Otvorenie materského centra. Ako na to?

anika
6. feb 2007

ahojte mamicky, rady by sme si v nasom meste zalozili materske centrum.
Prosim o radu.Kto je vo vasom meste zriadovatelom, kto ho prevadzkuje? Aku ma programovu strukturu???? Ako je financovane?
Comu sa v MC venujete?
Ako stare deti najviac navstevuju centrum?
Konaju sa vo vasich MC nejake prednasky, cvicenia s detmi?

Dakujem

🙂

mata2
6. dec 2012

@permona ja som ziadnu ziadost a ani projekt nepotrebovala,takze s tym moc nepomozem..
V PE funguje nieco ako Sprava majetku mesta.Tam som sa bola opytat na priestory,ponukli mi niekolko,vybrala som si priestory byvalej MS,vypocitali mi sumu za najom a energie,podpisali sme zmluvu a hotovo.
Neviem co konkretne chcete zakladat,ja som k povoleniu na prevadzku jasli potrebovala vyjadrenie hygienika,tak by bolo najlepsie,keby ste kontaktovala okresneho hygienika,a prebrala s nim,ake maju poziadavky../podla metrov stvorcovych vyrataju max.pocet deti,v akej vyske treba umyvadielka,kolko wc treba na dany pocet deti,+ vsetko ohladom stravovania...atd../

beatrisss1
15. aug 2013

@leilaaaa80 kde sa treba spytat? na mestskom urade?dik

dadka13
3. okt 2013

@mata2 Dobrý večer - môžem sa teraz s odstupom času opýtať na niektore konkretne veci? Tiež s kamaratkou rozmýšlame o otvorení - priestor by se mali v bývalej MŚ - wc, trieda, všetko spolu. Mňa ale zaujima konkretne fungovanie - pretože nevieme ako sa dostať k peniazom a platit to zo svojho nemozeme - ci vyberat nejake vstupne - alebo ako to funguje. A taktiez - ci v priestoroch skolky - mozeme podavat nieco take ako kavu - len z domaceho kavovaru, krabickove dzusiky pre deti - a tak :o)
Ďakujeeem

rodinnevikendy2
22. nov 2013

Ponukam priestor a spoluučasť na zriadenie detskeho centra- škôlky, v rodinnom dome v Karlovej Vsi Bratislava, s bazenom. Objekt je cca 300 m2 ,. Uzavretý dvor s ihriskom.
Zaujemkyne, prosim piste mi na postu.
dakujem 🙂

rodinnevikendy2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jolly84
23. nov 2014

@rodinnevikendy2 dobrý deň, toto je prosím aktuálne?

evuska73
18. dec 2018

Ahojte ja by som sa chcel opýtať či má niekto aktuálnu skúsenosť s otvorením materskeho alebo rodinného centra. Ďakujem pekne za rady. 😎