Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

maurizia
15. mar 2010

cavte. numka keby sa mi krpata este aj vyzliekala v postielke, ako pises,tak by ma vazne asi kleplo 😲 😀 teraz mi tu sklbe mys, vyhrava silnejsi 😀 😀 blov tak pssst ti hovori,no pekne, vidiet, kto je hlava rodiny..u nas to tak bolo skoro od narodenia..na svete sa rozkukalo, diktatorikom sa stalo. baby sa mi nechce ucit,tak ze pokecam s mm, utahany ako kon, sa tesi, ze si oddychne..s nim sa da len o politike, tak som sa zasila do druhej izby. 😒 ked sa mam vela ucit, tak mi to tak nepride..dnes som bola rano u lekara, tak mi spravil ultrazvuk,ze sa mozme snazit najblizsie dni..som to zacala licit mm a on ze az tak velmi to nepotrebuje vediet 😀 no a ja musim vediet vsetko a este aj porodit. fasa. idem umravnit nasho potomka, lebo prave zacala prekladat cdcka z police.

matullienka
15. mar 2010

maurizia: to si krásne napísala na svete sa rozkukalo, diktatorikom sa stalo, to nemá chybu 😀 😀

maurizia
15. mar 2010

matu, no ale je to tak..pocitujem to priblizne od druheho tyzdna zivota dietata, hned, ako odzltla a stratila spavost.. 😅 ta dnesna mladez..nic,mm uz reklamuje, ze kde som. 😎

miriamka
15. mar 2010

Ahojte,
no tak zabava bola uzasna...od 19tej do 4tej rana 😵 Bol to super pocit sa moct troska vyfesakovat a odputat sa od dennych povinnosti.A prvy krat co chodime po akciach sme v tombole aj nieco vyhrali - vysavac 😉
Inac toto nebol ples...bola to zabava "potapacske harasenie" 😉 ,ale je pravda ze nechapem ako ze v obdobi postu zabava,ale ona je kazdorocne v tomto obdobi.

Idem docitat co ste popisali,a budem reagovat troska viac...

matullienka
15. mar 2010

miri: aj v Žiline sme boli na policajnom plese až cez pôst a tiež tak mávajú každý rok inak dala som tiež nejaké foto na fb 😉

miriamka
15. mar 2010

Matu...pozerala som prave fotky,pekne 😉 ,len Ty si bola asi naozaj na plese ked ste boli tak vyfesakovane.Tu to az take nobl nebolo 😅

matullienka
15. mar 2010

miri: veď ja som písala že ideme na policajný ples 😉

miriamka
15. mar 2010

Matu...viem,len som myslela ze Ty si to mala este pred postom

weja
autor
16. mar 2010

ahojte, ja len tak v krátkosti - zaúčam sa po troche aj dnes, ale je to čistá katastrofa 😝 😝 😝 vôbec to nie je moja parketa, tieto obchodné veci ma vôbec nebavia, ani sa tomu nerozumiem, tak neviem-neviem, ako to dopadne 😅 tento systém mi príde strašne prekombinovaný a zložitý 😝 a všetko je ako z rýchlika, stačí raz vidieť a podľa nich je to už odovzdaná agenda 😠 😖
no ale nejdem sa už toľko sťažovať, uvidíme, ako to pôjde "na ostro"....

tak pekný deň zatiaľ.... ja ho mám teda dosť na figu... 😖

blovitc120
16. mar 2010

Ahojte, wejka, bude dobre a začne ťa to aj baviť, uvidíš 🙂. Možno keby bol trochu iný systém, bude sa ti to páčiť. Ale snáď ako vedúca budeš vedieť trochu tieto veci ovplyvniť. Hoci mňa toto vôbec nebavilo ani v škole, marketing som neznášala 😀.
U nás ráno bolo zase 10-15 cm snehu, teraz je tam kaša a kopa vody, rozmýšľam, či zobrať von nafukovací íčln alebo čo 😝.
Pekný deň

nastasia
16. mar 2010

ahojte dievcata,
hlasim sa zase len tak na chvilku, nestiham vas precitat, vela ste toho popisali 🙂
vcera sme boli u fotografa, 3 hodiny sme tam sedeli a vyberali, teda riadny zaberak, ale su to fakt profesionali 🙂
iank nemam nic nove, v skole mam toho vela a tak. prepacte, ze pisem len o sebe, ale vazne nestiham.
majte sa pekne, krasny den

melipa
16. mar 2010

ahojte,
cez vikend ste tu rozoberali smutnu temu ☹ ...drzim palce vsetkym
a tiez som sa pobavila na detickach - vymyselnickach 😀...to je take krasne obodbie ked objavuju svet
🙂
weji - nebooooj, vsetko zvladnes a ked sa od novej agendy dostanes a urobis si svoj system iste ta to zacne aj bavit 😉 ...chce to len cas
my sme isli v sobotu lyzovat na Zochovu chatu, ale vobec nas to nebavilo, stale sme boli len na vleku a o pol minuty dole, a to je naozaj o nicom 🙄 ...takze o jednej poobede sme uz aj boli doma...potom sme skocili do Auparku a MM si pokupil celkom dost veci - uz na leto, bol dobry vyber, takze som rada ze uz je vybaveny, lebo nakupy s nim su galeje 😅

weja
autor
16. mar 2010

Blov, no veď práve, že mňa to tiež nikdy nebavilo 😅 ak sa pamätáte, tak podobnú funkciu som odmietla aj v starej robote, lebo jednoducho som vedela, že to nie je nič pre mňa... 😖 ale toto je trochu iný prípad, beriem to ako príležitosť, lebo inde by mi v mojom veku a bez akýchkoľvek podobných skúseností nikto riadiacu funkciu nezveril... 😖 takže je to určite výzva, len si nie som istá, aký bude výsledok 😀
a tá baba mi práve oznámila, že od zajtra jej už dajú bábo, takže dnes definitívne končí.... och joj... 😝

tie vaše deťúrence sú podarené - že potľapkať po chrbte ako koňa 😀 😀 a to z nich nie sú ešte ani škôlkári.... 🙂
aj u nás je kopa nového snehu 😝 celú zimu nás to obchádzalo a teraz si to vynahradíme do sýtosti... 🙄

maurizia
16. mar 2010

mel s mm je to tiez otrava, ked ideme nakupovat..kosele tricka svetre mu kupujem radsej ja, akurat rifle a obleky kupujeme spolu..to mi aj celkom staci 😝
weji na zaciatku to vzdy tak je, ze mas pocit, ze nicomu nerozumies a je toho privela.. 😉

melipa
16. mar 2010

maurizia - no my sme isli hlavne na rifle, takze musel ist so mnou, a teda hned sme kupili aj kratase na leto a nejake tricka a koselu - ale s tymi trickymi a koselou to bol boj 😅 ...normalne to tiez tak robim ze mu kupujem sama - a zazrak, vzdy je spokojny 🙂 , alebo pohladam na internete, a ked si nie som moc ista, ukazem mu obrazok nech odsuhlasi 😅
aj teraz som nasla jedno tricko, mne sa strasne paci, ale fakt som na pochybach co moj drahy na to, musim mu ho najprv ukazat:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8123785&tab=1
co vy na to?

num7976
16. mar 2010

ahojte
no weji neboj nic ty to zvladnes,ty si sikulka!som nepostrehla to vlastne isla ta baba na matersku ci ako a ty si namiesto nej?
matu a miriamka to vam zavidim tieto plesy,my nikde nechodime,ja som dokonca ani na zabave nebola,ked neratam ked som sla na jednu po kamosku,MM je drevo,ten sa smial,ze na svadbe ani nezatancuje,co nevie no a ja tiez nic moc,ale tak ist by som sla,vcera boli u nas kamosky tak snad splasime aspon kino 🙂
melipa no moj by take tricko nenosil ale mne sa paci take trosku uletene!ja s mojim problem s nakupovanim nemam,ja si nakupim sama,lebo s nim by to bol horor behat po obchodoch, no a on si vystaci aj s malom a len ja mu potom dudrem,ze vsak furt chodis v tom istom,pod si daco kupit 😝
nastasia takze aspon viete,ze ide o fakt dobrych fotografov!
idem si robit poriadok vo fotkach,lebo uz ich mam take popletene ze neviem kde ma kolko mesiacov!ozaj mame tretie znamienkooooo... 😒

maurizia
16. mar 2010

mel no pozerala som to tricko, tak toto by si asi mm na seba nedal..on je taka konzerva 😅 celkom ma zaujima, ci sa to tricko paci tvojmu manzelovi, strasne to zalezi od celkovej osobnosti..viem si predstavit, ze k niekomu to pasne a moze vyzerat chrumchrum.. 😀

blovitc120
16. mar 2010

Ahojte, u nas naopak MM strasne rad chodi po nakupoch a najradsej kupuje oblecenie. Dokonca ked chodil po sluzobkach v Indonezii, Thajsku a Cine, doniesol kopu veci aj mne, tam to vyjde v super cenach, lebo sa to tam sije. A vsetky tie veci sa mi pacili a su mi aj dobre. Jemu by sa myslim to tricko pacilo a nosil by ho 😀. On keby mohol a keby sa mne chcelo, chodil by aj kazdy tyzden po nakupoch. U nas som vacsia konzerva ja a on ma asi aj viac veci na oblecenie.
Inak mne je dnes nejako divne, uz som vys*la aj zajtrajsi obed a chce sa mi zvracat, snad nejaka viroza? Uvidim rano a to mam vstavat na sono, blee.
Baby ja som stastna, Miska si po sebe dnes cely den upratuje hracky 🙂

maurizia
16. mar 2010

blov ty sa mas 😉 ..mm ked ide na sluzobku, tak mi prinesie akurat presne ten jeden krem, ktory si pozriem na nete 🙄 teraz ide o mesiac, tak mu v kuse opakujem, ze pri mne sperkom nic nepokazi 😀 viroz je teraz vsade kopec, juj to je neprijemne 😔

num7976
16. mar 2010

no blov snad to je len plany poplach,alebo zeby dalsia tehulka? 😀 koli comu mas ist na sono?no sa mas ze ti mala upratovala hracky nasa sa ich najnovsie ani nechyta co ju nebavia tak len ked ja jej vyberiem,tak vtedy si daco pozre a dost takze teraz mi aj dost odpadlo upratovanie hraciek,tak som celkom rada lebo ich ma vsetky v obyvke kedze izba este neni,no ale zase potom chodi ako taky psik popri mne,co sa nudi..
a s tym oblecenim no teda tak to mas fajn,ja teda vyhradne sama,lebo ked ideme spolu tak sa zvadime,ze ako dlho to vsetko obzeram a bla bla bla 🙂
mauri-no pekne pekne sperky by sa ti zachcelo ha ha sa musi smiat z teba tvoj muzik ale tak ja by som tiez prijala i ked najlepsie je,ked im to nejako samo napadne,ze nejake prekvapenie by sa nam zapacilo 😝

maurizia
16. mar 2010

num no ani nehovor, ja som si este aj snubny musela vydupat. romantika jak hovado 😠 😠 🙄 a kedze to trvalo tak dlho, tak som si vybrala peknucky briliantikovy.

weja
autor
17. mar 2010

ahojte, dnes sa hlásim z domu 🙂 poobede sa chystáme do Heliosu, myslela som pôvodne, že pôjdem do roboty aspoň na pol dňa, ale aj MM si zobral voľno na celý deň, tak sme si aspoň povybavovali všetky veci, čo nestíhame popri robote.... 🙂

Mel, no mne sa to tričko páči, ale myslím, že môj drahý by ho asi nenosil... 😅 on nejaké nápisy na oblečení veľmi nemá rád 😝 a ani nákupy oblečenia nie sú preňho nič moc, musí mať na to vyslovene náladu, aby si niečo kúpil.... ale keď ide na nákupy so mnou, ako doprovod, tak to mu nevadí, ochotne mi nazvláča do kabínky všetky možné veľkosti, aj farby 😀

Blov, no dúfam, že už je dnes lepšie... niečo je teraz vo vzduchu, aj tu v LM je viacero takých prípadov jedno-dvojdňovej črevnej chrípky 😒

Maurizia, niektorí muži sú proste antiromantickí 😀 ale niekedy nie je na škodu, keď dostaneš presne to, čo si vyberieš, aspoň vieš, že sa ti to bude páčiť 😀

maurizia
17. mar 2010

weji no kedze som zena, tak si ani tym nemozem byt ista, ze sa mi bude o rok pacit to, co som si sama vybrala 😅 😀 drzime palceky a daj vediet, ako ste dopadli v Heliose 😉

matullienka
17. mar 2010

ahojte ja som dnes akási unavená neviem či už na mňa lezie jarná únava alebo čo 😖
weji tak ako ste dopadli v heliose?

smejko1
17. mar 2010

ahojte,

tak ako weji? dake nove spravicky?

weja
autor
19. mar 2010

jeeeeej, tak som prvá v našej téme..... 😵
idem preštudovať ako sa zakladá súkromná skupina a dám vedieť, ako som dopadla.... 🙂

weja
autor
19. mar 2010

bambuleeee, tak som založila našu súkromnú skupinu.... 😵 a dokonca historicky prvú v tejto novej verzii, až teraz začínajú baby zakladať ďalšie.... 😀 takže - názov je (keďže ma nenapadlo narýchlo nič iné, čo by ste vedeli aj vy hneď identifikovať) - Partner ani ja už nechceme čakať....
teším sa na vaše príspevky.... 😵 😵 😵

maurizia
19. mar 2010

weji Ty si sikulka 🙂 takze partner ani ja uz nechceme cakat 😀 tak mozme pokracovat rovno tam..

maurizia
19. mar 2010

juj aky mam pekny profil. obrazok, lepsie, nez v skutocnosti 😀

weja
autor
19. mar 2010

ahoj Maurizia.... 🙂 Ja som tiež pozerala, že čo si si to dala za fotku a že ti taký kreslený obrázok vôbec povolili 😅 Trvalo mi pár minút, kým som prišla na to, že to je "univerzál" 😀