Pamätáte sa na svoj prvý bozk?

slnieckova
11. nov 2008

Pamatate si nan? Mozno to bolo uz v skolke 😀

slnieckova
autor
11. nov 2008

slunicko552 hrdina 😀 😀

slunicko552
11. nov 2008

Jj,když jsme se potkali asi v 17 říkal,že se strašně styděl a bál,že si ji nenechám dát. 😀

cicushka
11. nov 2008

asi v skolke...alebo v tabore? uz neviem. Ale prva jazula v 7 triede. Boli sme v autobuse a isli sme na Lyziarsky zajazd a s osmakmi sme hrali 'vadi-nevadi' a ked sme sa mali akoze pobozkat s jednym chalanom, tak mi vopchal jazyk do ust 😀 😀 som bola zaskocena. 😀 😀

a odtedy to uz islo so mnou iba dolu vodou 😀 😀

suki
11. nov 2008

cicushka 😀 😀

titkovamiriam
11. nov 2008

cicushka asi tak 😀 🙂

mirka414
11. nov 2008

ved aj moja dcerka ma prvy bozk uz za sebou.chodi k nam jeden chlapcek strazime ho ked maminka pracuje a spolu s mojou dcerkou sa stale cmulaju....laska ako hrom ale obcas si aj pacnu....

slnieckova
autor
11. nov 2008

mirka aspon bude mat na co spominat 😀 ak si to teda bude pamatat 😀

catjob22
11. nov 2008

Babz dakujem Vam za tuto temu, vyludila mi na tvari sladky usmev a vyvolala trpko-sladke spomienky.

Prvy bozk - tiez od manzela a bolo to nadherne (inac, tiez to bolo v lete pred 10 rokmi!!!!) a potom som po case dostala prvy aj od ineho chalana, a s pokorou priznavam, ze ten bol NAJ NAJ NAJ v zivote. Ten niekto minuly rok umrel, a preto maju tieto moje spomienky trpkosladku prichut.

No a teraz su najkrajsie bozky mojich deti!

gedren
11. nov 2008

Prvni v prvni tride od spoluzaka Patrika ve vchode naseho baraku 🙂

Prvni od manzela 12. 12. 2000 na Vysehrade 🙂

arvetka
11. nov 2008

hehe, úplně jsem se zasnila 🙂
první ve třinácti os spolužáka na autobusové zastávce 😀
od manžela jedné letní noci kolem půl desáté v jeho tehdejší práci (byla jsem tam na brigádě). chutnal po čokoládě (přesněji po tom chemickém hnusíku z automatu), což mě nadchlo, tak jsem si ho pak vzala 😀 😉
a od mojí druhé velké lásky na mikuláše v pět odpoledne, jak chutnal sice nevím, ale bylo to úžasně bouřlivý a prudký a miluju ho doteď, ikdyž už jenom platonicky 🙂

bubba
11. nov 2008

tak prvy ozajstny slintavy asi v 16 rokoch 😝 😝

johanda
11. nov 2008

první v den mé "svatby" s jistým Svatoplukem Č. ve 3. třídě mateřské školy

první pořádný asi ve 14 na kopci při sáňkování

první od manžela byl gentlemanský na ruku, čímž mě dostal až do...manželství

bihan
11. nov 2008

úplne prvá vraj v škôlke a vôbec si ju nepamätám 😅 ale takú ozajskú si pamätám veľmi dobre - bolo to v máji, mala som 14 a urobilo sa mi z neho divne v žalúdku 😀

mes
11. nov 2008

...v 17...byl tak krásný (ten kluk), že jsem nedokázala zavřít oči 😵
Dodnes mám husí kůži když si na to vzpomenu (kdyby to tak manža věděl🙂) 😀 😀 😀
Od manžela v den naší první schůzky...dlooooooouuuuhý (asi předzvěst naší lásky 😀 )

kotenko
28. jan 2009

Prvy bozk v 16-tich, s clovekom s ktorym ale nie som, no zato sme stale v netovom kontakte (keby to len drahy vedel 😅)

mikalove
29. jan 2009

ja som mala prvy v školke,boli sme "frajeri" 😀 ,ale taky ozajstny na svadbe mojej tety,mala som14 😅

zdenallicka
29. jan 2009

Tak ten prvni, "skolkovy", si nepamatuju.... ALe pamatuju si ten opravdovy, "patnactilety"... Boooooze, to byl polibek!!!! 😵 😵 😵
Ja v Nemecku u sve maminy a jejiho manzela... Kluk, co mu bylo skoro o 10 let vic nez me (hral s mym nevlastnim otcem fotbal)... Jedna restaurace, kde mamina pracovala a fotbalisti prisli na pivo.. A ja jdouci z WC a "prepadena" polibkem na chodbice....

Holky, mne se podlomila kolena a ja vzletla do nebe.... 😀

Pak naskocil do sveho stareho kabrioletu pred restauraci a zmizel...

Pak jsem ho videla jeste nekolikrat kazde prazdniny, ale uz nikdy me nepolibil... Manfred se jmenuje... 🙂

jeliska
29. jan 2009

tak ja som dostala prvu pusu od mojho byvaleho presne na 18 ale taku naozajstnu od mojho manzela ked som mala 18,5 😀

majcik
29. jan 2009

Pridavam sa k tym, ktore dostali prvy "ozajstny" bozk od muza, pri ktorom sa teraz rano prebudzaju ...

slnieckova
autor
29. jan 2009

majcik detto 😵

skurinka
29. jan 2009

ve 14letech ze sousedem jsme jezdili vytahem nahoru a dolu.a pak doma jsem byla uplne hotova a tak divne od zaludku 😀 ale bylo to krasny a dodnes jsou z nas superkamaradi 😀

pikkumyy
30. jan 2009

ja si pamatuju tu prvni pusu asi kdyz mi byly 4 🙂 Hrali jsme si se sousedovic chlapeckem na Osadu Havranu... pamatuju si, ze uz jsem par vterin pred tim, nez byly naspuleny pusy, vedela, ze to prijde 😀

zanetka82
30. jan 2009

😀 😀 😀 tak svoji první pusu si pamatuji dobře. Bylo to ve školce a dokonce si pamatuji jak se jmenoval....Nikita Dudra 😀 😀 😀

lenka132
30. jan 2009

jéé to jsou hezké vzpomínky, co? tak moje první pusa byla ve školce pod klavírem, ten dotyčný se jmenoval Milánek a líbil se snad všem holkám ve školce,no tak jsme se s ním takhle schovávaly (holky) pod ten klavír, první polibek byl v 15letech při flašce na úkoly, vůbec jsem nevěděla jak na to, ale naštěstí ten dotyčný byl zkušenější než já, tak to bylo....

a s mým manželem, pusa hned první večer po randeti, ale jen pusa, u které jsme zůstali celý týden, potom první líbačka....nekonečně dlouhá a krásná, hezky se na to vzpomíná, bude to už 10let....no a od té doby líbání jen s ním a jen přátelské pusy s kamarády a známými, no takový Silvestr, to je pus, že se to nedá ani spočítat

miresta
30. jan 2009

tak moja prvá pusa bola v štrnástich s chlapcom ktorý za mnou chodil pol roka, bol starší o 2 a pol roka a ja som sa strašne hanbila. No potom to bolo pekné, no dnes ľutujem, že som s ním nechcela chodiť. No proste som nebola vyzretá, ja na svoj vek som bola ešte dieťa. Moja puberta prišla až tak v 17. a tu druhú pusu som si už vychutnala. 😀

lenka132
30. jan 2009

Nikita Dudra...to je hezké

skalnicka
30. jan 2009

naozajstna prva v 17 na stuzkovej a tiez mi bolo divne od zaludka 😀 s tym muzom som stravila sedem rokov...a nas vztah sa zmenil z lasky medzi muzom a zenou na takmer bratsku...potom som stretla MM, a od par pusiniek k nasmu malinkemu syncekovi preslo len par mesiacov 😝 a nielen bozky od neho su uuuuzasne, xixi 😵

tatolu
30. jan 2009

Môj prvý bozk?
Mala som 25, bolv aute a moja reakcia straaaaaašny smiech.
Keď sa spýtal prečo, tak odpoveď znela: Nemám kde dať zuby? 😀

aniratak696
30. jan 2009

ja som mala tuším okolo 15r ale bola to čisto pusa cmuk nie žiaden jazýčrk a už z toho som mala riadny stres 😀 a veeeeeľka sranda potom z toho 😉

sendi
30. jan 2009

ahojky mamicky,moj prvy prvy bozk bol v mojich 19r od uz teraz mojho manzela,on mal 19r.nato nikdy nezabudnem ako som sa hambila a stale ked sa priblizoval som zatvorila oci a rychlo odtiahla hlavu 🙂 natom sa smejem doteraz 😀