Otázky k spusteniu služby "Profesionáli"

martinjasen
20. dec 2011

V tejto téme sa dotazujte k zmenám týkajúcich sa spustienia Profesionálov a ohlasujte prípadne chyby.

gebula
27. dec 2011

@martinjasen ak sa dá tak už konečne prosím Vás,zrušte moju prezentáciu kedže je neplatná-už som niekolko x prosila o zrušenie,ale nikto neporadil ani sa len neozval!!!!!!!!!!!!!!! ja nechcem platit za to čo proste neexistuje!!!!!!!!!!! a ak sa dá,prosím zrušte moju registraciu na Modrom Konikovi. Ďakujem. Dufam,že moju registraciu konečne zrušíte!

dymko
30. dec 2011

@martinjasen prosim zrus moju prezentaciu ako profesionala, chcem byt iba uzivatel. dakujem

gabkostanka
2. jan 2012

@martinjasen poprosim vas o zrusenie ako PRO, chcela by som ostat ako stary dobry uzivatel...dakujem 🙂

drnda303
3. jan 2012

chcela by som poprosiť o zrušenie firmy, tiež chcem byť len na starom koníku 😖

svetkaadamko
16. jan 2012

@martinjasen myslim, ze je to hrozny system, co ste porobili, ked sa zaregistrujem na modrykonik-pro, nemozem davat uz inzeraty na klasickom konikovi, nemam polozku moje oblubene atd atd, preco ste to urobili takto? preco nemozem fungovat ako firma aj ako bezny uzivatel? ja na tom nevidim nic zle 😒
ale na druhej strane sa chcem opytat, ak si zaregistrujem firmu pod inym uzivatelskym menom, bude to v pohode? teda klasickeho konika budem uzivat cez stary login a na profesionalov sa zaregistrujem pod inym menom a heslom.... radsej sa pytam vopred, aby ste mi to tu znovu neporozhadzovali, mala som rozpisane inzeraty a vsetko mi zmizlo 😠
tak mi to prosim vas, cim skor zruste, nech mam pokoj

martinjasen
autor
17. jan 2012

@svetkaadamko Ak mas uzivatelsky login a vytvoris si PRO, budes si musiet vybrat, ktory chces pouzivat. Nemozes byt uzivatel a zaroven PRO. Asi nikto nechce na stranke niekoho, kto sa tvari ako uzivatel a v skutocnosti je to firma. Aka je potom vypovedna hodnota jeho vyrokov na komercne temy.

Rozhranie pre PRO je obmedzene, hlavne z dovodu, aby nedochadzalo ku komercnemu spamovaniu, alebo su ku komercnym aktivitam nepotrebne. PRO nie je navrhovane ako sluzba pre uzivatela a zaroven firmu, ale iba na cisto komercne aktivity. Do buducnosti ak budu k tomu vhodne podmienky, chceme rozsirit moznosti pre PRO.

svetkaadamko
17. jan 2012

@martinjasen naozaj nenachadzam slov na tento dovod preco nebyt uzivatel a zaroven firma...... asi som hlupa, ale nerozumiem preco nemozem mat firmu a zaroven predavat aj nieco pouzivane v barariku..... tak ako je to napriklad na MMB...asi chcete byt iny, a to aj naozaj ste..... zial 😢

skrecok
18. jan 2012

Dobre rano prajem,
sice mam tu reklamu, ale to mozem aj uplne inde prezentovat. Modrykonik-pro ma vela nevyhod, takze som sa rozhodla, ze by som chcela byt ako normalny uzivatel, nie ako profesional. Chcem sa vratit k normalnemu rezimu ak je to mozne. Dakujem.

skrecok
19. jan 2012

@martinjasen Pisem opat s prosbou...
sice mam tu reklamu, ale to mozem aj uplne inde prezentovat. Modrykonik-pro ma vela nevyhod, takze som sa rozhodla, ze by som chcela byt ako normalny uzivatel, nie ako profesional. Chcem sa vratit k normalnemu rezimu ak je to mozne. Dakujem.

minewka
23. jan 2012

@martinjasen

...zdravím

Nič by mi tak nevadilo , čo sa zmien u profi týka - ale to, že nemám prístup do bazáru mi už fakt vadí. Chápem povedzme to, že nemôžem dávať inzerát (aj keĎ si myslím, že je jednoduché zistiť, či predávam niečo ako profi, alebo nosené šatstvo)

Ale čomu nerozumiem - je, prečo si niečo nemôžem z bazáru kúpiť. Má to nejaké zdôvodnenie?

Nedalo by sa to nejak zmeniť?

martinjasen
autor
23. jan 2012

@minewka Nepredpokladali sme, zeby si firma chcela kupovat veci v bazari, respektive Shope. Ale evidentne sme si neuvedomili celkovy kontext. Uz sme o tom s kolegami rozpravali, ze PRO by mali moznost aj nakupovat v bazari. Neviem ti presne slubit, kedy to uz bude fungovat, ale verim, ze co najskor. Taktiez, by si mala ako PRO vidiet aj fotoblogy uzivatelov, hoci zatial bez moznosti oznacovat Paci sa mi to, a komentovania.

minewka
23. jan 2012

@martinjasen supeeeeeeer 🙂)) no jo..mamičky sú špecifický "konzument" 😀

nelly2511
29. jan 2012

@martinjasen dobry vecer, ja by som vas chcela poprosit o zrusenie profi profilu,resp. chcem sa vratit k staremu konikovi ako mamicka.. mam tam kopec priatelov a vela moznosti, ktore som tu nenasla..velmi pekne dakujem

martina0000
15. feb 2012

.....môžem poprosiť zrusiť ma ako profesionál dakujem Martina