne asi pojde na nervy

ejusa
27. nov 2008

Tak hej,posobi trocha zaspato,ale tak aspon niekto troska pekny je tam v tej ordinacii 🙂 Ale tie reklamy mi idu na nervy medzi tym,lebo potom malokedy dopozeram do mkonca,neviem cim to je,ale vzdy zaspim,len na chvili a akurat pri filme,vrrrrrr 😠

lencici
27. nov 2008

ankam už je to tak strašne popletené každý s každým...strašné....
ejusa mastalira by som brala aj ja. 😎

bubba
27. nov 2008

baby prsne som rozmyslala co mi na tom mastalirovi tak vadi,on fakt mi pripada v relale ked vystupuje akoby bol ozraty alebo zdrogovany.totalny tutko a v cat girl mi bolo z neho zle aky bol trapny 😝 radsej nech hra ako herec je dobry 😀

bambusko
27. nov 2008

elise, nam to robila aj nasa dr. po prepusteni z porodnice. oni toho skusaju viac, neboj nic po 3 detoch si uz zapametas 😉 😀

bubba
27. nov 2008

ze prsne som rozmyslala 😀 😀 😀 ten sa podaril

bambusko
27. nov 2008

na mna posobi mastalir zaujimavo, len ked hra doleziteho, sebavedomeho a prisneho. ked sa zacne smiat a hrat zamilovaneho, tiez mam dojem, ze je opity 😕 vsak ho aj rozvlacili po novinach, ked kukal na pamelu tym pohladom a on mozno bol ozaj triezvy 😀

ankam
27. nov 2008

bubba a ja rozmyslam o akych prsiach tu pises 😀 😀 😀

bubba
27. nov 2008

mne sa mastalir sprotivil ked som ho pozerala raz "na streche"odvtedy mam nanho taky nazor aky mam.ako herec okey,ale nepustajte ho prosim k volnemu slovu 😝 😝 😝 posobi namna arogantne a hlupo...tak akoby nema vobec rad ludi okolo seba a bol tam nasilu vsade...neviem mozno je to len moj blby nazor...nepoznate ho tu niektora osobne??? 😀

ankam
27. nov 2008

no ja ho nepoznam a neviete ci chodi este s tou Tanou ci nie???Co na nom vidi.......neviem si predstavit ich konverzaciu 😀

marse
autor
27. nov 2008

dnes som videla na vecer uputavku, a akosik som nepochopila ze omecka pobozkal ten chalan 😕 😕 no brrr az ma ztriaslo, bud bol opity , to by sa dalo pochopit 😅 ale ked nie tak uz je to moc fantasticke 😀 😀

ankam
27. nov 2008

no aj keby bol opity..........tak tomu fakt nerozumiem

marse
autor
27. nov 2008

opiti chlapi robia bars co, ale toto budem chciet vysvetlit 😀

bubba
27. nov 2008

mozno ze sa ho chcel len zbavit 😀 😀 nech uz sa im nekafre do zivota,alebo si z neho robil srandu ako pubertaci zvyknu.pochybujem ze by bol teply,to by uz nazvnacili tvorcovia predtym,urcite by sme o tom vedeli dopredu ze je teply akoby to verejne "zahral"