Orion súťaž. Vyhrali ste už niekto niekedy?

elise
4. feb 2008

zase má ako každý rok prebiehať súťaž orion, aj sme dostali do schránky plagátik s hviezdou, nalepili sme ju spolu s malým na okno, výrobky kupujeme (mávam doma vždy zásobu čokolád na varenie) tak neviem či sa to vlastne oplatí asi cez našu dedinu nepôjdu 😉 už niektrú z vás navštilil orion tým a vyhrali ste? alebo je to len reklama aby sa kupovali výrobky?
prosím názory a postrehy.........

monkula
4. feb 2008

My sme hviezdu nedostali... 😠 😠 😠

cairka
4. feb 2008

elise, podľa mňa je to reklama. Hviezdu sme dostali, nenalepili, ale možno len tak zo srandy nalepíme, ale už chcem vidieť, ako mi zvonia na piatom poschodí 😉 A výrobky nekupujeme, lebo nepoužívame čokoládu, takže by aj tak zvonili zbytočne 😀

leva
4. feb 2008

elise,ked prebiehala tato sutaz minule,davali to aj v TV,ludi ktorych navstivili,no bohvie ci to nebolo dohodnute.Ale tiez sme mali raz nalepenu,no sme az na 11 posch,ci vobec dovidia 😀

lul
4. feb 2008

toto je podla mna tiez gyc 😀

ja to odmietam. budem si vycapovat orion hviezdu? ved to maju ako bilboard zadarmo...sikovni su 😀

dadulka19
4. feb 2008

..my sme ju s deckami nalepili 😉 ,ale kedže máme okná do druhej strany,teda nie na cestu,tak aj keby nieviem akou náhodou tadiaľto išli(čo je fakt absolútne nepravdepodobné),našu hviezdu neuvidia 😠 ...ale skúšať treba.Môj bratranec napr.vyhral auto,ked si svoje poistil.Losovali vlastne z poistiek.Tak to bolo fakt neuveriteľné... 😵

leva
4. feb 2008

lul ale treba to napisat do danej temy,mas to niak popletene 😅

elise
autor
4. feb 2008

my síce bývame v dome pri hlavnej ceste do okresného mesta ale tiež trochu pochybujem, malému sa hviezda na okne páči a hovorí že "da jééé"tak sa vytešuje ako on. ja si tiež asi myslím že je to len tá reklama na zvýšenie kúpy ich výrobkov aj ked na druhej strane tá finančná výhra láka ale každopádne vám dám vedieť či náhodou nešlo okolo nás možno by sme vystopovsli ich polohu 😀 😀

monkula
4. feb 2008

lul 😀 😀 😀

anatanka
4. feb 2008

Ja nikdy zadnou hvezdu nedostala, ale ted jsem ji po dlouhe dobe u nekoho v okne videla, myslela jsem, ze uz se na to ani nehraje... Ale pokazdy, kdyz to nekde na okne zahlednu, tak si reknu, ze si delaji zbytecny nadeje, asi tak. Ale deti to nejspis bavi a je jim to sumak...

tamarka_laura
4. feb 2008

Ahojte! Ani ja som niekedy neverila, ale pred par rokmi som nalepila hviezdu na okno a vyplatilo sa, masli prave nase okno na 3. poschodi a na velkom sidlisku.

leva
4. feb 2008

presne,deti sa tesia a nam to svetla neubere,nic za to skusenie nedame a su sutaze ktore daju vyhrat 😉

elise
autor
4. feb 2008

tamarka vy ste vyhrali? boli u vás? ro je super tak máme vlastne šancu aj nádej že to nie je všetko vopred dohodnuté 😅

leva
4. feb 2008

Tak predsa,gratulujeme 😉

dadulka19
4. feb 2008

tamarka,to je super 😉 ,tak to celkom funguje... 🙂 ..

tamarka_laura
4. feb 2008

Dakujem, raz sa nam podarilo vyhrat, dosli ku nam a bola som v soku.A to som nasla len 1 cokoladku , lebo my zeny vecne nejaka dieta. To som ale bola este slobodna. Ale potesili. 🙂

elise
autor
4. feb 2008

ja používam veľa čokolád na varenie, rada pečiem tak to kupujem, tak sa mitá investícia za ti roky možno vráti 😅 uvidíme...

lul
4. feb 2008

leva, neboj, nemam to popletene 😉

leva
4. feb 2008

ok lul,tak prepac 😉

lul
4. feb 2008

😎

elise
autor
5. feb 2008

včera už rozdali prvých 100 000 tisíc ale mohli by sa dostať aj k nám 😀

alionuska
5. feb 2008

Aj my sme dostali hviezdu.Este som ju nenalepila amoj drahy mi povedal,ze to ani nemusim robit,ze to by tan Orion tym musel zabludit,aby k nam prisli.Neviem ako to je naozaj,ale v dnesnej dobe je dost pravdepodobne,ze je to nejky oblb na ludi,ze oni maju svojich vytipovanych,ktory su potom v tej telke.Co ja viem,co som taky pesimistka?Asi preto,ze som nic nevyhrala... /v sutaziach a loterii/ 😀 😀

elise
autor
5. feb 2008

alionuska aspon máme šťastie v láske 😎 a to šťastie dokonale stačí ked nás ľubia naši chlapi a naše pokladíky y my ľúbime ich 😉 😵

elinka27
5. feb 2008

ja ani zaluzie nezastieram,a ked sa muz vcera pytal preco,tak som mu povedala,ze aby bolo vidiet hviezdu 😀 Inak my byvame v Seredi,ale tu to ani do schranok tusim nechodilo, a ani som to nevidela nikomu nalepene, tak snad ked sme jediny v meste mohli by prist k nam 😀

elise
autor
5. feb 2008

dne zase vynechali náš dom dokonca aj našu dedinku a tak som ich čakala 😀 my bývame pri piešťanoch tak by sme ich mohli vystopovať 😀 😎

alionuska
5. feb 2008

Elise,ved to...ze ta laska nasich najdrahsich je najvacsia vyhra v zivote.Ja uz ani nic nechcem,len aby sme sa lubili aspon tak ako doteraz.

jaduska
5. feb 2008

My sme hviezdu vylepili, aj fotku dcérky sme poslali do detskej súťaže, ale boli sme 238. tak nám len o "chlp" ušiel detský televízor.
Inak tiež si myslím ,že je to hlavne reklamný ťah, lebo u nás sa čokoláda dlho neohreje a tak ju budem musieť dokupovať každý deň, aby sme mali pre istou do zásoby a o to orionu ide. Už len to, že ten orion team bude chodiť od 17.00 do 21.00 - kto už len tú hviezdu po tme uvidí? A tiež je náš panelák dosť v úzadí od hlavnej cesty, ale hlavne, že má dcérka radosť. A ja tiež, lebo môžem beztrestne pojedať banániky v čokoládke. Mňam 😵

burina111
5. feb 2008

tak my sme tiež hviedzu vylepili, no a aj sme sa chystali robiť fotku s malým, ale ako to tu čítam, už je neskoro. tak aspon si pochutíme, kým ta hliadka orion dorazí 😀

jaduska
6. feb 2008

Ale nie burina, fotku môžeš ešte poslať, to každá dvestá vyhráva, takže vyhráva fotka č. 200,400, 600,800 atď. Len neviem, či sa dá poslať viackrát, alebo iba raz
😒

vavka33
6. feb 2008

Aj my mame vycapenu hviezdu na okne,aj nakupene vyrobky,pochybujem,ze vobec pridu na koniec ulice do dedinykde byvame.Ale nikdy nehovor nikdy 😀

dupinka
6. feb 2008

podla mna je to fajn medialny tah, ako propagovat vyrobky a podporovat ich kupovaniee, kedze cokolada je vec, ktora sa zrejme v ziadnej domacnosti fanusika tejto lahodky neohreje dlho, preto si ju ludia pre potreby sutaz, ved co ak prave k nim dojde orion tim, kupi.. No a cokolada k cokolade, a zisky sa kotulaju. Inak, sefstvo Orionu ma dost siroku rodinu 😀 😀 😀 ale aspon maju deticky radost..