Parný čistič. Máte skúsenosti?

pacna
25. jan 2008

totiž chcela by som ho na narodky a neviem či to je take skvele ako sa hovori.
😀

kaniska
29. nov 2011

@saska.t neskoro, ale predsa, prosim ta, aku znacku mas? a nie je moc tazky? mne sa zdaju vsetky moc tazke. dakujem 🙂

saska.t
29. nov 2011

@kaniska mam dirt devil shark a je lahky 😉
http://www.ebay.de/itm/Dirt-Devil-Shark-Dampfre...

kaniska
29. nov 2011

@saska.t dakujem velmi pekne a este otazka, mam doma len dlazbu, myslis, ze sa mi oplati si ho kupit? ty ho pouzivas casto? uz inak ani neumyvas dlazku? a co napriklad tie nahradne navleky, zozenies ich lahko? viem, ze vela otazok, len som tak vela o tych parnych mopoch pozula, ze sa neviem rozhodnut. ty by si tomu tvojmu nieco vytkla??? dakujem!!!

saska.t
29. nov 2011

@kaniska urcite oplati, bohuzial musim ho pouzivat kazdy 2 den, kedze mam 2 psy a male dieta + manzel k tomu a to je vrazedna kombinacia, mam vsetky druhy dlazok (linoleum, kachlicky, parkety a funguje to fajn. Kedze tento typ ma 3 druhy tvarov trojuholnik, maly obdlznik aj velky a samozrejme aj 3 navleky, nemas nejaku sancu ich znicit, ale videla som v ponuke aj nahradne navleky.... mam ho 2 roky a navleky su stale funkcne, akurat uz nie su biele ale zasedli, takze nic hrozne. Vyhoda je, ze nemusis nic v kybli zmykat, ohybat sa, len to strcis do zastrcky. Raz za cas poumyvam dlazky normalne aj s dezinfekcnym prostriedkom-hlavne kvoli psom... Nevyhodu vidim v tom, ze to musim stale umyvat ja a nerobi to sam od seba 😀

kaniska
29. nov 2011

@saska.t parada! presne takto som dufala, ze mi odpovies 😀 az na to, ze neumyva sam, kedze ja mam vysavac, co sam aspon povysava. irobot.sk, maju specialne modely aj pre ludi so psikmi, ja som dlho odolavala a teraz nechapem ako som mohla bez neho zit. sice 500 eur, ale pekelne dobre investovanych!
ten tvoj neviem najst na sk strankach, myslis, ze je jedno, ktori dirt devil kupim? dakujem este raz a super si mi pomohla 🙂

saska.t
29. nov 2011

@kaniska no problem asi bude v tom, ze som sice bratislavcanka, ale zijem v nemecku 😅 ale mala by si ho dostat aj na SK, myslim ale ze vela kvalitnych znaciek bude splnat tieto poziadavky, nad robotickym vysavacom rozmyslam aj ja, ale obavam sa, ze nasi psi by ho napadli 😅 a mozno by neprezil 😀 Ked nedostanes kupit, povedz poslem ti ho, maju ich tu ako nasr...... 😎

kaniska
29. nov 2011

@saska.t skusim ho este pohladat, len neviem, co mam z toho nemeckeho nazvu, co si mi poslala vymazat a co tam mam nehat a potom mi google hlada sialene debiliny 😀 a chcem taky aky mas ty, ale presne, nie ze kupim troska iny a uz to bude cele zle. mohla by si sa prosim ta, pozried aj ty do google, ci nenajdes presne ten tvoj u nas na slovenskych strankach?
a podla mna by ho nenapadli, ja vysavam vzdy kazdu izbu zvlast, jeden den horne poschodie, druhy den druhe poschodie, kazdu izbu vysavam so zatvorenymi dverami a obyvacku s kuchynou, ked sme na prechadzke.. trva to trosku dlhsie sice, ale stoji mi to za to, aby som sa naozaj nemusela trapit s tym 🙂
viem, ze maju aj umyvac dlazky na tej stranke irobot.sk, ale to nik z mojho okolia nema a ja na vsetky taketo veci potrebujem recencie, kym to kupim. uz mam totizto doma taky ten pas na brucho, co cvici za teba.. a zbytocne, samozrejme 🙂

mexx
29. nov 2011

My mame profesionalny parny cistic WJ-528 (chcela som hodit link, ale na oboch, co mam zalozene, je akurat vypredany a ani ho nezobrazi). 😅 Kupovala som najma kvoli dlazbe, mame bledu a lesklu a ked umyjem mopom, zvykne ostat taka dolizana. S cisticom som zatial superspokojna, na dlazbu perfektny, inak som s nim cistila zatial hlavne vodny kamen na bateriach a podobnych nerezovych veciach, pripadne sparovacku. Ja som ho vynurala na ModrejStreche, tam ho baby dost odporucali. Zatial nelutujem, dobra investicia to bola. 🙂 Vysiel nas 67 €, co sa mi zda dost v pohode oproti niektorym ostatnym. 🙂
Inak, je k nemu taka jedna mala tenka handra, ktoru by som to akoze mala utierat, ale zvyknem tam pripevnit uplne obycajnu handru na dlazku a efekt to ma rovnako vyborny. Akurat zalezi na tom, aby ta handra bola cista, lebo ak bude spinava alebo zaprasena, bude to vidno aj na podlahe. Ak je cista, tak zostane uplne leskla. 😉

saska.t
30. nov 2011

@kaniska vecer sa na to pozriem 😉

saska.t
30. nov 2011

@kaniska nasla som ho tu:
http://parne-cistice.heureka.sk/f:s:1/ ale je tam neuveritelne drahy 😅 u nas urcite stoji okolo 80-100,- eur

kaniska
30. nov 2011

@saska.t to vazne? na co mi spojena europa, kad sme aj tak najdrahsi! a ty by si mi ho naozaj vedela teoreticky aj z toho nemecka poslat? nevyslo by ma to potom uplne rovnako? ak by som ta este velmi pekne mohla poprosit, ked budes mat cas, pozrela by si sa mi na to, co by ma stalo postovne, balne atd? ci sa mi to vobec oplati a hlavne, nech zbytocne uz neotravujem teda 😀

@mexx a ty mas aky konkretny model? taky isty ako @saska.t ???

jaro_sipos
3. dec 2011

@saska.t
ahoj saska,

akej znacky je parny cistic kt. pouzivas? Dobre sa s nim vycistia kachlicky? Inak som Lucia len sa mi nedalo prihlasit na svoje meno...

saska.t
4. dec 2011

@jaro_sipos dirt devil shark, hore som davala link, no parny cistic nie je na hrubu spinu, takze to co musis fizicky oskrabat ti samozrejme nevicisti, ale klasicku spinu na podlahach ci su to kachlicky, lino alebo plavajuca podlaha a parkety vycisti super a bez flakov 😉

jaro_sipos
5. dec 2011

@saska.t dakujem ja to potrebuem na kpelnu takze by to malo stacit :O)

laura86
4. jan 2012

Caute babeny,
rada by som sa spytala na skusenost s parnym mopom H2O x5 ten zeleny z teleshoppingu,,, vyzera dobre, len ja moc tymto teleshoppingom neverim, tak radsej by som ocenila skusenost niekoho kto ho uz vyskusal alebo ma doma,,,ci sa ta kupa oplati alebo je to len dalsi reklamny tah, ,, stoji nejak 99,90 eur,,, nieeje to lacna hracka, ked uz ma clovek za to dat peniaze tak nech to stoji aspon za to,,,,
Ci to naozaj tak vycisti ako to ukazuju v telke, aj obkladacky a spary medzi dlazbou, koberce, sedacku a tak,,,, alebo je to len nejaky pekny lacny kram ktory stoji kopu penazi.... ak niekto mate skusenosti konkretne s tymto mopom budem rada ak sa podelite o skusenosti....

matus696969
24. jan 2012

@laura86 ak ti možem poradiť skus radšej Evolution od firmy Aquel pridu ti ho aj predviesť tak že nekupuješ mačku vo vreci

somjezibaba
27. jan 2012

@matus696969 kolko stoji evolution?je dvojkomorovy?tlak?

matus696969
28. jan 2012

pošli email pošlem všetky podrobnosti

papuce
30. jan 2012

Koupi parního čističe silně doporučuji. Sama jsem si ho koupila před rokem a nemůžu si ho vynachválit. Je sice fakt, že počáteční investice byla relativně vysoká - platila jsem za kvalitu. Ale mám takový pocit, že se mi ty peníze vrátili, protože téměř nekupuji čistící prostředky :D

Více informací na http://parnicistic.1ds.cz

terka313
11. feb 2012

mi ho mame tak isto a zo začiatku smeboli velmi spokojni snim ale poto nam pukol a zacalo zneho tiect .ale druhi krat by sme si ho určite nekupili .

imv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jomat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adriana4646
8. okt 2012

@jomat u tuttoluxo neexistuje ze si para nevie poradit!

macavj
19. mar 2013

Ahojte.Ja mám Zepter vysávač a som s ním veľmi spokojná.Robím s ním celú domácnosť a tiež som si tepovala sedačku aj matrac. Čistí vsetko,oblečenia dokonca aj našich chlpatych domacich miláčikov .Kto má záujem,info cez mail. 🙂

macavj
19. mar 2013

Ahojte.Ja mám Zeptr vysávač a som s ním veľmi spokojná.Robím s ním celú domácnosť a tiež som si tepovala sedačku aj matrac. Čistí vsetko,oblečenia dokonca aj našich chlpatych domacich miláčikov .Kto má záujem,info cez mail. 🙂

martini
22. mar 2013

Ahojte. mám doma H20 parny čistič a zrazu prestal produkovať paru. Neviete mi poradiť čo mám robiť? ako ho dať opať do prevádzky? dakujeeeem.

adamica
24. jún 2013

Ahojte. Má niekto skúsenosti s parným čističom z Lidla. Rozmyšlam, ze si ho kupim, len neviem ci sa mi oplati. Ja to chcem hlavne na obkladačky a kupelňu. Ďakujem za vsetky rady. 🙂

jomat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jomat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adaku29
10. okt 2013

Ja som si pred rokmi kúpila z TV shopu kúpila parný čistič ,ale vydržal mi málo.Neparil tak veľmi a nemal ani viac nadstavcov .teraz uvažujem o karcheri tak uvidíme.Kamarátka mala od ceptera a bola s ním veľmi spokojná.