Partner má v počítači aktuálne fotky svojej ex

stellinka25
24. apr 2009

Nedavno som dostala sok a tak by som sa vas chcela opytat na vas nazor, ze co si o tom myslia ini....
Zacalo to tak ze sme sa s mojim nastavajucim zacali zase raz bavit o jeho byvalej , mimoch. s nou nieje uz par rokov. Ja len tak zo srandy ze ci si spolu pisu, on odpovedal ze nie ale ze ma nejake jej fotky. Tak mi ich aj ukazal, lenze ja som bola cely cas v tom, ze tie fotky co mi ukazuje su este stare, teda z obdobia ked spolu este chodili. A tu AHA, najnovsie fotografie, celkom vyzyvave na moj vkus, tak neviem co si mam o tom mysliet.Este k tomu ked si to uklada do svojho PC.
Co si o tom myslite? ako by ste sa zachovali vy.....
Dakujem moc a uz sa tesim na vase nazory 😅

titkovamiriam
24. apr 2009

bud rada ze ti ich ukazal a povedal pravdu,horsie by bolo keby si ich nasla a on by sa k nim nepriznal.

suki
24. apr 2009

neřeš to.... 😉
když ti je ukázal, tak za tím nic nebude
myslím, že je dobrej, že se s tebou o ní vůbec baví 😉

nobody
24. apr 2009

sprchu bych si dal

ivana82
24. apr 2009

Ahoj stellinka, neviem ako dlho ste spolu, ale dobre na celej veci podla mna je, ze ti vobec povedal, ze tie fotky ma a dokonca ti ich ukazal...na druhej strane, ked vravis, ze su najnovsiea su z obdobia, ked uz spolu nechodili a vy dvaja ste uz boli spolu, zda sa mi to dost divne 😒 mna by to urcite nahnevalo a povedala by som mu to, ze mi to ublizuje, nastastie mam manzela, ktori ked ho niekto sklame, tak s nim na dobro skoncil, takze s tymto nemam problem...
Skus sa ho spytat, ci mu ich len tak poslala alebo maju kontakt, ale na druhej strane musia mat nejaky kontakt, ked mu ich poslala, kazdopadne to chce velmi otvoreny rozhovor ... a pravdivy z oboch stran... prajem vela sil

mirka414
24. apr 2009

na toto mam len jednu porekadlo,,nikdy nerob inym to co nechces,aby oni robili tebe..povedala by som,ci by sa jemu pacilo,keby si ty mala fotky od byvaleho a este by som mu povedala,ze ma to boli a ze si to neprajem.u nas toto funguje,skus.

jabber
24. apr 2009

já bych se ho zeptala proč mu je ona posílá a proč si je on ukládá...

denduska
24. apr 2009

mne sa to zda divne ze povedal ze si s nou nepise a ma nove fotky....? tak odkial? poslala mu ich sama? mrcha 😠 inak suhlasim s mirkou...

suki
24. apr 2009

Tak se ho zeptej, když tě to trápí, však se ho můžeš zeptat, ne? 😉 😉

stellinka25
autor
24. apr 2009

Dakujem zatial za postrehy babulky.....
inak tie fotky mu vobec ona neposlala, oni vobec niesu v kontakte uz dobrych 5 rokov. On povedal ze uz s nou nechce mat nist spolocne, ale stale o nej rozprava, a mne zase ze sa k sebe nehodime, ze sa stale zamysla nad tym ze neni pre mna dobry partner.
Tie fotky si nasiel sam ale nechapem naco si ich kopiruje do pocitaca, naco su mu....
Vobec neviem ako sa mam k nemu spravat, podla mna nevie co chce, alebo ju stale miluje a nevie sa cez to preniest ze ju ma stale rad.

suki
24. apr 2009

tak to je ovšem trochu jiná situace 😲
pokud ti tohle říká a sám si shání její fotky a tak...promluvit si...nic jinýho 😉 Zjistit, jesli chce s tebou být a proč říká takový věci...

denduska
24. apr 2009

stelli...tak uz jedine len rozhovor...otvoreny...nech vyjde s pravdou von... a ako sa ja poznam v takejto situacii (keby sme teda neboli zobrati a nemali dieta) - zbohom a nevracaj sa... taky schizofrenik-vahavec, nic pre mna 😝 😅

pancake
24. apr 2009

ja si myslim ze on ked stale spomina byvalu /co sa mimochodom nerobi/, tak ju ma stale rad a nevie na nu zabudnut. a ked teraz hovori vety typu: neviem ci sa k sebe hodime.......
tak ta nemiluje. toto by chlap co miluje zenu nikdy nepovedal.
jedine riesenie je sa porozpravat o tom ci on ma v hlave urovnane vztahy. co myslim ze nema. nasiel si novy vztah iba preto aby mu to pomohlo zmiernit bolest nad stratou byvalej lasky.

ale to je iba moj nazor.

ankan
24. apr 2009

tak takému chlapovi by som povedala jediné slovo: ZBOHOM!!! Ako to, že nechce mať nič spoločné a stále o nej rozpráva a zháňa nové fotky a možno aj info. Ak by mi povedal to čo tebe tak koniec a hneď. Ľahšie sa z toho dostaneš kým ti poriadne neublíži ako keď ťa takto postupne deptá. Chceš žiť alebo sa nechať psychicky týrať? Výber je len na tebe. Láska je podľa mňa pre neho pojem neznámi, usudzujem z toho čo ti hovorí- ako sa k sebe nehodíte a pod. Ak niekoho ľúbiš nebudeš mu hovoriť predsa opak......

jabber
24. apr 2009

Já to vidím stejně jako pancake 😖 Připadá mi, že se asi rozešla ona s ním a on si jako náplast na bolístku našel nový vztah. Jak dlouho jste spolu? A píšeš, že je tvůj nastávající, máte před svatbou? 😅

bibinka
24. apr 2009

súhlasím s pancake

je to kretén, moja ženská intuícia hovorí: s bývalou sú v intímnom kontakte. stále. teba si našiel len ako náhradu za nejaké nedorozumenie- proste náplasť na ranu. A to, že ti ukázal fotky a povedal o nej -tým chce docieliť aby si začala žiarliť, urobila mu scénu a rozišla sa s ním. Pretože je slaboch a tebe "nechce" ublížiť rozchodom. Kretén jeden. Otvor oči a daj mu zbohom.
Je to tvrdé, ale takéto situácie sa opakujú a vždy z toho vyjde nevera a následné rozídenie sa.

iwusska
24. apr 2009

keď o ňom vravíš ako o nastávajúcom asi je to medzi vami vážnejšie ale mne sa zdá že hlavne z tvojej strany 😖 ten kto má pred svadbou má väčšinou hlavu v oblakoch, vznáša sa nad zemou a nezhormažďuje svoju minulosť na ktorú mal zabudnúť...a najviac ma udivujú tie pripomienky že sa k sebe nehodíte, ja to vidím tak že chce vycúvať, preto ti ukazuje fotky bývalej a berie vinu na seba že on nie je pre teba dobrý.....možno ťa tieto slová rania, ale bola by som šťastná keby som sa mýlila....držím palce a čo najskôr si to medzi sebou vyjasnite.

jabber
24. apr 2009

Jako kdyby mi před svatbou můj nastávající ukazoval fotky bejvalky, slintal nad nimi a pořád o ní přemýšlel a ještě navíc mi řekl, že se k sobě nehodíme, tak bych asi hodně rychle vycouvala 🙄 A ještě bych ho vzala krumpáčem po hlavě 😅 🙄 😎

slunicko552
24. apr 2009

Ahoj já taky souhlasím s holkama.Jako aby si hledal fotky bývalé,když,jak říkáš ,je to vážný vztah.a ještě točí,že pro Tebe není dost dobrý,bych ho poslala někam 😠 Ale je to těžké,chce to opravdu vážně si promluvit 😖

beruska2x
24. apr 2009

a kde ty fotky tedy vzal?? nepochopila jsem to..

mas 2 moznosti bud budes zticha a zapomenes na to.. nebo se zacnes pidit ale nemusi to dobre dopadnout, zalezi jak moc chces a za jakou cenu s nim byt..

bibula
24. apr 2009

no moj drahy musel vymazat fotky jednej "kamaratky" spred cca 8 rokov,ked som ich nasla v pc-aj vymazal a pritom to boli "len" fotky z nejakeho vyletu,co boli na hrade.-)

saska.t
24. apr 2009

no myslim si ze by si ho mala nechat na pokoji a odist od neho, chlapec nema v hlave usporiadane koho vlastne chce a medzi vami to nikdy nebude dobre, on si nebude isty a ty budes stale pochybovat a to je vztah vybudovany na velmi zlom zaklade, ktory nikdy nemoze fungovat tak, aby boli obaja v tomto vztahu spokojni 😒

bihan
24. apr 2009

fúú. to je celkom sila... snoriť po internete a všade-možno zháňať fotky bývalky a ukladať si ich do počítača.. na tom bude niečo nezdravé 😅 Ak máte pred svadbou, tak si to poriadne vydiskutujte.

sasiki
24. apr 2009

no je dobré, že ti ich ukázal, ale osobne si neviem predstaviť, že by som nejakému chlapovi, nieto ešte bývalému poslala fotky len tak. Načo?????????

sirinka
24. apr 2009

no pokial je to tak ako pises, ja by som sa s nim rozisla... zazila som nieco podobne, akurat ze to bolo hned na zaciatku nasho vztahu a on sa s byvalou obcas stretol a nebol vyrovnany s ich rozchodom...tak som sa rozhodla, ze to ukoncim, lebo bojovat z nejakym prizrakom z minulosti...to nie je lahke...a cuduj sa svete, stacilo malo a drahy si uvedomil na com lipne a co moze stratit...
odvtedy mam pokoj 😉

sasiki
24. apr 2009

no a aby som aj niečo poradila: rozprávať sa, rozprávať sa, rozprávať sa 😉

lucia283
24. apr 2009

no a moj nazor je,ze ak si tie foto sam pozhanal a k tomu este stiahol do pc tak to je sila...ja osobne by som mu ich vymazala a v tom momente mu aj vycistila zaludok....ak by bol v kontakte s byvalou ako kamarat a nic viac...obaja by boli z toho vyrovnany a buducnost mali za sebou nemala by som nic proti,ale ak by ta baba napriklad bola polahsie,alebo typ ktory rad zvadza tak to by som mu moc nedovolila...nepacilo by sa mi to....ja mam priatela teraz rok a pred nim som mala2rocny vztah...moj terajsi o nom nemoze ani pocut a nedovoliuje mi s nim byt v kontakte...ja ho aj chapem a neriesim to,pretoze ten vztah mam uz za sebou ja ked to bolo tazke a bolestive...teraz mam mareka a som spokojna tam kde som...ten tvoj to prave asi tak nevidi a asi by s anajradsej vratil k byvalej....moj ex velmi casto vravel o jednej jeho kamoske ktoru miloval,ale on ho mala iba za kamarata a ked sme sa rozisli povedal mi,ze stara laska k nej opet prepukla a preto nemoze byt so mnou,lebo mna nemiluje naplno...mozno to je tak aj u tvojho....no urcite treba si povedat co a ako a bud to ukoncit,alebo si stanovit jasne pravidla...musis to mat tazke teraz:(

misi33
24. apr 2009

no mne to nieco pripomina.aj moj ex bol v kontakte s byvalou. ja sprosta som mu verila a nakoniec po pol roku nasho manzelstava zacali spolu chodit.tiez som mu nasla jej fotky v pocitaci.Stale ma klamal a tiez tvrdil,ze su len kamarati.Ja naivka som mu verila.No pravda vzdy vyjde najavo a ja som dnes stastne rozvedena a som rada,ze s tym suknickarom a klamarom nemam uz nic spolocne. totiz po tej byvalej mal este jeden vztah a to vsetko stihol za dva roky manzelstva.
ja by som proste uz neverila.
Drzim palce aby si nemusela prejst tym, co ja. 😝 Verim,ze vsetci nie su rovnaki. 🙂

darina77
24. apr 2009

Stelinka, nechala ona jeho alebo on ju?

lucia283
24. apr 2009

misi33 pekny kreten ked sa s prepacenim kur..il este aj pocas manzelstva...chlapy su strasne hoviedka poniektory...

susik77
24. apr 2009

ja neviem, s byvalym nie sme v kontakte, ale pisali sme si maily a posielali fotky z vyletov a pod. este aj ked som bola vydata a narodila sa mala. Ale nepripisujem tomu ziadnu dolezitost, len z kamaratstva...Ale zase na druhej strane ja tom mam v hlave zrovnane a uz par rokov k nemu citim len to kamaratstvo. Zavisi ako to berie tvoj priatel. Myslim, ze postoj je dolezitejsi ako pisanie mailov al. fotky.