Partner má v počítači aktuálne fotky svojej ex

stellinka25
24. apr 2009

Nedavno som dostala sok a tak by som sa vas chcela opytat na vas nazor, ze co si o tom myslia ini....
Zacalo to tak ze sme sa s mojim nastavajucim zacali zase raz bavit o jeho byvalej , mimoch. s nou nieje uz par rokov. Ja len tak zo srandy ze ci si spolu pisu, on odpovedal ze nie ale ze ma nejake jej fotky. Tak mi ich aj ukazal, lenze ja som bola cely cas v tom, ze tie fotky co mi ukazuje su este stare, teda z obdobia ked spolu este chodili. A tu AHA, najnovsie fotografie, celkom vyzyvave na moj vkus, tak neviem co si mam o tom mysliet.Este k tomu ked si to uklada do svojho PC.
Co si o tom myslite? ako by ste sa zachovali vy.....
Dakujem moc a uz sa tesim na vase nazory 😅

stellinka25
autor
24. apr 2009

Ahojte,
tak aby sme to vsetko umiestnili na pravu mieru tak...
niesu to fotky sexualne ale napisala som ze vyzyvave. Ona poslala k vode jeho a vraj uz nechce mat s nou nikdy nic spolocne lebo ho velmi ranila. Dnes sme sa rospravali, pekne a otvorene, zacal mi rozpravat ze si namyslam a ze sa uraza za kazdu malickost. Ked som sa ho pytala naco si ich vlastne do pc ulozil,povedal ze aby mi ich ukazal lebo ja som nedavno bola velmi zvedava, neviem ani preco, ako vyzera/la.
A nehladal ich nahodne, iba narazil na fotoalbumy jeho sestry, a boli tam aj fotky tej jeho byvalej. Vsetko sme si vyjasnili a uz je to oka. Len sme sa dohodli teda on apeloval na to aby sme si vsetko hned vyrozpravali a na rovinu ked budeme mat nejaky problem, lebo on nevedel alebo si to neuvedomil preco som sa na to nasrala, zed som mu nic nepovedala. A ozaj ma pravdu. Lebo nikdo do hlavy toho druheho nevidi a my zeny nemozeme od chlapov cakat, ze hned vedia co nas trapi a ako sa maju v danej situacii najspravnejsie zachovat.
Takze asi tolko v skratke.
Majte sa pekne.........pa 😵

lucia283
24. apr 2009

stellinka25 tak potom by som povedala,ze je to ok....a dolezit je vela sa rozpravat...je dobre,ze ste si to vyjasnili.... a kedze nane natrafil nahodne a ty si bola na nu zvedava tak potom to je v pohode a chapem...mne v mojom ex vztahu trosku viazla komunikacia...nie stale,lebo ja som dost prchka,ale zistila som,ze je to zle:D to je moj nazor:D

jeudi
24. apr 2009

asi bych ho zabila jake by to bylo jemu kdyby jsi mu ukazovala aktualni fotky sveho ex??

mamutka
24. apr 2009

ze ich zhanal a ukladal - je dost jasne na koho tie hodiny stravene zhananim myslel....
a to ze ti ich ukazal, asi znamena, ze ti chce nieco naznacit, ze ti ma nieco docvaknut....ked je taky sralo a nepovie sam ze chce koniec, ale frfle ze sa nehodite k sebe, tak ti radsej toto ukazal, mozno dufal, ze to zabalis....
keby som si ja take zhanala a ukladala, tak to tomu mojmu ukazem len ak by som ho chcela fakt ranit...

mamutka
24. apr 2009

jaj, az teraz citam tvoju poslednu odpoved, no, zne to rozumne v podstate, aj ked to moze byt len dobre premysleny argument, ked chcel vyzehlit situaciu. Paranoja nepusti 😀 no, ale snad je to naozaj tak, ako ste pokecali, to je podstatne

nanyka
25. apr 2009

no..to,ze tie fotky stelinke ukazal este nemusi znamenat, ze hra cistu hru - je to jedna zo sikovnych strategii, mohol tym v podstate ocakavat prave taku reakciu, ze si bude mysliet, ze o nic neslo, kedze jej to ukazal.. 😒

a ako vidno podla mnohych reakcii, tato strategia funguje.. 😒

maca793
25. apr 2009

podľa mňa na ňu nemôže zabudnúť keby sa to stalo mne, tak ich hneď vymažem a dosť by ma to trápilo

sisstin
25. apr 2009

stelinka: můj názor je, že pokud ti je ukázal, tak už v tom nic není, jenom kamarádství 😉 horší by bylo, kdyby to zatajoval..ale chápu, že tě to rozhodilo..navíc, jestli je ta ex krásná že 😝

vroni
25. apr 2009

Nanyka, no jasne. A keby ziadne fotky v pc nemal, tak by tym dokazal, ze ma ex tak hlboko v pamati, ze ani fotky nepotrebuje ..... 🙄 🙄 🙄 Vacsinu chlapov nenapadne tvorit narocne konstrukcie pre strycka prihodu a uz vobec nie testovat ich platnost na vlastnej manzelke. A ak ano - tak mas i tak smolu, lebo kto podviest chce, cesticku si najde vzdy. Spriadat paranoidne teorie este ziadnemu vztahu nepomohlo.

nanyka
25. apr 2009

vroni tak to by si sa divila..vacsina muzov, ktorych poznam, svoje polovicky podvadzaju..a kedze som s nimi kamaratka, tak sa mi mnohi z nich zdoveruju aj s takymi vecami ako som pisala - kazdy jeden z nich ma v zalohe nieco pre pripad, keby to prasklo..

tu vobec nejde o nejake testovanie na vlastnej manzelke ci spriadanie paranoidnych teorii..je to jednoducho pristup, ktory im vacsinou prejde, tak ho praktikuju ..a vobec sa nad tym do hlbky zamyslat nemusia - na nas zeny to funguje, tak naco..

jasne,ze kto chce podviest, tak podvedie..o tom niet debat..

vroni
25. apr 2009

Nanyka, ja mam tiez viac kamaratov muzov nez zien. Svatcov by som medzi nimi veru tazko hladala 😀 😀 😀 , ale spoliehaju sa skor na jednoduchsie (priamejsie) vyhovorky. A ich manzeky im to ¨zeru¨ (nechapem, ale je to tak, moj ¨favorit¨ je otec troch malych deti - najstatrsie ma pat, ktory je tiez otcom rovnako starych troch nemanzelskych deti - s troma roznymi priatelkami. A vsetky su presvedcene, ze je vsetko v pohode....) Okrem toho neverim na stare lasky s ex.... To je len take laskovanie, to co nefungovalo raz, nebude fungovat ani na druhy krat. Takze si fakt myslim, ze ta teoria je na chlapa prilis ¨prespekulovana¨ (stacilo povedat, ze s ex uz kontakt nemaju a hotovo)

bibianna
25. apr 2009

je to dosť divné, mne by to moc vadilo.

bejbypd
25. apr 2009

my sme mali kedysi davno tiez tento problem este len ked sme spolu zacinali nic som na to nepovedala len ze mi je to divne...a na druhy den bolo vsetko z pocitaca prec s hlbokym ospravedlnenim ze on si neuvedomil ze mi to moze ublizit odvtedy chvalabohu taketo problemy nemusime riesit🙂

nanyka
25. apr 2009

vroni..hm,ja som sa presne s takouto teoriou u chlapa stretla v praxi 😒 ..

maca793
25. apr 2009

ja doteraz nemám žiadne fotky svojich bývalých partnerov, nemala som potrebu si nejaké uschovať. je to tak najlepšie.

briketa
25. apr 2009

stellinka25
a co takto sa na celu vec pozriet z inej strany.
s manzelom ste sa brali z urcitych vaznych dovodov (predpokladam) ako hlboka laska, dovera, kamaratstvo, opora, ze jeden k druhemu patrite.
byvale lasky su historia, boli urcite pekne, ale dovod preco sa skoncili je to dolezite. tvarit sa navzdy ze neexistovali je podla mna nerealne.
tvoje sebavedomie, to je to dolezite a nie nejake fotky minulosti.
mazel si ta urcite bude cenit viac ako suverennu, sebavedomu, spravnacku manzelku, ktora si je ista sama sebou a nestriehne, nepodozrieva na kazdom kroku.
a podla mna ta aj tak sebavedomo berie, kedze tie fotky neschovaval a nezatajoval.
musis byt hrda sama na seba, lubit v realite a nebudovat chrobaky tam kde nie su.
manzelstvom nezaciname polovicku vlastnit. ucime sa na zivot pozerat aj jej ocami.
ked ti fotky velmi vadia, zdover sa. ale s nadhladom a humorom.
ja by som to vobec neriesila.
nie kazdy vztah sa musi koncit nenavistou, ja som so svojim byvalym velmi dobra kamaratka, mame svoje rodiny, svoj zivot. navstevujeme sa na dovolenku (byvame v roznych krajinach) s celymi familiami.pomahame si.
a mame aj spolocne fotky v pocitaci 😉

petruna
26. apr 2009

nejsem pro tebe dobry partner = nejsi pro me dobra partnerka... 😅

podle me nemuze zapomenout na bejvalku...je to drsny, ale tak to na me pusobi...
jako kdyz si ty fotky sam vyhledaval a ulozil..tak je to podle me jasny... 😅

petruna
26. apr 2009

az ted jsem cetla vysvetleni, je dobre ze jste si to vyrikali, snad nekeca...
blby je, ze nechala ona jeho a ze ho ranila...

lenulka1982
26. apr 2009

ahojte,
kočky mne to niekedy pripadá, že tá technika a moderná dobra nás zabíja.... 😒mám problémy s manželom podvádza ma a tiež ke´d sa niečo deje tak to nájdem len v sms-kách alebo v emailoch, a tak si dávam otázku či to predtým nebolo? Ale mám pocit, že straé dobré pravidlo čo oko nevidí srdce nebolí je v tomto prípade na mieste.... Určite to fungovala všetko aj v minulosti, ale akosi mali to tí chlapi ľahšie nadalo sa tak ľaho na nich prísť ako teraz a na druhej strane sme sa potom asi my menej trápili ☹
A neviem čo je vlastne lepšie .....

fatimuska
26. apr 2009

STELIMKA25
Ved Ty svojím posledným príspevkom si samu seba presvedčila, že je všetko ok...akoby si ho ospravedlňovala,,,ako ze si pamatá spred 5 rokov nick jeho ex sestry???

vroni
26. apr 2009

Fatimuska, no a? Ja si pamatam vsetky datumy, cisla, nicky, proste mam sloniu pamat na taketo veci. Kludne zabudnem, koho som videla vcera, ale ked by mi prezradil datum narodenia alebo heslo na facebook - tak to viem este aj o rok. Ak systematicky podozrievam muza, ze ma podvadza, tak pravdepodobne aj zacne. Ver ci never, priemerny chlap nema v hlave 20 hodin do dna sex (aj ked sa platky pre zeny snazia dokazat opak) a ak ma tulavy penis, podvedie ta ci sa budes hrat na stihacku alebo nie. Tak naco sa namahat a robit zo seba hystericku chuderu?

lucia283
26. apr 2009

no inak s jednou vecou suhlasim...kazdy chlap minimalne raz podvedie...mala som uja..uz sa s tetou rozviedol a ja som s nim mala velmi kamaratsky vztah a vedela som o nom vsetko..kedy prvykrat,s kym ako a tak:D a sam mi vravel ,ze tetu podviedol...a pri ich rozvode som ja vlastne musela byt na dvoch stranach...aby sa teta nezrutila tak som jej tvrdila,ze ju nikdy nepodviedol a ze ju lubil a pri ujovi zase vedela som ze to nebolo raz....no teraz ma syna a je stastny...a s tetou mali pekny vztah hadam aj 8rokov

lucaska
26. apr 2009

tak ja si osobnem myslim ak by mi mal v pocitaci fotky z ich minulosti spolocne,tak by som to neriesila....ale ak vyhladava nove fotky,tak to by som mu netolerovala..........

babatko88
26. apr 2009

no tak ja by som mu to neodpustila, ani ja (teda aj ty - dúfam) neskladujem foto bývalých ani staré, ani nové, je to len zbytočné provokovanie toto druhého, toto by som mu netolerovala !

fatimuska
26. apr 2009

vroni
áno aj ja mám veľmi dobrú pamäť, ale niživým ju vecami čo už nemajú zmysel...prečo jednoducho jej ich neukázal cez ten fotoabum?
najmä tie jeho reči, že si ho nezasluži a tak..väčšinou sa tak rozchádzajú baby....mala by dosť porozmýšľať o ňom a hlavne počúvať čo jej vraví..a myslím, že jej to vraví celkom jasne i keď jemne
no ale ja som dosť žiarlivá...hihi