Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
25. jan 2010

Ahojte,
ja by som ten vekový rozdiel nebrala všeobecne. My sme sa nejako extra so sestrou spolu nehrali a rozdiel bol 3 roky, však som sem už písala, že ja som sa nechcela hrať ani s deťmi v jasličkách, zmenilo sa to až v škole a tam som mala ja svoje a sestra svoje kamarátky, doma sme si občas spolu kreslili a hrali človeče nezlob se, dostihy a podobne, ale nejako extra nie. Moja sestra bola špeci prípad, s ňou sa nedalo ani hrať, lebo sa stále strácala, my sme ju minimálne 5x do týždňa s mamou hľadali po sídlisku, vždy zabudla, že má ísť domov. Ale radi sa máme a vzťah bol fakt dobrý až na gympli, proste sme boli úplne iné povahy a mali sme úplne iné záujmy, ona rada pozerala tv, ja čítala knihy a kopec iných vecí bolo rozdielnych. Adam sa zase s Miškou dosť hrá, keď je u nás. Podľa mňa je to dosť individuálne, vôbec by som to nebrala tak, že nejaký rozdiel je nevhodný, proste keď sa niekomu nedarí, tak sa môže vykašlať na reči o vekovom rozdiele a je šťastný aj po 15 rokoch, že má bábätko.
Weji, škoda, a naozaj aj máš zajtra mrchu dostať? Či to nebol len taký pomimo pokles, hm? Inak meteostanice máme my 3, jedna je na východnej strane, druhá na západnej a tretia má pokazené čidlo, tak v nej meriam teplotu a vlhkosť Miške 🙂. Inak to je brutál zima, na východnej strane bolo ráno asi kvôli slnku -13,5°C, na západnej -15°C 😝. Ja už chcem jar...

matullienka
25. jan 2010

ahojte kocky tak mi sme sa cez vikend snazili aj ked podla tepltoky to vyzera ze sa dr kopol mozno myslel ten buduci vikend a podla toho by mohol mat folikul v piatok tych 8 mm. takze sa ideme este stale snazit aby sme to neprepasli 😉

melipa: a gratulujem k // su tam krasne vidiet takze uz nech si aspon v 2. trimestri a krasne rastie brusko.

tak mi sme vcera kupili auticko aj ked nie uplne nove ale 5 rocne ale za to pekne tak sa teraz vytesujeme 😀 a ked sme si ho viezli domov tak mi mm povedal a neboj teraz uz aj to babatko ku nam pride 🙂 tak uz nech je tu

miriamka
25. jan 2010

Matu...vidim,ze ovu cakas kazdym dnom tak ako ja,tak Ti drzim palce 😵
A ake auticko ste kupili?

weja
autor
25. jan 2010

Blov, zajtra tá sviňa určite dorazí, to už je isté 😠 toto je už dosť výrazný pokles 😔 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... v ten 22.-23.DC ma strašne rozboleli kríže, aj podbruško, tak som nevedela, čo sa deje, ale nakoniec nič ako vždy.... 😖 ☹

no vidím, že tu sa to snažilkovanie riadne rozbehlo 🙂 tak to má byť, nech niečo z toho bude... 😉

inak ja mám február dosť "naprataný" - MM má 2 víkendy po sebe doma oslavu (čosi podobné ako u vás Miri), potom chce ísť ďalší víkend na chatu s ďalšími kamošmi (volá aj mňa, ale mne sa moc nechce... 😝 ), ďalší víkend ideme do KE a ten ďalší mám ja dámsku jazdu s kamoškami - ideme na víkend do Prahy 😅
...a v marci si budem musieť zobrať dovolenku, aby som si konečne aj oddýchla... 😀
no ale to som tým chcela povedať, že neviem-neviem, ako budú vyzerať tie MM spermije po toľkých oslavách... 😝 😀

weja
autor
25. jan 2010

že "spermije" - to čo sa mi podarilo....??? 🤐

ozaj Maťka, na to auto som aj ja zvedavá... 🙂

matullienka
25. jan 2010

tak kupili sme seat leon cierna metaliza

inak kocky pomozte mi s tym mojim grafom ja sa v tom moc este nevyznam hej prosim co si o tom myslite?

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

v piatok som bola u dr. co som bola 11 DC a povedal ze folykul ma 8 mm

miriamka
25. jan 2010

Matu...preco Ti tak vela skacu teploty,merias vzdy rovnaku hodinu??
Weji...inac hovor mi nieco,my sme teraz 2 vikendy po sebe mali oslavy,teraz ideme na ten wellness pobyt...takze tiez sa uz tesim ked budem v sobotu doma pozerat telku 😀 Ale teraz na tie sauny sa uz moc moc tesim 😵

matullienka
25. jan 2010

miriamka: ja tomu tiez nerozumiem lebo meriam vždy rano o 5:00 mám nachystaný budík a meriam akurat ten prvykrat co som merala som merala o 14:00 tak to by som chapala ale ten ostatok nechapem 😒

melipa
25. jan 2010

ahojte
weji - je mi luto ze dosiel pokles 😔 ...nechapem preco vas ten osud tak natahuje ☹
matu - gratulujem k auticku, seat leon je velmi pekne auto 😵 ...co sa tyka grafu, mohla to byt ovulka pred dvomi dnami, ale treba este pockat ci sa takto bude teplotka drzat, a vidim ze ste aj snazilkovali, tak tfuj-tfuj 😉
no ja som si samozrejme zasa robila test, zda sa mi ze to nejako nesilnie, mozete kuk do albumu...tak neviem ci z toho nieco bude, ved to by asi malo byt kazdy dnom viditelne silnejsie 😕 ...ale teplota sa drzi, nespinim, tak sa utesujem 😅 ...toto su hotove muky
inak mate asi pravdu s tym vekovym rozdielom ze je to individualne, kamaratka ma chlapcov s rozdielom 15 mesiacov, potesila sa ked jej povedali ze druhe bude chlapec, ze sa aspon spolu zahraju - a uz maju sest a pat rokov a stale sa len tlcu, kamaratka to ma s nimi dost tazke, vravi ze oni sa este ani 5 minut nikdy nevydrzali spolu hrat 😨

melipa
25. jan 2010

miri, podla mna matu nema velmi skakave teploty, ta vysoka po mrche je normalna, vtedy je v tele este zbytok progesteronu z predchadzajuceho cyklu, aj aj som to tak mavala...

matullienka
25. jan 2010

melipa: a z tých testov si nič nerob všimla som si že každý máš iný môže to byť aj tým a hlavne že sa ti držia teplotky a na tom druhom teste sa mi zdá ta čiarka už tmavšia 😉

miriamka
25. jan 2010

Matu...toto je moj tohto mesacny grafik http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...
Dnes som mala vacsi pokles,takze asi bude ovu

matullienka
25. jan 2010

miriamka: tak tebe sa skoro stale drzi teplota na rovnakej úrovni.
vôbec teraz neviem na čom som podľa toho sona teraz netuším či sa dr pomýlil alebo nie a ešte k tomu keď v sobotu bol pokles a povedal že sa máme snažiť no asi mi neostane nič iné len čakať, v sobotu ma sice aj bolel ľavý vaječník takže ovu by predsa len mohla byť v tú sobotu no uvidime 😒

melipa
25. jan 2010

je to jedna a ta ista znacka - mamatest, ta ista citlivost, len sposob testovania je iny
baby, kludne mi povedzte ked zacnem byt s tym otravna 😝

matullienka
25. jan 2010

melipa: neboj nie si 😉

weja
autor
25. jan 2010

Maťka, k tomu grafu - podľa mňa mohla byť ovu v sobotu, hlavne zmaž tú vysokú teplotu, ktorú si namerala v 6.DC a podľa mňa ak aj zajtra nameriaš min. takú istú teplotu ako dnes, tak ti WK isto vyznačí ovu 😉

Mel, podľa mňa môžeš poriadne porovnávať len úplne rovnaké testy - tzn. keď si začala s prúžkami, tak si skús kúpiť znova také isté a uvidíš... 😉 držím palce!!! ale pokiaľ nedojde mrcha, isto to bude ok... 😉

matullienka
25. jan 2010

weji: tak ked som tú tepotu zmazala tak graf vyzerá takto ale ta ovu tam podľa mňa dobre nie je 😒
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

num7976
25. jan 2010

ahojte kocky pani vy ste sa riadne rozbehli! s tym snazilkovanimjnebojte nic urcite sa to podari a nebudeme vediet co skor citat ked budet kazda opisovat svoje pocity!ja uz som dost vysla z tych grafov,tak ani neviem,ze kedy to presne vyznacuje ovulku,ale tak je tu vela radkym,tak isto poradia!ja nestiham nic,treba mi riadit,varit tak neviem kde mi hlava stoji a k tomu mi ide byt MM doma cely tyzden,tak snad budeme mat pestry program juchu!i ked v tejto zime neviem neviem mala chytila sopliky,tak sme mali hroznu noc tak uvidime aka bude tato..majte sa pekne

weja
autor
25. jan 2010

Maťka, ten graf sa podľa mňa na 99% zmení, keď zadáš zajtrajšiu teplotu, vyznačí ti ovu na ten 12.DC 😉 mne sa to už neraz stalo, graf sa môže zmeniť ešte aj 3x, ako budeš zadávať teploty... 😉 však uvidíš zajtra, ale ja to už mám za tie roky trochu v oku, takže si myslím, že 12.DC to istí 😉

Num, nech je Silvinka čím skôr fit 😉 snáď ti teraz pomôže aj manžel, keď bude doma...

matullienka
25. jan 2010

weji: dik si zlata tak potom ho tu zajtra hodim a uvidime čo sa zmení 😉 tak to by bolo super keby bola ovu ten 12 DC inak dr. mi predpísal duphaston máte s tým niektorá skúsenosti?

melipa
25. jan 2010

duphaston je dobra vec, treba ho nasadit az po ovu, a potom pomaha zltemu teliesku aby sa udrzalo pripadne tehotenstvo 😉

miriamka
25. jan 2010

Matu...drzim palce aby ste sa pekne ovu trafili...a Duphaston som ja brala pocas tehu,urcite neuskodi,prave naopak,zabranuje pripadnemu potratu...

blovitc120
25. jan 2010

Weji, tie spermije sú náhodou zlaté, také vyligotané mi pripadajú s tým "j" 😀. Tak možno budú dobré práve preto 🙂. Vlastne si myslím, že tehu vlna vždy príde v skupinkách, takže keďže je melipa tehotná, pridá sa Maťa tento mesiac a ty ďalší, keď už cítiš mrchu v kostiach, teda v krížoch. Veď isto pomôže aj to, že budete mať bohatý program a nebudete myslieť na snaženie. Do Heliosu idete kedy?
Maťa, tie teploty nie sú až také desivé, snáď to tiež vyjde a gratulos k autíčku 🙂. Želám milión šťastných km bez problémov. Mne drahý akurát doniesol v piatok z roboty papier, že na jeho firemnom môžem chodiť aj ja. Skvelé, až na to, že asi budem teda na ňom chodiť v noci len tak, aby som to využila, keďže celé dni ho má v práci 😀.
Melipa, neblázni, tu predsa nikto nemôže byť otravný, akurát tie individuá, ktoré vkladajú reklamy na debiliny do fóra 🙂. Snažilka v našej téme v žiadnom prípade, to je práveže milé a pripomína mi to, že sa môžeme na to tešiť aj my od leta 🙂. Už by sme sa aj teraz, ale fakt chceme ísť na dovolenku a ja prvých 20 týždňov grciam a posledných 13 týždňov ležím v nemocnici a doma, takže až počas dovolenky začíname, keďže mi začalo byť zle už nejaký 21 DPO. K testom, ja som používala najlacnejší Pepino z DM v tom čase za 35 Sk a bol fajn. Tiež som za používanie rovnakej značky aj šarže.
Miri, pekný graf. Aj by som povedala, že držím palce, ale teraz neviem, či si nespomínala, že do septembra to nechávate, lebo idete na dve svadby, takže držím palce k tomu, nech to dopadne tak, ako si to želáte 🙂.
Num, Silvinke skoré uzdravenie, nádcha je sviňa pre deti, keďže ešte nevedia poriadne fúknuť...

weja
autor
25. jan 2010

Maťka, ja beriem tiež už 2.mesiac Duphaston, beriem ho od 18.DC 10 dní a je to dobré presne na to, čo písala Melipa 🙂 uškodiť nemôže, aj keď si myslím, že ani k tehu nejako extra nepomôže, pretože ani jedna z nás nemala problém s udržaním embrya... ale pre istotu je to ok... 🙂

Blov, do Heliosu asi v marci.... Duphaston mám ešte na budúci mesiac, takže potom máme zas prísť, a dohodneme sa aj na ďalšom postupe... 🙄 stále sa to len naťahuje a naťahuje... ide mi to na nervy...
inak to s tými nevoľnosťami máš pravdu - toho sa aj ja strašne bojím, ako to zas zvládnem... 😕 ja som tiež začala grcať 2-3x denne odkedy som zistila, že som tehu v 5tt a neprestalo to ani v 2.trimestri 😝 nerada by som zostala doma na pn, lebo si viem predstaviť, že od ničnerobenia mi budú behať po rozume samé kraviny, ale zas chodiť s plávajúcim žalúdkom do roboty a modliť sa, aby som prežila bez nehody aspoň cestu v autobuse, tiež nič moc... 😖 ale nejako už bude, riešiť to potom budem, keď to bude aktuálne...

...inak dnes som nejaká vymletá - robím samé preklepy a vo vete mi niekedy vyjde taký slovosled, že sama nechápem 😅 ešteže to po sebe čítam...

monkula
25. jan 2010

Ahojte, vidím, že sa tu "čiarkovatie", držím palce...
Aj aj som pri oboch tehu brala Duphaston, ako záchranu pred potratmi 😔 😔

miriamka
25. jan 2010

Baby,vsetkym vam prajem // cim skor...Melipa to tu krasne rozvehla,a teraz sup sup dalsie 😉 Ja sa potesim ovulke,ostatne nech si priroda zariadi sama.Ak mam byt teraz tehu,tak nech to vyjde...ak este nie,tak sa nic nedeje.
Num...drzim palce aby sopliky coskoro presli.My hned ako ma maly soplik zacneme ich tahat,a vacsinou hned aj prejdu tak do 1-2 dni.

weja
autor
26. jan 2010

ahojte 🙂
tu od včera nikoho...???? kde ste všetky? 😕

Melipa, robila si aj dnes test? je už čiarka silnejšia? 😵

miriamka
26. jan 2010

Ahojte 😉 ,tak u nas opat snezi,ved dlho uz nesnezilo,ze? 😀
Tak ja este stale pred ovu,uvidime kedy bude.
Inac sa uz neviem dockat na ten Wellness pobyt,sa tesim na tie sauny ako ma super prehreju 😵
Co som chcela este za ten chemicky peeling co som bola...tak sa ani nesupem ani nic,takze uz teraz som zvedava aky bude konecny vysledok po tych cca 5 sedeniach.

melipa
26. jan 2010

baby, vyzera to zle, ciarka stale rovnaka, takze bud coskoro dojde mrcha alebo sa obavam ze to moze byt mimomaternicove...som vedela ze tie // su prilis krasna skutocnost na to, aby to bola pravda 😔

weja
autor
26. jan 2010

Melipa ☹ ☹ ☹ to ma mrzí... ale ja by som to ešte nevidela úplne stratené, veď niektoré tehu sa rozbiehajú prinajmenšom "rozpačito" - niektorým vychádzajú negatívne testy ešte aj týždeň po termíne mrchy... a dr. si ešte nevolala? chceš počkať ešte pár dní, ako sa to bude vyvíjať? ale pri mimomaternicovom sú myslím dosť citeľné bolesti v podbrušku... 😕 takže neverím, že by to bol tvoj prípad...
a čo krčok a BT?