Parný čistič. Máte skúsenosti?

pacna
25. jan 2008

totiž chcela by som ho na narodky a neviem či to je take skvele ako sa hovori.
😀

katrin
25. jan 2008

pacna, akurát včera mi o tom mama hovorila, že sesternica si to kúpila, a že je to super ... Tak neviem, rada by som to videla "v akcii" na živo, nie v TV 😀

nyky
25. jan 2008

Rodiče si koupili parní vysavač s X nadstavcema+žehličku od Zepteru...no drahý jako bláázen...
ale funguje to.
Akorát můj názor je, že to rač někde vypůjčím, vygruntuju byt od zažrané špíny, od roztočů a zase vrátím... na běžný uklid mě to přijde nepraktický...dlouho se to nahřívá, dlouho to chládne(musí se čekat, když chceš doplnit vodu-destilku)
Takže tak asi 🙂

katrin
25. jan 2008

nyky, ale ja som myslela taký trojuholník, čo je na vodu, zohrieva sa to a parí to, dostaneš sa s tým ževraj všade, stojí to cca 3tis Sk

julia225
25. jan 2008

mne sa to tiez velmi lubi... tuho uvazujem o kupe... potom dam vediet 😀

mario
25. jan 2008

Ja som uvažovala o kúpe, ale predavač v elektro ma odhovoril, vraj on ho má doma, požičia ak chcem, ale je to na ...., veľa pary, dlhá príprava, vlhko v celom byte a efekt nie je ani zdaleka taký ako v reklame.

kupinka
25. jan 2008

Já jsem zase slyšela,že koberec zůstane vlhký zespoda a když se nadzvedne,že je tam plno vody ☹

bubatko
25. jan 2008

no to by ma tiez zaujimalo, zas som pocula, ze je to super, vraj tej pary nie je tolko aby zostalo vlhko atd atd ale zas logicky sa mi tomu nechce verit...

ma niekto NAOZAJ osobnu skusenost? myslim tie cistice do ruky, co vyzeraju ako poprasovac na kvety 😉

pacna
autor
25. jan 2008

ja som chcela ten na obkladačky a na rury a tak.sestra ho sice ma ale ani raz ho nepoužila.asi budem musiet si ho požičat a vyskušat.

marselina
25. jan 2008

myslíte ten parní mop H2O,taky mě v reklamě hodně zaujal a objednala jsem si ho dodací lhůta je ale dlouhá a dojde mi až v březnu tak uvidíme,no co když nebudu spokojená tak jej vrátím,dám pak vědět ale je li tady někdo kdo ho má,ráda si počkám jaká je spokojenost

nyky
25. jan 2008

Katrin, ajo... no tak to co říkáš, je mini vysavač, mladší brácha toho zepteru 🙂

vachovka
25. jan 2008

My sme mali pozicany a bolo to super.Chcela by som ho tiez ale stoji 30000.Je velky jak vysavac.Brali sme s nim vsetko.Sedacka bola jak nova,matrace tiez bez flaku, dokonca aj okna to myje.Je pravda ze to bolo mokre ale zas tak dlho to neschlo.

mirka414
1. aug 2008

ahoj chcem si kupit ten parni mop H2o vyskusali ste ho?oplati sa??

mirka414
1. aug 2008

skutocne nik?? 😨 😕

vojtisek2007
1. aug 2008

mirka414 - zkus napsat marselina na IP - v lednu psala, že si ho objednala, a v březnu jí měl přijít - tak třeba ti písne,jak je zpokojená 🙂

konoupek
2. aug 2008

tak já měla ten H2o pujčený a vživotě bych si ho nepořídila.Zrovna lehoučký,jak tam říkají se mi teda až tak nezdá a přesně jak tu někdo psal,podlahy jsem měla mokrý asi ještě hodinu a kdybych je nevytřela hadrem,tak jsou morký snad ještě ted 😅 .Koberec mi to nevyčistilo vůbec,jen mi to na některých mistech obrátilo chlupy a ted to vypadá,ještě hůř 😠 .Takže závěr...nas**á jsem byla a jsem doted a nikdy,nikdy,nikdy,bych si ho už nepůjčila 😠

marselina
2. aug 2008

ahoj,mám doma parní mop H2O,a jsem naprosto spokojená,nedovedu si představit že bych ho už neměla a měla okračovat starým způsobem umývání podlah.Podlaha je krásně vyčištěná,osvědčilo se mi to hodně na dlažbě v kuchyni která má bílou barvu s jemně modrým,dřívjsem občas musela na kolena a drhnout kartáčem aby byla zase bílá,ted to přejedu mopem a jde vidět ten rozdíl jak prokoukla.Že by na podlaze stála voda to ne,podlaha je mokřejší,ale za chviličku je suchá,používám i na plovoučky a také žádný problém neni.

marselina
2. aug 2008

myslím že taky hodně záleží kde se mop koupí,nabízí jej třeba top shop,kde stojí 3000kč a nebo také tv product kde ho mají za 1500kč,já mám za těch 1500kč a jak jsem psala jsem spokojená,naše 71letá babička ho chtěla taky,tak jsem jí ho objednali a je také spokojená,ted ho má i teta a také žádné reklamace k němu nemá

konoupek
2. aug 2008

no vida,každej protě máme jiný zkušenosti 😀 .Já bych doporučila,jestli je možnost si to napřed někde půjčit a vyzkoušet,aby zbytečně neletěly pezníze do luftu 😉

sestri
2. aug 2008

tak ja mám parnú kačku a nie je to také super ako v reklame...už by som si to nekúpila,stačí sem-tam požičať.

stvura
2. aug 2008

Cafte kocky, no ohladom toho parneho cisticu co tu niekto pisal za tych 3 tisic korun - len si ho preboha nekupujte z Quelle! Kazdy treti je vrateny ako "poruchovy", jedine ze by ste prave vy mali to stastie a vymakli dobre fungujuci. Fakt radsej rucne vytepovat, pripadne si pozicat sem-tam a hotovo.

niki2
3. aug 2008

Mate nekdo zkusenost s Zepter? Akorat mi dnes psala kamaradka, ze si ho chce koupit, zda nemam reference a vidim, ze se tu o tom zrovna diskutuje...

krista
3. okt 2009

beruska005 • Včera v 16:39
Ahoj děvčata jsem na těchto stránkách poprvé a prosím o radu. Máte někdo zkušennosti s parním čističem. Nejde o zbytečně zakoupenou věc. 😒 uvažuji o koupi. vyčistí to to třeba koženkouvou sedačku, tak aby se materiál neponičil, nenakroutil apod.Děkuji za odpodědi.

janulle22
10. jún 2010

Ahojky holky, tchynka ma nejakej ultra super 😀 parni vydavac asi za 30tis, ted jsem se docetla na netu, ze jde s tim vycistit i koberec, tak by jsem se chtela zeptat jestli mate nekdo zkusenost s drazsimi parnimi vysavaci na koberce a sedacky ? diky moc i pripadne poznatky jak to dobre udelat... diky...

erikasadek
10. jún 2010

@janulle22 ano vycistis vsetko je to talianska znacka parny cistic a aj vysavac takze cistis a zaroven vysavas a susis..... Podlahu koberec zalezi.. Potom su nastavce take mozes cistit okna alebo gauc.... Polti znacka cena okolo 500 euro...

janulle22
10. jún 2010

jsem to asi spatne napsala, chci pouzit ten od tchynky, ne kupovat novej. ale dekuji eri 🙂

erikasadek
10. jún 2010

odpoved s dobrymi ide super cistit.... Oplati sa ti... ,.ja blbo pisem cez mobil prepac..... Neolutujes...

janulle22
10. jún 2010

ja doufam, ze to nebude jeste horsi... 😀 ale snad neee 😉

jazminn
11. jún 2010

Ja mám takú menšiu nádobu s takým dlhým triskom, čo z toho ide para, pripomína mi to dáke zvieratko a ja tomu neviem prísť na chuť. Ide z toho strašne silná para, keď to zapnem, tak sa bojím aby som sa nepopálila, skúšala som s tým kúpeľňu a mne to nešlo. Neviem, či to robím zle, ale ja som mala predstavu, že tá špina bude niejak stekať, ale to sa nič nedeje.

aero
12. jún 2010

@jazminn 😀 😀 😀

saska.t
12. jún 2010

ja ho mam a musim povedat, ze je genialny, cely barak mam umyty za 10 min. dlazka aj parkety aj linoleum aj kachlicky su rychlo suche a ciste koberce som este neskusala ziadne totiz nemam len take malicke a tie su zatial ciste 😅 ale vrelo odporucam hlavne u tych co maju zvieratka a deticky a musia casto umyvat, uz by som nic ine ani nekupila, para ide adekvatne ak je nieco fakt spinave treba to na tom mieste dlhsie podrzat... 😉