Pánsky holiaci strojček k 40ke. Poraďte nejaký

mirka414
19. sep 2009

dievcata poradte aky holiaci strojcek mam kupit manzelovi k 40tke?aky pouzivaju vasi manzelia?je to vhodny darcek?

titkovamiriam
19. sep 2009

http://www.datart.sk/katalog/Pansky-holiaci-str...

tento je suprovy a priatel si ho pochvaluje

mirka414
autor
19. sep 2009

dakujem neporadis ja holim mojmu celu hlavu na uplne kratucko ziletkou da sa to aj so strojcekom?

titkovamiriam
19. sep 2009

jasne ze da moji chalani sa holia len strojcekom 😀 uplne na koleno,by som dala foto no zas niekto povie ze propagijem,,hole hlavy,, a vymazu mi album 😅 ale strojcekom to ide velmi dobre a milan hovori ze po ziletke bol trosku podrazneni a po strojceku v pohode-tak za dve hodky to naolejuje a ma lesklu hlavu 😀 😀 jak mareva prdel 😀

mirka414
autor
19. sep 2009

super ten vas vyzera super asi ho kupim tusim som tu dnes vo Svajciarsku taky videla v obchode.dik za odpoved.moj si kupuje ziletky Gilette ale su hrozne drahe a jedna staci akurat na bradu a hlavu a je fuc.

titkovamiriam
19. sep 2009

my hovor ved pri troch chlapoch by sme robili len na ziletky-dnesna moda aj u muzov ze sa holia komplet je katastrofa na ziletky 😀 😀

mirka414
autor
19. sep 2009

mojmu nastastie holim len polovicu hlavy,o druhu polovicu ma postarane od prirody 😀 .super tak ho urcite kupim.ako je nutne tam casto menit tu hlavicu?

titkovamiriam
19. sep 2009

mame ho cca 4m a este som nemenila

titkovamiriam
19. sep 2009

inak predtym sme mali taky zastrihovaci a ten vydrzal cca rok,preto sme kupili takyto ze snad vydrzi viac 😀

leamax
13. nov 2011

ahojte. obnovujem diskusiu
chcela by som muzikovi na vianoce kupit elektricky holiaci strojcek, no neviem aky. doteraz sa holil iba ziletkami, na hladko, ale uz ma nebavi furt kupovat ziletky. a ma citlivu pokozku, tak potrebujem poradit, ktory by bol vhodny a nemal by ju po holeni tak podrazdenu
budem vdacna za kazdu radu

mirka822
8. mar 2016

Nejprve je třeba rozhodnout, jestli vybrat planžetový nebo frézkový. Více mužům vyhovuje ten planžetový a pokud má manžel citlivou pokožku, pak je dobré vybrat strojek, který se dá používat na mokro třeba s gelem na holení. Můj manžel má tento https://www.holime.eu/Braun-Series-7-799-cc-7-W... a myslím si, že je spokojený. Používá ho tedy na sucho, protože je docela líný používat gel na holení, ale ani tak nemá podrážděnou pokožku. 🙂