Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
10. nov 2009

mne skoro vsetky zmizli weji. Potvrdim a nie je tam a tiez je tam tam krava. Najskor som myslela, ze to Miska nieco stlaca tak nie 😀

nastasia
10. nov 2009

ahojte 🙂
ako sa mate? u nas straasne prsi, prisla som domov komplet mokra este ma aj auto obstriekalo.
weji, fajn, ze mate vysetrenie za sebou, teraz uz len na vysledky cakat. dufam, ze budu ok. k lekarom sa nejdem radsej vyjadrovat, lebo by ma roztrhlo.
matka, tak mojej spoluziacke sa stalo cosi podobne...jedna profka jej dala kontakt na chlapika, kt. chcel preklady z chorvatciny. no a ked sa stretli tak z neho vyslo, ze by sli spolu do srbska predavat parfumy 😀 este jej vravel, ze rozhodia sietie a urobia velky biznis 😀

matullienka
10. nov 2009

nastasia: ja sa len cudujem ze su na svete stale ludia ktory im na to skocia, este sa chlapik cudoval ze odkial mam take vedomosti o odvodoch a platoch a zmluvach do prcic sak som neni vcerajsia na to mu moze tak skocit nejaka 18 - tka ktora nema ziadne skusenosti a rozum bohvie kde 😠

miriamka
11. nov 2009

Ahojte a dobre ranko,
ja uz pobalena...popijam kafco a za taku hodinku vyrazam na cestu.Este sa pojdem s drobcekom rozlucit k babinke (musel ho manzel uz odviezt kvoli autosedacke) a musim ist 😖
Tak sa tu drzkajte a ked budem mat cas este potom napisem....

weja
autor
11. nov 2009

dobré ránko 🙂
Miri, tak šťastnú cestu, dávajte si pozor na cestách 🙂 potom sa nám ozvi, ako ste došli...
v Jasnej zasa snežííí... 😝 dole v meste zasa fúka hnusný studený vietor, no dnes je to čistá katastrofa 😖
Nastasia a ty čo máš nové?

tak pekný upršaný (usnežený) deň 😝 🙂

matullienka
11. nov 2009

kocky aj u nas je dnes hrozne pocasie leje ako z krhly tak to zas bude den tak sa drzkajte

blovitc120
11. nov 2009

Ahojte, tak od 8:30 pomaličky píšem príspevok, bol tam celý román a zmizlo mi to, odpojilo ma z koňa 😠 😠 😠. Tak len v skratke:
1. Damienkovi všetko naj k 1 rôčiku, nech je zdravučký a soplíky a podobné pliagy ho zďaleka obchádzajú, nech krásne v noci spinká bez budenia, napr. od 7 večer do 8:30 ráno a cez deň tak 2 hodinky 😀. Utópia? 🙂
2. Miri ešte raz šťastnú cestu, dávaj si pozor, to ti teda ani náhodou nezávidím, ja mám z ciest dosť stresy, keď vidím, ako ľudia jazdia... Moja nočná mora je, že by som mala šoférovať v práci veľmi často. Hoci som šoférovala rada, teraz mám z toho dosť desy
3. Počasie radšej nekomentujem, pozerala som predpoveď a najbližší deň bez dažďa/snehu má byť 16.11. a potom zase dlho nič... Prečo zrovna keď mi dieťa prvý rok chodí, musí byť takáto jeseň? Predchádzajúce roky bola celkom v poho...
No nič, idem žehliť, Miška si ide písať na klávesnici, keď už tak leje ako z krhly ☹

weja
autor
11. nov 2009

joj, no veru, skoro by som zabudla - Damimu všetko naj, naj, naj k 1.rôčku 😵 a dnes vydarenú oslavu s detičkami 😉
nech už je tento november za nami, to je asi najhorší mesiac, čo sa počasia týka... 😖 ak bude takto liať a snežiť ďalej, Miška do konca roku napíše aj román na tej klávesnici 😀

matullienka
11. nov 2009

aj ja sa pripajam ku gratulácii Damimu vsetko naj naj naj a nech ho vsetko zle obchadza 😀

blovitc120
11. nov 2009

Weji, ty si asi zjedla vtipnú kašu 🙂. Ale máš pravdu, napíše aj román, mm sa chalanov v robote na IT pýtal, či nemajú vyradený notebook, aby jej ho doniesol na písanie 😀

weja
autor
11. nov 2009

som si to predstavila - malá Miška s notebookom na kolenách trieska o dušu do klávesnice... 😀 myslím, že bude vo svojom živle 🙂

weja
autor
11. nov 2009

našla som celkom dobrý a konečne realistický článok o prasacej chrípke
http://www.cas.sk/clanok/137167/virologicka-bet...

matullienka
11. nov 2009

no konecne nieco normalne 😠

weja
autor
11. nov 2009

veď to... aj keď podľa názvu to tak zo začiatku nevyzerá... ale takéto informácie médiá nezaujímajú... 😠

miriamka
11. nov 2009

Ahojte,
tak uz zdravim z Polska...cesta v pohode,aj ked prsalo.Hodinova pauza bola len v Prahe na kafco a nieco pod zub,takze pohodicka.Teraz troska oddych,a pojdeme nieco pojest.

blovitc120
11. nov 2009

Miri fajn, že si sa ozvala. V Prahe?? To si kde preboha? Ja že pôjdeš cez nás niekde sem do Poľska 😲. Weji, aspoň jedna normálna info, pravda, médiá idú len po bombastických a často nepravdivých správach ☹.

miriamka
11. nov 2009

Blov...som vo Swidnici,takze som isla cez Prahu,potom na sever cez Krkonose do Polska.Len 6 hodin cesty,cakala som ze to bude horsie 😉

blovitc120
11. nov 2009

Že "len" 6 hodín 🙂. Pre mňa je cestovanie fakt nočná mora, ja by som brala, keby sa dalo premiestniť ako v Harry Potter 🙂

miriamka
11. nov 2009

Hm,no pre mna je soferovanie relax ked ma nikto neotravuje a relaxujem pri dobrej hudbe,takze mi ani nevadi ze som isla s kolegynou co nesoferuje.Ale zase aj chapem ludi co sa soferovania desia,je takych naozaj vela...

smejko1
11. nov 2009

dakujeme za gratulacie a verim, ze sa nam vsetko co nam prajete splni 😀

party bola super, a byt sa nafukol tak, ze este cca 2 deticky by sa boli byvali zmestili 😀

miri - si sikula........ ja tiez rada soferujem ale aj sa bojm a ked idem s malym tak o to viac.......

som gorgy, aleuz mam aj upratane tak idem buvat a cakam, ze oddnes maly prespi celu noc, lebo ved uz je velkac 😀 😀 😀 😀 😀

papa

miriamka
12. nov 2009

Dobre ranko,
no noc otras...ja nemam problem soferovat,ale asi nikdy si nezvyknem na toto spanie v hoteloch 😖 Nikdy sa nevyspim,proste neviem spat v cudzom prostredi,po tme...

miriamka
12. nov 2009

A inac maly fajn,noc prespal celu,takze dobre...len teraz uz moc vnima,a hladal ma stale po dome ze MAMA,MAMA...

blovitc120
12. nov 2009

Dobre ranko, Miri, vidis, ja som uplne opacna, ja sa zase vyspim hocikde 😀. A k tomu soferovaniu, robim to rada, resp. robila som to rada, kym sa na cestach nejazdilo stylom ako dnes, bezohladne, bez dodrziavania predpisov a podobne. Ja som z toho chora a vzdy celou cestou cakam, kto do mna vpali...

weja
autor
12. nov 2009

dobré ránko 🙂
Miri, fajn, že cestu máte za sebou, ešte prežiť tú zajtrajšiu a bude to ok 😀 😉
mne tiež nejako vadí spanie na cudzích miestach, ale potrebujem čas, kým si na nové prostredie zvyknem - prvú noc spím vždy na figu, buď mi je teplo, alebo zima a pod... 😖 ale potom je to už ok... 🙂
čo sa šoférovania týka, bezpečne sa v aute cítim len s MM, lebo viem, že zbytočne neriskuje a že dokáže reagovať aj v takých nepredvídavých situáciách, keď sa napr. vyrúti auto do protismeru... 😖 ale keď idem s niekým iným, tak som ako na ihlách...

Smejko, super, že party sa vydarila... 🙂 Dami bol asi šťastný, že mal okolo seba toľko detí, čo? takže predpokladám, že noc bola pokojná, keď už máš doma takého veľkého chlapa 🙂

miriamka
12. nov 2009

Baby...no ja myslim,ze soferujem dobre...a najma sas snazim vela predvidat.Kolegynka zhodnila,ze ked soferujem aj spat moze,lebo mi doveruje ze jazdim dobre 😉
No ja idem za chvilku na stetnutie,a potom sa presuvam na druhe miesto...druhy hotel,takze zase noc nic moc,ale zajtra sa uz vyspim doma 😉
Inac si meriam tento cyklus BT,mam ale nejake moc vysoke teploty...ale ovulka bola,aspon ze to.

weja
autor
12. nov 2009

Miri, no zatiaľ graf vyzerá dobre, nech mu to vydrží... 🙂 inak to je zaujímavé, min. cyklus som mala aj ja asi 4 dni 37,2 😕 čo som ešte nikdy nemala takú vysokú teplotu, iba keď som bola tehu, ale nič z toho.... 😖 ale tebe sa možno teploty udržia, veď ste sa aj snažili pred ovu 😉

blovitc120
12. nov 2009

Miri, drzim palce, nech to vyjde s tym grafom a rovnako weji, vsak som vam povedala, ked ste odchadzali, ze zelam, aby ste uz do Heliosu nemuseli 🙂. Inak ja nafigu, citim, ze, tento cyklus som zase ovu nemala a to uz som 25 dc ☹. Od buduceho idem merat, ale skor to vidim tak, ze, pojdem k dr...

weja
autor
12. nov 2009

Blov, no skús ten ďalší cyklus merať, čo zistíš... a to je už 2.cyklus za sebou bez ovu? 😕
možno by si mohla skúsiť nejaký Femigard alebo čosi na ten spôsob... ja s ním akurát tento mesiac končím (užívať sa mal zhruba 3 cykly) a ja som teda nejaké veľké problémy s cyklom nemala (klop-klop), ale teraz mám ovu takmer na deň presne každý mesiac, tým pádom aj každý cyklus rovnako dlhý, čo som kedysi mávala väčšie odchýlky... a takisto je to s ovulačným hlienom - niekedy by som to nedokázala odsledovať, ani keby som neviemako chcela, ale teraz je presne taký, aký má byť v ktorejkoľvek fáze cyklu, kde sa nachádzam...
aj keď som bola u tej bylinkárky, povedala, že je to dobrá vec, však pokiaľ je to na bylinkovej báze, uškodiť to nemôže... 🙂 ale však ti to tu vykladám ako dáku novinku a ty máš tieto veci určite naštudované 🙂

blovitc120
12. nov 2009

Weji, to je už druhý cyklus 😔 😔. Doteraz som to nikdy nemala, to viem na 100%, lebo pri ovu som mala vždy ešte väčšie bolesti ako pri mrche... Takže isto už druhý cyklus po sebe bez ovu. Predtým vždy ovu na 13-14 deň a cyklus 27-28 dňový... Vždy znamená naozaj vždy, lebo som si mohla byť istá, že keď som si aj nezapísala dátum poslednej mrchy, presne o 14 dní po ovu som ju mala. Som z toho úplne mimo...