Otehotneli ste po dlhodobom užívaní antikoncepcie?

majuska1308
17. jún 2014

Milé mamičky chcem sa spýtať keď ste užívali antikoncepciu otehotneli ste po dlhšom čase napr 7 rokoch? Lebo chcela by som si dať antiku len sa bojím či potom otehotniem ďakujem a prajem pekný dník 🙂

jana_eyre
17. jún 2014

@majuska1308 ja som uzivala este pred tehotenstvami asi 8 rokov a otehotnela som na prvy sup 🙂

orlik4
17. jún 2014

ja som uzivala asi 10 rokov a otehotnela som dvakrat na pockanie. ale je to extremne individualne, takze takato otazka na konikovi ti moze byt uplne na dve veci. niekto ma potom naopak velke problemy

miku1
17. jún 2014

@majuska1308 Užívala som vyše 10 rokov, otehotnela som na prvý krát 🙂

mimi8814
17. jún 2014

ja som brala 9 rokov rozne HAK a otehotnela som hned na prvy pokus😉 ale je to urcite individualne....

lucymk
17. jún 2014

@majuska1308 tazko povedat.niektora po rokoch uzivania otehotnie na prvy sup a poznam aj take pripady ktore mali problem a tvvalo im to aj rok aj dva ked sa zadarilo

lucinocka
17. jún 2014

@majuska1308 ak so ju nikdy neuzivala, radsej si daj porobit predtym kvalitne geneticke a hematologicke testy...obycajne pecenove, ktore ti da robit gynekolog su ti na dva veci...zeby si neskoncila ako ja, ze som mohla v jednu peknu jarnu noc umriet od trombu v nove, keby som nemala viac stastia jak rozumu...

hanka_april
17. jún 2014

@majuska1308 ak neotehotnies, nebude to uzivanim ANTK....

bahira1962012
17. jún 2014

ano otehotnela

enyaa
17. jún 2014

po polroku bez na prvy sup 🙂

dobromila1111
17. jún 2014

@majuska1308
Ja som brala hak 8rokov, otehotnela som na 2.mesiac po jej vysadení🙂

soniatko
17. jún 2014

ja som uzivala HAK 8 rokov a otehotnela som po 3 rokoch od vysadenia. ale u nas nebola na vine antika.

a2303
17. jún 2014

Ja som brala cca 7 rokov a potom sme sa chránili ešte cca 4 roky (nie antika) a otehotnela som s oboma detmi na prvý šup 😵

asaela
17. jún 2014

nikdy nepochopim tento hazard so zdravim. do fungujuceho tela pchat dennodenne tabletky na navodenie chorobneho stavu a pritom vsetci sa tvarime, ako je zdravie najvacsia priorita v zivote...no, ja si tukam na celo, neberte si to prosim nikto osobne.

suhlasim s tym, co tu odznelo. je to tak individualne, ze akykolvek "prieskum" ti je nanic. moze ti tu tisic zien napisat, ze vsetko bolo ok a ty budes ta jedna, ktora si zdravie pos.re na cely zivot (tych pripadov vobec nie je malo), staznosti mozes neskor smerovat na lamparen.

tatis
17. jún 2014

ja som tiez brala 7 rokov a otehotnela som 9 mesiacov po vysadeni, ale musim povedat, ze sme tomu nechali volny priebeh a nejak zvlast sme nesledovali plodne dni...

charlie1980
17. jún 2014

Ja som tiez dlho brala, mozno aj 10.rokov. Tehotenstvo bolo planovane, rok pred planovanym tehotenstvom som vysadila, davali sme pozor no a otehotnela som na jeden sup 🙂

moncsi1208
18. jún 2014

Ahoj,ja som uzivala hak 2roky a 9mes.a stale sa mi nepodari otehotniet.moje vajecniky polozila uplne na podlahu,uzv mi potvrdil pco.je na trhu tolko vyrobkov,mozno ty budes mat viac stastia.

moncsi1208
18. jún 2014

V septembri budeme mat 3roky,ze sa snazime.asi z toho uz nic nebude. 😖

bibi2h
18. jún 2014

@moncsi1208 ahoj, vraj pco nevznikajú z antik. - to mi povedala lekárka. tiež ma to zaujímalo, či to môže z toho vzniknúť.

moncsi1208
18. jún 2014

Ano,ale ja som spominala na uzv pocas tej doby,ze som mala uz tie perlicky vo vajecniku.vtedy som este nevedela,co vidim.teraz uz ano,lebo mi to doktor vysvelil v car.dokonca ked som nedostala menzes a necitila som sa dobre,povedal mi moj vtedajsi lekar,ze je to ok....vtedy som este uzivala hak.posledny liek mi,co mi vypisal,sa este nepredavalo v lekarnaniach....lekari ti to uznat nebudu,je im to biznis(to mi hovorila lekar mojej znamej)vraj havran nevystipe oci druheho havrana.....zena robi hocico za dve veci1.aby mala2.aby nemala dieta....uz to lutujem,ze som sa dostala do takeho okruhu.keby som mohla zacat odznova,tak by som to nerobila.to je moja osobna skusenost,som rada,ze inym sa podarilo.inac co je pco?hormonalna nerovnovaha-lebo vsetko sa zacina u nas s tym.co je HAK?hormonalny liek,ktory udrziava nepridzeny stav a kto je na to citliva,tak ta bude mat s tym nemalo problemy.tiez som tu na mk citala o babach,ktore sa snazia a nepodari sa im to.po hak....

2491992
18. jún 2014

Ahojte, je možné hneď po vysadení otehotnieť ? Dobrala som blister - menzes, dala si dalšiu tabl. (prvú) a nakoniec sa rozhodla vysadiť. Tak došlo 3 dni špinenie. Ďalšia MS 8.deň mešká. Možné hneď tehu, či skôr meškanie kvôli vysadeniu HAK? Vaše skúsenosti ???? Ďakujem