Osamelá päťdesiatnička. Asi nie som sama?

nezabudka13
23. nov 2009

😢 mam nieco cez 50 dve dospele deti dceru a syna.dcerka je vydata ma 5 rocneho syna byva v zahranici.syn je slobodny byva so mnou v rod. dome.obaja sme nastastie zamestnany.syn ma pohyblivu prac. dobu v lete aj do 20 h.po prichode z prace sa doma zdrzi tak pol hod. alebo hodinu a ide von za kamaratmi a ja som cele poobedie ivecer sama doma .zabudla som napisat ze som vdova.cez letne mesiace mi to as tak nevadi vtedy je praca na zahrade a tu samotu si as tak neuvedomujem horsie to je uz teras ked su vecery dlhe v telke toho vela nieje tak si tu samotu viac uvedomujem.s dcerkou si sice kazdy den volame ale to je tak na pol hodinku alebo na hodinku.a naviac ak je taketo smutne pocasie ako teras je to o to deprimujucejsie 😒 asi som neni sama???????

nezabudka13
autor
25. nov 2009

tatolu my sme este neskoncili my sme postupili a na jar pokracujeme teras sme hrali priatelske zapasys cile a s amerikou

tatolu
25. nov 2009

😕 tak to som milo prekvapená 😵
Ani sa nezdáme, taký malý štát, aj aj vo futbale sa nám ide dariť 😉

No idem sa učiť, lebo to zas začínam flákať

Peknú nôcku

nezabudka13
autor
25. nov 2009

aj tebe cau

draga
25. nov 2009

nezabudka koukej si užívat života, já už maminku nemám co bych za to dala, kdyby si tu psala s holkama 🙂 ty jo 50kg to jsem měla někdy v 15 😉
jj jinak gratulace k postupu na MS zato ti naši fotbalisti jsou totálka mimo 😖

blazka24
25. nov 2009

ahojček nezabudočka, tak sa tu zase vidíme, malý dnes nervačil tak ako koľkvek by som sa snažila sem dostať jedine cez jeho slzy 😲
tak gratulácia k postupu a že 50 kg? si robíš srandu tak mám kamarátku čo váži jak slon xixixi

petrahy
26. nov 2009

ahojte aj sa pridám čítam Vás a nič nepíšem lebo večer nemám čas mm je pri počítači
ja mam maminu cca 150km daleko od nas ona sa ostahovala ked sme uz boli dospele všetky deti tam odkial pochádza. Velmi ťažko sme to brali ale ona sa tak rozhodla aj s tatinom. Predtým ked boli mlady odtial utiekli sem a teraz odisli naspät. Ona si to vybrala sama a moje deti ju vidia len parkrat do roka 😔
Inak čo sa týka rád kde ísť a tak ja bývam tiež na dedine a chodila som cviciť aerobik do vedlajšieho mestečka 5km od nas, a niektorý chodia na brušné tance do mesta 10km od nás.
ja si rada zájdem aj do divadla aj tam sa daju spoznat nové tváre i ked teraz mam problém lebo nikdo nechce varovať tri deti ale aj tak sa chystám do Prahy na Mona Lisu deti podelim svokre a sestre
Co sa týka plavarne tak ja som chodila po druhom porode plavat aby som schudla a zacal ma tam jeden chalan balit 😅 takze tam sa da tiez dobre zoznamit a ani ja nie som dobry plavec a mam viac kil ako pises ty
Takze aspon tak som sa pridala a budem Vas citat a mozno aj prispievat

helena56800
26. nov 2009

Ahoj nezabudka, vidíš ako sa to tu pekne rozbehlo a hned si tu našla kamošky na písanie, rady a výmenu skúsenosti.... človek sa nemôže uzatvárať do seba, ale ísť medzi ľudí, zamestnávať sa niečím čo má baví a vyplní mi čas... neklesať na duchu a hovoriť : "ja som už stará, čo ja už to už len vy mladí... "
Človek je taký starý na koľko sa cíti, 🙂 ak sa úplne opustí a uzavrie do seba tak sa bude cítiť na 100 rokov, ale ak bude " žiť " a stretávať sa s ľuďmi rôzného veku tak päťdesiatnik sa bude cítiť na 30, využije svoju energiu, elán a "omladne." Všetko sa to len odohráva v našej hlave, tak treba rozmýšľať pozitívne a nezanedávať sa.
Pekne sa uprav, nalič, obleč , daj si dobrú náladu 🙂 🙂 🙂 a poďme hoci aj do cukrárne, hned budeš mať z toho dobrý pocit a budeš okolo seba šíriť len pozitívnu náladu....možno stretneš najprv len niekoho na klábosenie no potom sa môže vyvinúť z toho pekné priateľstvo.... Všetko je len na nás 🙂 Obklopuj sa len ľudmi, ktorí sú pozitívne náladení, od ľudí, ktorí sa len stale sťažujú utekaj preč, ich negativita sa prenesie aj na Teba.... Pozitívne myslenie, dobrá nálada dokáže veľa...
napísala som ti jeden návrh di IP.

aniv
26. nov 2009

Ahoj nezábudka, tak sa pridám aj ja. A u Vás na dedine nemáš nejakú kamarátku, ku ktorej by si išla na kávu, pokecať? Nechce sa mi veriť, že s tvojimi názormi a prístupom k životu nemáš nejakú "spriaznenú dušu". Keby bývam bližšie, ja by som s tebou na kávu hneď išla.

bystricanka
26. nov 2009

nezabudka...a kde vlastne bývaš? nasáčkujeme sa k tebe na návštevu 😀

petrahy
26. nov 2009

nezabudka dnes som bola v škole a spolužiačka má 52 rokov a druhá má 46 😉 a na navstevu sa nasackujem aj ja keby som byvala blizko 😀

dadulka19
26. nov 2009

pridávam sa k návšteve 😉

nezabudka13
autor
26. nov 2009

helena56800 dik za rady ja len tolko ze obklopyt sa pozityvne naladenymi ludmi nieje vzdy lahke najme ak mas v praci kolegynu ktora sa ustavicne stazuje raz nato ci ono.je ako platna ktora sa toci kolom dokola.za ten navrh dakujem

nezabudka13
autor
26. nov 2009

aviv bystricanka petrahy to by bolo super keby ste prisli na kavu ja by som varila kavu a vy by ste piekli vianocne pecivo to by bolo super?????? 😀 😝 jaj len tak medzi nami byvam v okr.nove mesto nad vahom

monkula
26. nov 2009

nezabudka, ale tam sme ešte neboli, tak prídeme v lete, moje deti sú nezabudnuteľné, niečo Ti rozbijú, bude ti z nich hučať v hlave ešte tri dni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nezabudka13
autor
26. nov 2009

monkula na to leto sa us tesim mohlo by byt aj zajtra vysli by sme si na cachticky hrad pohladali batoricku a tie tvoje deturence ked nieco rozbiju nevadi ved crepy prinasaju stastie 😉 🙂 😀

nezabudka13
autor
26. nov 2009

dadulka sory navstevu privytam ked vas bude vela objednam hotel 😀 😀

monkula
26. nov 2009

No, nezabudka, aby sme Ti v lete nezaklopali na okienko všetky 😀 😀
Dievčatá, tak v lete stretko u nezábudky? 😀 😀 😵

monkula
26. nov 2009

chiara christine tata maminka jarinko

monkula
26. nov 2009

nezabudka, to sme Ti napísali s Chiarou.... 😀

majacska
26. nov 2009

ahojte...uz ste tu ako nejaka rodinka 🙂 nezabudka a mozem sa spytat, ty kde pracujes?

nezabudka13
autor
26. nov 2009

"supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer"us sa tesim

monkula
26. nov 2009

majacska ahoj 🙂 🙂 🙂

nezabudka13
autor
26. nov 2009

majacska nemam sa cim chvalit som obycajna robotnicka tak ze nic moc ale aj to musi niekto robit a ja sa zato nehanbim

monkula
26. nov 2009

😠 nezabudka, aká obyčajná? 😠
ja si prácu rúk vážim viac, než kancelárosedov 😉

nezabudka13
autor
26. nov 2009

monkula kolko rokov maju tvoje deticky

blazka24
26. nov 2009

ahojček nezábudočka, hlási sa ti slonica s malým Riškom ktorý tiež rád príde pozrieť Čachtický hrad 😀
Len aby sa kvôli stretku s tebou nezačal konať festival Modrého koníka v Novom Meste 😀

monkula
26. nov 2009

Nezábudka, Jarko mal v októbri 7 rokov a Chiara bude mať v januári 3 roky....

blazka24
26. nov 2009

nezabudka prejdi myšou na fotku daného človiečika a uvidíš vek dieťaťa aj koľko detí má...........

nezabudka13
autor
26. nov 2009

monkula prepac ja sa este len ucim ale us som nato prisla ze to tam je zobrazene jarko uz cxhodi do skoly ako sa mu tam paci?dcerkin matko ma 5 a chodi uz do skoly niekedy je to ok ale niekedy da zabrat

blazka24
26. nov 2009

nezabudi to som sa ja pripomenula 😎 nie monkula 😝