Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

weja
autor
1. okt 2009

ahojte 🙂
Smejko, vy ste riadni globtroteri 😉 a to aj predtým tvoj M tak často menil pôsobiská? či je len teraz taký na roztrhanie? 🙂

Miriamka, tak z toho by ma isto porazilo... 😨 tu našťastie nikto nebazíruje na tom, aby sme makali ako šróby nonstop, dôležité je, aby bolo všetko spravené včas... stačí, že nám každý mesiac chodí vnútropodniková kontrola, či máme vo všetkom poriadok a či sa neulievame 😅

Blov, podľa mňa má Miška na zmenu čas, raz ju aj ostatné deti začnú baviť... každé dieťa je iné, tak je zbytočné, aby si jej čokoľvek vnucovala, keď to pre ňu nie je zaujímavé...

blovitc120
1. okt 2009

Weji pekne, máš rovných 6000 príspevkov 🙂.

weja
autor
1. okt 2009

to som si ani nevšimla 😵 no pekne, keby pri mne sedel nejaký personálny auditor, hneď by mu bolo všetko jasné 😀

blovitc120
1. okt 2009

Weji, však by si auditorom ukázala, že aha, stíham všetku prácu, kamarátky na koníku a facebooku, skôr by ste mi mali priplatiť 😀.
Miri nezávidím, tiež som to zažila ☹.
Smejko, neboj, aj Dami sa začne hrať sám, u nás to bolo vieš ako, to len od dovolenky sa zmenila 🙂.
Inak baby, mala som hrozný sen, že som sa vrátila do práce. Bolo to fakt hnusné, dali mi robiť najhoršiu podradnú robotu, pracovnú dobu úplne nahovno a Miška strašne plakala v škôlke,no ráno som vstala úplne nešťastná, chvíľu som bola v tom, či to nie je pravda...

smejko1
1. okt 2009

DOBRE RANKO,

matulienka - z celeho srdca ti to prajem, ale netlac na pilu.... nesustreduj sa len na tento ciel.... ucivaj si manzelsto a lasku s manzelom a babo pride..... viem o com hovorim.... ja som totiz urobila chybu a nezila som nicim len otehotnenim kym sa nepodarilo a potom som lutovala, lebo tehula by som bola tak ci tak, ale mohla som si uzivat to co teraz s pokladikom uz nejde...... nestazujem sa, ale radim......

weji - aj predtym muz menil posobisko, ale v holansku bol najdlhsie

blov - tiez som uz zazila podobny sen....... brrrrrr rychlo nan zabudnut

weja
autor
1. okt 2009

Maťka, takže ste sa rozhodli predsa len začať so snažením? to je fajn, držím palce, nech vám to výjde 🙂
Blov, no to sú sny... podvedomie pracuje aj za teba... ale neboj sa, ešte ťa čakajú min. 2 krásne roky na MD, ak nie viac... 😉 už len to vysvetliť tomu podvedomiu 😀 😉
Smejko a odkedy sa sťahujete?

matullienka
1. okt 2009

smejko dik ja nezijem len tym ale nerobime nic preto aby sa to nestalo dufam ze to dopadne tak ako som otehotnela prvykrat podarilo sa nam to na prvy sup tak uvidim o mesiac dnes uz mrcha dorazila.

weji: ano rozhodli sme sa ze to skusime ved nikde nie je napisane ze sa nam to podari hned tak uvidime.
weji a vy ako? stale nic?

weja
autor
1. okt 2009

Maťka môžeš si byť istá, že keď raz budem tehu, vy budete medzi prvými, kto sa o tom dozvie...

blovitc120
1. okt 2009

V to my weji dúfame 🙂

miriamka
1. okt 2009

Ahojte,
Matu a Weji...moc vam prajem skoro fazulku v brusku,nik nema na fazulku vacsi narok nez vy a este teda aj Polevka 😉
My mimi nejako neriesime...proste sa mu nebranime,ale ani teda ziaen estra maraton v snazeni neabsolvujeme,lebo maly nam dava zabrat aj bez surodenca 🙂
Inac v praci konecne testuju druhe kolegyne,tak bol dnes relativny klud...
Inac som citala,ze konecne zvysili ten rodicovsky,je to super...to uz aj keby som doma bola 2 roky nejako zvladneme.

num7976
1. okt 2009

ahojte kocky hlasime sa opat po dlhej dobe!
fuuuha vy uz riesite druhe?no ja teda ani nahodou este nechcem mam dost malej tie uspavania su katastrofa stale sa mi neda pozerat nic o osmej,lebo aj do deviatej som pri nej,no ale tak su aj ine horsie problemy tak toto neni take strasne,len tiez mam uz trrpezlivost fakt len na krajicku!ja by som zase chcela ist do roboty este,len sa bojim tej skolky fakt,mala je na mna hrozne navyknuta a to bude pre nu ako za trest tam byt bezo mna neviem ako ale musim ju to oducit,lebo ona aj ked sme von a zajde trosku dalej odo mna,tak sa hned obzrie,ci som tam ked som tak si v pohode vykracuje dalej a ked ma nevidi tak sa vrati,ale s detickami je rada,i ked im bere vsetko mozno este aj keksiky z ruk,ale nevadia jej.
vysetrenia uz mame z krku-no vlastne este ocne nam chyba,takze uz len s vysledkami ale co som sa pytala vsade,tak povedali,ze vyzera ze to ma vsetko ok,ze ziadne odchylky ani nic,tak som rada!
babulky do konca roka ste vsetky tehulky uvidite velmi drzim palceky!!!
majte sa mi pekne idem najst este nejaku prechodnu bundicku a bezim domov-na vianoce mi MM ide kupit notebook tak konecne tu budem castejsie a nielen takto na skok,uz sa tesim,tak pa pa pekny vecer

matullienka
2. okt 2009

weji: tak to dufame ja sa vam tiez pochvalim ked uz bude fazulka v brusku 😉

blovitc120
2. okt 2009

Ahojte, miriamka, super, že sa presunuli ku kolegyni a tebe už dali pokoj 🙂. Ja som to zažila raz a stačilo 😝. Úplne ťa chápem. Inak o tom rodičovskom som predpokladala, že to takto dopadne, však idú voľby 😠 😝. Jasné, že sa prachy navyše zídu, ale aj tak ma žiadne peniaze sveta nepresvedčia, aby som volila Smer, nech pridajú aj 1500 €.
Baby, ja mám zajtra to stretnutie a práve mi teraz vychádza ovu, no vyzerám ako debil, mne sa vždy vyhádže ksicht vtedy, čo mám robiť, pomoc!

weja
autor
2. okt 2009

ahojte 🙂
Miri, ešteže sa presunuli 😉
Num, no bude to fajn, keď budeš môcť prísť sem častejšie... 🙂 a super, že má Silvinka všetky výsledky ok 😵
Blov, aké stretnutie máš...? 😕 asi som niečo prehliadla, lebo si nepamätám, že si niečo spomínala... no neviem, čo by som ti na to povedala, asi len vďaka bohu za make-up... 😒 inak v nedeľu je spln a je známe, že čím bližšie k splnu, tým sa všetko ťažšie hojí, aj vyhádzaná pokožka (čo je momentálne aj môj prípad) 😠 takže po nedeli by to už malo byť všetko lepšie... ale to ti teraz Blov asi veľmi nepomôže, čo? 😅
a o koľko zvýšili rodičovský? 😕
o Smere som počula dobrý vtip, hodím vám ho sem, ak ho ešte nájdem, ale my sme sa na ňom doma celkom pobavili 😀

blovitc120
2. okt 2009

Weji, stretnutie po 15 rokoch a vyzerám ako stará ropucha 😝 😝. Ja keď mám make-up, vyzerám ešte hroznejšie, lebo mi zvýrazní vrásky a som ako Zombie. A tie ako Age Renew a pod., čo "omladzujú", tie zase nekryjú, nech sa ten môj ksichtisko kdesi strčí 😠 😠 😠 😒 😒 😒 ☹. Keď ja to mám teraz z tým ksichtom tak, že najskôr sa vyhádžem tak 5 dní pred ovu, to sa mi hodjí tak do 5 dní do mrchy a potom sa vyhádžem kvôli mrche a hojí sa mi to tak do 5 dní do ovu, čiže stále som škaredá ako noc, mám z toho už depku 😔 😔 😔.
Rodičovský by mal ísť na úroveň minimálnej mzdy, ale nech si to Fico strčí do riti, po prvé kde na to chcú zobrať a po druhé na rodičovskom sú vkuse Cigánky a podobné. Ja viem, že to mnohým pomôže, ale zoberte si, ako dlho a v akej výške je príspevok vo vyspelých krajinách. Toto je zase len ťah pred voľbami a z prázdnej kasy urobíme ešte prázdnejšiu, prečo nie? Som zvedavá, koľko dostanú dôchodci ako "Vianočný príspevok", aby sa rozhodli správne voliť 😠 😠. Weji sem s vtipom 🙂

smejko1
3. okt 2009

vcera som sem pisala dlhy prispevok a dnes tu nic neni??? divne.....

no nic, aj tak si nepamatam co som vam sem pisala.......prajem peknu nedelu zajtra..... papa

smejko1
4. okt 2009

dnes je krasne tak uz sme boli v parku aj sme sa pofotili.........

teraz moje dieta namiesto toho aby unavene zaspavalo ide na plny plyn tak cakam kedy nastane zlom a on zaspinka v rozbehu 😀

blov - isto nevyzeras tak hrozne, ked chce muzik s tebou este druhe dietatko 😉 to je ale potesenie, ze??? ja som s vyhadzanim natom rovnako....... pred po pocas...... stale..... bleee

weja
autor
5. okt 2009

dobré ránko 🙂 tento týždeň sa uzatvárajú výplaty, takže neviem, či tu budem stíhať nazerať...

Blov, na FB som čítala, že stretko dopadlo super 🙂 mám rada také stretnutia, pokiaľ teda niektorí jedinci nemajú potrebu sa nejako vyvyšovať nad ostatných.. 😝 ale takých treba hneď zrušiť a už je to potom ok 😀

zvýšenie rodičovského je ozaj len ďalší predvolebný ťah, len kde na to zobrať... 😠 a keďže sa zvyšuje priemerný vek, ktorého sa ľudia dožívajú, tak my už pôjdeme na dôchodok asi v 80ke 😠 😝 😠

Smejko máš doma malého Duracelka? 😉 dúfam, že nakoniec ho predsa len sklátilo a zaspal... 🙂

weja
autor
5. okt 2009

a ten vtip:

Príde chlap do baru, kde obsluhuje barman robot.
Ten mu natočí perfektné pivo a spýta sa ho, aké má IQ. Chlapík odpovedá, že niekde tak okolo 150. Barman sa s ním začne baviť o kvantovej fyzike, globálnom otepľovaní, makroekonómii, nanotechnológiách...
Chlap je z toho celý mimo, tak si povie, že ho vyskúša. Ide domov, prezlečie sa a vráti sa do baru. Barman mu opäť natočí perfektné pivo a spýta sa ho, aké má IQ. Chlapík odpovie, že okolo 100. Robot s ním začne kecať o futbale, ženách, autách...
Chlapovi sa to hrozne zapáči, tak ide ešte raz domov, prezlečie sa a znova sa vráti do baru. Opäť obdrží perfektné pivo a zvyčajnú otázku o výške IQ. Tentokrát povie robotovi, že má IQ 50. Na to sa barman nakloní až k nemu a pomaly, ale skutočne pomaly, aby ho dobre rozumel, sa ho spýta: "Tak čo? Zase budeme voliť Fica?"

😀 😀 😀

blovitc120
5. okt 2009

Weji, tak to je vtip za milión 😵 😵.
Stretko dopadlo fakt super, my sme boli skvelá banda na gympli, ešte lepšia ako potom na VŠ. A nikto sa nehrá na neviem čo, hoci všetci z triedy skončili VŠ (teda až na jednu spolužiačku, ktorá skončila na psychiatrii). Máme asi 6 doktorov, kopu manažérov a pod. a všetci sa správajú normálne 🙂. Prišla som domov o štvrť na 5 ráno, takže včera bola mierne náročná nedeľa 😝

blovitc120
5. okt 2009

Smejko, inak ďakujem za poklonu, ma to fakt pobavilo 😀. Ale dobre padlo 🙂

weja
autor
5. okt 2009

no to Smejkovo "zdôvodnenie" aj mňa pobavilo 😀 asi to fakt nebude také zlé... 🙂
tento vtip je inak od istého času môj obľúbený 😀
Blov, tak to musela byť ozaj náročná nedeľa... 😝 ale hlavné je, že to stálo za to... 🙂
my sme inak na VŠ neboli vôbec dobrá partia, ľudí, ktorých by som rada znova stretla, by som spočítala na jednej ruke 😖 ale zo SŠ to bola iná káva - bolo nás 34 báb a vlastne všetky moje kamarátky sú z toho obdobia... 😵 my by sme mali mať o 2 roky stretko, tiež som zvedavá, ako to bude vyzerať, lebo teraz všetky začali rodiť vo veľkom, tak to už asi bude úplne iné ako naposledy, keď bola medzi nami len jedna mamina... 🙂

smejko1
5. okt 2009

babule, ak budete potrebovat povzbudit som tu pre vas 😀 😀 😀

ako sa mam donutit nenapchavat?? a este lepsia otazka ako neminat???? baby do penazeniky si rano vlazim eura a vecer vyberam ucty........ co to mam za divnu penazenku????

aj ja mam super kamosky zo strednej.,.... ale z vysky teda nic moc........ asi len jednu a aj ta na mna uz kasle.,... co uz. smola

blovitc120
6. okt 2009

Ahojte, posúvam nás trochu dopredu 🙂. Ten hlúpy kôň dnes vôbec nejde. My sme dnes prišli k prvému úrazu, ale nie veľmi veľkému, Miška spadla a rozbila si trochu kolienko ☹. Ale len trošku, na tráve bola skala a zrovna tú chytila. Ja som ešte stále nedospala to stretnutie, ach jaj, nejako starnem, na VŠ sme ponocovali aj do 4 ráno a o 9 už sedeli v škole úplne bez problémov a teraz som nejaká zničená...
Smejko, ja mám podobnú peňaženku, nič si z toho nerob 😉. Ale si ma pobavila 🙂. A čo sa uzja jedenia, ja mám opačný problém, potrebovala by som jesť viac, ale nejako mi je zle, keď zjem viac ☹. Navyše som na stretnutí zjedla predjedlo, ktoré bol šalát. Bol síce dobrý, ale mal jednu chybu, a to že v ňom bola majoneza a tú ja nesmiem, lebo vždy mi je z nej zle. Tak trpím. Vedela som, že tam je, ale som bola pažravá a je mi fakt hnusne ☹. Ako keby som bola tehotná, ale isto nie som. No nič, idem spať, dúfam, že zajtra sa to tu už rozbehne 🙂

weja
autor
7. okt 2009

ahojte 🙂
no konečne, včera som mala normálne absťák bez tohto koňa... čo tu robili nejakú údržbu? a kedy spustia tú novú verziu?

Smejko a nepomohlo by, keby si viac pila? vieš ako sa hovorí - hlad je prezlečený smäd 😀 a ja keď si navarím 0,5 l čaju, mám potom také plné brucho, že nevládzem jesť... 😝 no ale iba na chvíľu... 😅
s tou čudnou peňaženkou neporadím, lebo keď začnem chodiť po obchodoch, mávam takú istú... normálne si niekedy musím rozkázať, že z roboty rovnou čiarou domov, lebo inak neviem-neviem... 😀

Blov, no veru starneme... my sme minule s kamoškami išli na drink, ale bol piatok večer a všetky sme po týždni v robote zívali ako psy, tak sme to o desiatej rovno zabalili... a ešte sme sa bavili na tom, že čo by dali naši rodičia za to, keby sme takto chodili domov aj pred 10 rokmi 😀

tak pekný deň všetkým, tu je dnes desné počasie - od rána prší a tmaaaaaa ako vo vreci... 😝 🙄 🙄

blovitc120
7. okt 2009

No konečne to tu žije 🙂.
Wejka, ja som práveže nemala problém s tou preflamovanou nocou v noci, ale potom. Tam sa mi spať nechcelo, lebo som sa super bavila. Ale potom... To je výhoda, že my nemávame tieto stretnutia v reštaurácii, ale vždy v nejakej dobrej chate v horách, kde sa aj varí a je veľká spoločenská miestnosť. Čiže nie sú potrebné spoločenské róby, chodíme vždy v rifliach 🙂.
Smejko, k tej peňaženke, ja keď nechcem veľa minúť, nemám eurá, ale len kartu. No na druhej strane potom je problém, že nemám limit, resp. limit je 650 Euro 😝. Fakt ti neporadím, som podobná 😅.
Weji, ty ma vždy šokuješ s tým počasím, u nás svieti slnko ako bláznivé 😀

weja
autor
7. okt 2009

Blov a to ako potom chodíte z tých stretnutí domov - až na druhý deň? 😕 to keby sme my raz urobili stretávku na chate, tak by asi prišlo len 5 ľudí 😅 mávame to síce v reštikách alebo v kaviarňach, ale tiež len v rifliach, aj keď sme si naposledy robili srandu, že ďalšie stretko dáme v šatách zo stužkovej - že koľké z nás sa do nich ešte vtrepú 😀
a nie sú nákupy s kartou ešte horšie? 😕 to len platíš a platíš a platíš... a z peňaženky nič neubúda a neubúda... je to také klamlivé... 😀
Blov, no ja už dávnejšie mám podozrenie, že vy ste z iného časového pásma, tak ma tie rozdiely v počasí už ani neprekvapujú 😀

blovitc120
7. okt 2009

Už som prišla na to, prečo je také slnko, všade sú čierne mraky a pomedzi ne svieti, ale stále, nerozumiem tomu, ale nájde si vždy dierku 🙂.
Weji, s kartou treba chodiť do takých obchodov, kde nemajú terminál. To je moja špecialita. Alebo sa postaviť do radu k pokladni, ktorá ho nemá a potom všetci zazerajú 😝.
Nás by zase ani nenapadlo mať stretnutie inde ako na chate. My sme celé 4 roky chodili strašne často na chaty, sme sa našli ako trieda, fakt super. Proste to tak máme radi. Vždy je to chata na vysokej úrovni s kuchyňou a obsluhou, ktorá nám dá pokoj, prídu len keď potrebujeme a je to v okolí MT, čiže domov prídeme taxikom 🙂.

blovitc120
7. okt 2009

Opravujem stav počasia: takmer jasno a 23'C 😲. A u ostatných? Ozaj, kde nám zmizla nastasia?

weja
autor
7. okt 2009

už aj u nás je polooblačno 🙂
Blov, no nám by sa nemohlo stať, že by sme išli do obchodu len s kartou, mňa MM riadne "cvičí" v tom, že skrátka MUSÍME mať so sebou aj nejakú hotovosť, veď "čo keby..."
no veru neviem, kde sa stratila Nastasia... 😕 naposledy si spomínam, že mala ísť do Čiech k nejakému dr., ale to už sú hádam aj 2 týždne... 😕