Oslávili by ste krstiny 2 mesačného bábätka v reštaurácii?

dorry26
7. júl 2018

Chcela by som sa spýtať krst bude cca v decembry ak bude vsetko fajn mala by mala mat skoro 2 mesiace co myslite je bezpecne ist s nou na obed do restauracie? Kedze mame mensi byt? Dakujem 😊

lienka737
7. júl 2018

Samozrejme 🙂

dorry26
autor
7. júl 2018

@lienka737 takze sa nemusim bat ze by sme tym malej ublizili? 🙂 ja som kazdopadne za restauraciu ale zacala som vahat pri nazoroch z rodiny kvoli tomu ze to bude v zime

lienka737
7. júl 2018

@dorry26 neboj sa. Neublizis mu. Bola som tak velakrat.

pininka
7. júl 2018

Mam tri deti, vsetky nemali este ani dva mesiace ked sme mali krst a v restike sme o nich ani nevedeli

silvia610
7. júl 2018

My sme krstili v januari a tiež sme to mali v reštike a bolo to super netreba sa toho bať

bucko555
7. júl 2018

v pohode mozte ist do restiky ja som tiez nad tym uvazovala ale nakolko som kojila mala v ľahu tak sme boli radsej doma( kedze v inej polohe ju drhlo kedze mi mlieko striekalo) ale jedlo sme mali dovezene z restiky.

katharines
8. júl 2018

@dorry26 su restauracie, ktore maju aj vyhradenu extra miestnost na oslavu, co je uplne najlepsie. Skus taku restauraciu pohladat.

dorry26
autor
8. júl 2018

Ďakujem Vam vsetkym 😊 upokojili ste ma a mame tu 2 take restauracie takze som spokojna 😊☺

dai
8. júl 2018

@dorry26 jasne, v pohode...

mirola
8. júl 2018

Maly ma 6 tyzdnov a do restauracii chodime tak 3 krat do tyzdna od mesiaca zivota kedze sa mi nechce ked konecne zaspi varit. A teda idem sa najest von. Maly to vzdy cele prespi, cim vacsi hluk tym tuhsie spi.

cecilia68
8. júl 2018

@dorry26 A ako myslíš, že by si mu ublížila? omg 😢

katulienkax
8. júl 2018

@cecilia68 ona sa nebojí ale predpokladám ze svokrovci do nej hucia ze to sa nepatrí lebo s malym treba byt najlepsie stále zavretá doma🙂

fokuska
8. júl 2018

@katulienkax Preco prave svokrovci? 😂Co ked hucia rodicia?

cecilia68
8. júl 2018

@katulienkax
@fokuska Tak, či tak baby....pýta sa prkotiny 😝

najinka
8. júl 2018

A ako by ste jej tym akoze ublizili? 😀 zijem v uk, a tu beru dvojdnove babetka na lunch do restiky, do tesca na nakup atd..tu nikto necaka mesiac, kym moze babetko zobrat z domu von

cecilia68
8. júl 2018

@najinka Asi vyčítala v google , že dieťa treba izolovať od okolitého sveta....sterilizovať všetko okolo neho, aby mu náhodou neublížila, keď na neho zafúka vánok 😝

evkamotka
8. júl 2018

My sme krstili 2 mesacneho v novembri 2017 v restike. Objednali sme si salonik aby sme tam boli sami tak som ho tam v klude aj prebalila, nakojila. Tiez by sme sa do bytu nezmestili. Takto ako uzavreta spolocnost v saloniku je to velmi prakticke a ani nebol s cudzimi (potencialne chorymi)

alobalka
8. júl 2018

Presne, podľa mňa sa obávajú väčšieho rizika chorých ľudí, keďže to bude v zime. ..kto zažil chorlave dieťa v takom malom veku, veruže je opatrnejší. Ideálny je osve salonik len pre ich rodinu a nech chorí zostanú doma: ) samozrejme.

bocianka123
8. júl 2018

Samotny krst v kostole a pohostenie v restauracii..👶😉

michaella94
8. júl 2018

mam 2 synov a kazdeho ked sme pokrstiili sli sme na obed do resauracie....obaja mali vtedy 3 tyzdne 🙂 netreba sa bat...hlavne aby ste mali salonik kvoli sukromiu 🙂

katren
8. júl 2018

@dorry26 mh sme krstili ked mala mala 3 tyzdne a boli sme v restike....27.12 😉

vecernica_katka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorry26
autor
10. júl 2018

@katulienkax kedze som prvorodicka a ja mam adoptivnych rodicov, huci do nas svokra. Vraj sa to v ziadnom pripade nesmie co sa mi zdala velmi velka blbost iba preto som sa obratila tu na vsetkych 😊 nie v zlom

katharines
10. júl 2018

@dorry26 urcite to mysli v dobrom. V zime je vela infektov a zalezi, ako na tom dietatko bude. No ten oddeleny salonik a ak ti s chorobou tam nebudu, tak by problem nemal byt.