Pamätáte sa na svoj prvý bozk?

slnieckova
11. nov 2008

Pamatate si nan? Mozno to bolo uz v skolke 😀

sendi
30. jan 2009

jezis,ja som mala 13r nie 19r 😉 to on mal 19

babatko88
30. jan 2009

no, ja som mala 14rokov, a bol to "frajer" mojej naj kamošky, ale to som ja vtedy nevedela, boli sme na diskotéke, zobral ma za ruku, tancovali sme a hups, zrazu to bolo, ale bolo to super 😀 😀 😀

bora8
30. jan 2009

no mala som 13 rokov a bola som na prázdninách u starej mamy na dedine 🙂 , bolo to také jemné a nevinné 😵

marinka
30. jan 2009

Já jsem se teda činila, už v první třídě se spolužákem 😀 Za barákem na hrišti, hlídala jsem mladší sestřičku a řekli jsme jí, že jsme viděli na druhé straně hřiště ještěrku, šla se podívat, my jsme se schovali za keř a mlaskla první pusa 😵 Jaká byla, to už si nepamatuju, ale byla jsem hrdá, protože to byl nejhezčí kluk ze třídy a machrovala jsem před kamarádkama 😀

lucia123
30. jan 2009

Jej, pekna tema...

Ja som dostala cca dva tyzdne dozadu prvy bozk od nasej malej Kristinky, na licko... Bolo to take kraaasneeeeeee!!!.... 🙂

Od jeden a pol rocnej slecny.

Ja viem, ze tu je debata o chlapcov ale pri tej prilezitosti ma napadlo toto 🙂

majcik
30. jan 2009

Lucia - peknee 🙂 Ked pusinky od deticiek su takeee naaadherne 🙂 😵

jaja0110
30. jan 2009

...ja som ten prvy schytala od mojho prveho frajera, to som mala 14 rokov mala som byt o 20-tej doma...bol januar, vonka lialo a tma ako v rohu a zrazu ma chytil a vrazil mi jazyk do ust 😀 ziadna romantika ale klepala som sa potom este tyzden 😀 akurat neviem ci z tej pusy alebo z toho vyprasku co som doma dostala za to ze som meskala... 😀 😝 a v ten vecer sme mali na veceru parky, to si pamatam ako dnes 😀 😀 😀

mukky
31. jan 2009

jaja 😀

schwarzovka
31. jan 2009

první pusa? něco nechutného, příšerného...myslela jsem, že už se nikdy líbat nebudu....bylo mi 14 a bylo to tím klukem....fuj 😀 😀 😝 😝 😝

lekno
31. jan 2009

Nooo, boli sme na diskotéke, prvý bozk pri slaďáku ako tak ušiel, ale ten dotyčný mal čiernu kožennú bundu a golier vystretý hore, ako Elvis Presley. Ten golier mi pichol do oka a oko mi potom celý večer slzilo, takže som vyzerala, ako keby som plakala 😵 Asi si myslel, že to bolo také hrozné 😝 😀