Osamelá päťdesiatnička. Asi nie som sama?

nezabudka13
23. nov 2009

😢 mam nieco cez 50 dve dospele deti dceru a syna.dcerka je vydata ma 5 rocneho syna byva v zahranici.syn je slobodny byva so mnou v rod. dome.obaja sme nastastie zamestnany.syn ma pohyblivu prac. dobu v lete aj do 20 h.po prichode z prace sa doma zdrzi tak pol hod. alebo hodinu a ide von za kamaratmi a ja som cele poobedie ivecer sama doma .zabudla som napisat ze som vdova.cez letne mesiace mi to as tak nevadi vtedy je praca na zahrade a tu samotu si as tak neuvedomujem horsie to je uz teras ked su vecery dlhe v telke toho vela nieje tak si tu samotu viac uvedomujem.s dcerkou si sice kazdy den volame ale to je tak na pol hodinku alebo na hodinku.a naviac ak je taketo smutne pocasie ako teras je to o to deprimujucejsie 😒 asi som neni sama???????

nezabudka13
autor
26. nov 2009

sory ved vravim ze sa ucim

blazka24
26. nov 2009

a čo ako sa ti učí? ja sa tu akurát premávam medzi stránkami a nechce sa mi spať, krpec už hodil spavú ......

nezabudka13
autor
26. nov 2009

no snazim sa ale kym sa dostanem na uroven vas pokrocilych este sa zapotim aj ja by som isla spat ale o 2h by som sa zobudila a potom co

blazka24
26. nov 2009

no ja nezaspím pred polnocou takž to je jedno a čo sa budem trápiť v postely.......

nezabudka13
autor
26. nov 2009

prepac volala som s dcerkou a vnucikom mali mal dnes rodicovske tak sme to preberali a popri tom jednym okom pozeram telku

blazka24
26. nov 2009

heheh tak ja telku nepozerám, muž pozerá nejaké hrozné vraždy na discovery a ja už sa vrtim žeidem si ľahnúť lebo ma chytá spavá - čo je dosť netradičné o takomto čase.........tak dobrú moja.......

mywiel
26. nov 2009

Dnes som bola s maminou na joge, zobrala som ju prvy krat bola nadcena a v utorok ideme zase. 😉

tatolu
27. nov 2009

Nezábudka ahoj 😉
No vidíš, ja som s kolegyňami bola na Čachtickom hrade, keď som sa čerstvo vydala 😉 No pekná prechádzka 😉
S mojimi drobcami, by sme to ale asi ešte nezvládli 😀
Ale tiž môžme prísť 😀

bystricanka
27. nov 2009

nezabudka...no tak koľko báb sa už chce k tebe nasťahovať. Tuším spravíme u teba flám a ešte aj tvoje susedky prídu 😀 😀

inak povedz dcérke, že ked najbližšie príde, nech ťa odfotí a nech dá pár fotiek na kona. Aby sme videli s kým si píšeme. Samozrejme, že ťa nútiť nebudem, ale mohla by si 😵 😵 🙂 😉

petrahy
27. nov 2009

nezabudka 😀 😀 😀 to si asi nečakala že nas je tolko ktoré radi pokecajú škoda že je to tak daleko ale možno v lete nahovorím mm na čachtickom hrade som nikdy nebola

dadulka19
27. nov 2009

nezábudka,no na Čachtickom hrade som ešte nebola 😒 a to nemám tak ďaleko 😀

nezabudka13
autor
27. nov 2009

ahojte vsetky 🙂 😲 uz tu sedim a citam postu prave som prisla domov bola som na cintorine brat bol milan to leto by mohlo byt zaujimave keby sme sa vsetky stretli aj s malymi aj vedsimi detickami mywiev ta joga by mohla byt zaujimava

tatolu
27. nov 2009

nezábudka ahoj 😉

bystricanka
27. nov 2009

nezabudka...ahoj. Aj môj bráško je Milan. Ale ani sa nestretávame, lebo volako nemá záujem. 😖

nezabudka13
autor
27. nov 2009

ja mam jednu sestru a ties sa moc nestretavame hoci byvame od seba asi 10km zdravim tatolu a dufam ze brobci sekaju dobrotu a nechaju maminu chvilu si pokecat

tatolu
27. nov 2009

no už sú v postieľkach 😉
hádam aj zaspia, lebo si potrebujem ešte ťahák na zajtra napísať a vytlačiť 😔 😝 😀

nezabudka13
autor
27. nov 2009

na aku skolu chodis?

bystricanka
27. nov 2009

tatolu...no len daj zajtra pozor, aby ti ho nenašli 😉 😀

tatolu
27. nov 2009

Nezábudka, no dala som sa na lesnícku fakultu, odbor poľovníctvo a toto je ešte štúdium popri, aby som mohla učiť 😉 . Vieš, žena na materskej sa nudí 😝 😀

Bystričanka, no veď aj niešo viem, ale niečo nie a nie ísť do tej gebule 😀. To je iba pomocné, ak vypadnú nejaké rozdelenia 😉

nezabudka13
autor
27. nov 2009

tatolu drzim palce to polovnictvo je super a mas aj nejake skusenosti co sa tyka lovu zvery vies strielat z brokovnice alebo podobnej zbrane?

tatolu
27. nov 2009

No kým som na školu nešla, tak skúsenosti boli nulové.
Teraz mám už skúšky z poľovníctva a zbraní a podobných blbostí za sebou, takže by som si mohla vybaviť aj poľovný lístok, ale manžel zahlásil, že by ma do hory aj tak nepustil 😀 Takže asi ostanem iba pri teórii.

nezabudka13
autor
27. nov 2009

manzel sa o teba asi velmi boji ja napriklad velmi rada chodim po horach na hriby a ked sa mam priznat tak najradsej sama

nezabudka13
autor
27. nov 2009

dobru noc vsetkym ja us idem pod perinu zajtra ma caka super praca 😒 idem rylovat zahradu 😝 😒 tak ahojte zajtra

tatolu
27. nov 2009

Nezábudka, ja do hory chodím tiež celkom rada, ale tu sa aj trocha bojím. Sú tu medvede. A odkedy som sa stala matkou, tak mávam o seba strach 😔
A hríby nájdem málokedy, radšaj počúvam stromy, obzerám okolie a snívam 😉

tatolu
27. nov 2009

Dobrú nôcku

bystricanka
28. nov 2009

dobré ránko

tatolu...no tak ty si nejaká divná, ked sa na materskej nudíš 😀 😀 A nie je polovníctvo skôr chlapská záležitosť? Tvoj muž sa do toho nechce dať, či on už polovník je?

a inak ja do hory nechodím, lebo sa bojím, že sa stratím. Moja orientačná schopnosť je nulová 😅 Ja si radšej kúpim šampinony a hotovo. V potravinách som sa ešte nestratila 😀

tatolu
28. nov 2009

No už som zo školy doma. Napísala som na všetky otázky. Ťahák som sa bála vybrať, lebo priamo na mňa kukala. Najväčší problém ho bolo nakoniec z pod papiera vybrať 😀
Výsledky budem vedieť asi vo štvrok

Bystričanka, zlákal ma názov odboru. Celý názov znie Aplikovaná zoológia a poľoníctvo. Ako dieťa som chcela pracovať zo zvieratami. Až na škole som si všimla, že "a poľovníctvo" je hlavný predmet 😀

Ale je to celkom zaujímavé učiť sa rôzne rastliny, stromy, zvieratá, huby a poznať aj blbosti okolo škodcov a tak 😉 Mala som dobrý pocit, keď sa ma synovec spýtal, čo je lykožrút smrekový a ja som sa hneď zorientovala 😉 a keď môžem deťom vravieť o vtáčikoch 😵. Sama by som sa nedonútila, naštudovať to 😉

nezabudka13
autor
28. nov 2009

ahoj ahoj dufam ze to bude ok do stvrtka budem drzat palce.cloveka to potesi ked dokaze detom odpovedat na otazky.a vysvetlit im co a ako a studovanie kvetiniek chrobakov ap..je urcite zaujimave skoda ze nestudujes aj rybarstvo v tom by som sem tam potrebovala poradit

tatolu
28. nov 2009

no jeden semester sme mali aj rybárstov a jeden aj sokoliarstvo. Ale neviem-neviem, či by som vedela poradiť 😉
Ak však vedieť nebudem, môžem sa spýtať kolegov zo školy. Tí su aj praktickí rybári 😔

dadulka19
28. nov 2009

nezábudka,si jak môj MM,tiež je rybár a rád na hríby chodí 😎 a najradšej sám 😖 .Ja by som si veru sama do hory netrúfla 😕 ...
Aj si dnes porýľovala?