Orion súťaž. Vyhrali ste už niekto niekedy?

elise
4. feb 2008

zase má ako každý rok prebiehať súťaž orion, aj sme dostali do schránky plagátik s hviezdou, nalepili sme ju spolu s malým na okno, výrobky kupujeme (mávam doma vždy zásobu čokolád na varenie) tak neviem či sa to vlastne oplatí asi cez našu dedinu nepôjdu 😉 už niektrú z vás navštilil orion tým a vyhrali ste? alebo je to len reklama aby sa kupovali výrobky?
prosím názory a postrehy.........

simula
13. feb 2008

dadulka blahozelam ,my nic ,mozno nabuduce,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,alebo na nas caka to auticko 😀 😀 😀

alionuska
13. feb 2008

Dadulka ja pozeram,ze co je na tom....a potom:::Piskotky opavia a orion hviezda 😀 😀 😀

dadulka19
13. feb 2008

simula,dakujem 😉 ...veru,to auto dali zatiaľ len jedno.. 😵

leva,tie rozmery hviezdy sú presné 😉 ...také boli aj v letáku... 😵

leva
13. feb 2008

dadulka vdaka,tak fajn.Vam gratulujeme 🙂

loren
13. feb 2008

no tak mne to stiahlo len taku malu neviem preco?ma asi 20 cm? ☹

kamilecka
13. feb 2008

Na hviezde ktoru sme dostali do schranky som ocistila zeleninu a zemiaky na obed 😀 posluzila dobre,Nezapajam sa do takych sutazi.................

dadulka19
13. feb 2008

leva,díky 😵

elise
autor
2. mar 2008

k nám stále nedorazili prišli k niektorej mamine na konikovi?

etuska
2. mar 2008

nieeeee 😠 😢 😅

kasami
3. mar 2008

Ahojte babulky,
chcem vas len podporit, aby ste sa nevzdavali, moja kamoska pred vianocami 2006 vyhrala takto neviem ci uz s figarom alebo inymi cokoladami darcek v hodnote 30.000,- a my sme vyhrali treraz pred vianocami s nadimi detmi mobil a kredit od Antivira
Takze nevzdavajte sa a sutazte
My byvame vo dvore a ziadne okno na ulicu nemame takze ani sutazit nemozeme ☹

kotenko
3. mar 2008

Ahojte, my tiez sutazime, ale nie v tychto Orion sutaziach... ale asi 3.4 roky dozadu sa nam podarilo vyhrat par figuriek s Orion, ale to bolo asi tak vsetko... skor sa zapajame do sutazi s Dobrou mamou a podobne, my sme jogurtova rodina 😉 😝

barbinka9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elise
autor
24. jan 2009

tak čo zapojíme sa do hry? neviem šak či treba mať hviezdu 😕 😅 teraz v marci by mala ísť tá súťaž

denisocka
24. jan 2009

ja som mala v mobile fotky jednej babky od nás,ktora si tu hniezdu vycapila na chalupku smerom dnu,a do ulice boli asi podmienky suťaže 😀 a potom fotku cigánskej koliby,kde v každom okne mali po jednej hviezde 😀 😀 😀 som sa urahotala ked som to fotila

elise
autor
24. jan 2009

to muselo byť srandovné ked to som si predstavila 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
26. jan 2009

ja som si robila pre orion(prave sutaze) a vsetko je regulerne a podla pravidiel...

a tie co sa cudujete ze sutaze su reklama???akoze sorry ale o to ide,ked vy nam,tak my vam a ked sa urobi dobre meno firme ze aj vyrobky maju dobre aj sutaze robia a clovek moze este aj vyhrat a to v podstate skoro za nic(pretoze ak tie vyrobky nekupujem nebudem s nimi ani sutazit to je logicke)

ludia jasne ze sutaze su reklama a jasne ze ked si "vycapite" orion hviezdu do kona tak je to reklama ale zanu mozete nieco vyhrat tak potom....bud....alebo...

veronika81
26. jan 2009

Nám dnes prišla orion hviezda 😅
Ale nikam ju nevycapím, máme okná do "vnútra" sídliska, ale ani tak by som ju nelepila. Malý ju ešte cez bruško nevidí 😀 možno tak za pár rokov, ak sa tomu bude on tešiť 😵

nobody
26. jan 2009

to je v zákoně, že si můžeš vyjet, jestli nějakou takovou soutěž provozují ..a oni ji musí provozovat
vím o dvou lidech, co vyhráli

maca793
26. jan 2009

ja som mala hviezdu asi prvá vj tejto republike 😀
letáky mi došli v sobotu o 9,30 a o 9,40 som ju mala nalepenú na okne. človek nikdy nevie, či sa nepristaví auto.mám tú výhodu, že bývam na prízemí. ale ako som pozerala predošlé relácie, tak zväčša chodili po rodinných domoch. možno raz budeme mať šťastie aj vo veľkých mestách 😵

monkula
26. jan 2009

ja zase nesúhlasí ms názorom ,že bezplatná reklama a bla bla bla...
To poto mrobíte reklamu všetky, so značkovými kočíkmi a sedačkami..
Orion majú najlepšoiu čokoládu na trhu, aj tá fialová lrava sa môže schovať..
jasom s ihviezdu doniesla z Billy, sorry, reklama, bývam v srtedee mesta, na prvom poschodí, tak snáĎ si ma všimnú 😀

markytkaaa
26. jan 2009

Nám dorazila hvězda dnes 😀
Vylepíme ... už pro tu prču 😀 a kdyby náááhodou 😵 😵 😵

majami
26. jan 2009

ahojte, nám zatiaľ hviezda nedošla, ani vlani, bude ju musieť asi vytlačiť manžel v práci, ale pred pár rokmi - to sme ešte ani deti nemali, keď tá súťaž začínala, tak som v nej vyhrala- tuším nejakých 15.000,-. Tak bola fajn dovolenka za to 😀 Takže odvtedy ju lepíme, aj keď si myslím, že druhýkrát už to šťastie mať nebudeme. Nám vtedy vraveli, že za účasti notára vyžrebujú obec a potom ulicu a idú po nej a hľadajú, kto tu hviezdu má. Takže držím palce, ale určite skúsime aj tú detskú súťaž. 😅

dadulka19
26. jan 2009

ahojte 🙂

tak hviezda prišla dnes aj nám 🙂 a samo,že ju vycapím na okno😀 😀 😀

lucinka1986
11. feb 2010

ahojte.ani my sme hviezdu zatiaľ nedostali, ale ak dostaneme tak si ju vylepíme na okno možno nás nájdu o čom pochybujem, ale pre potešenie si ju vylepím. blahoželám tým čo už vyhrali a prajem šťastie aj tým čo ešte nevyhrali nič.netreba zúfať možno raz sa to podarí,ale ja som zatiaľ tiež nič nevyhrala. pekný deň 🙂