Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
23. nov 2008

Blov...no dufam,ze su to zuby...lebo naozaj tato noc bola hrozna,taku sme este nezazili.Stale plakal,ani papat mi nechce,od prsa sa odtahuje...proste maximalne potiahne cajik inac nic ☹

blovitc120
23. nov 2008

Hm, a nejaké tie hryzadlá nechce? Kamarátka mi vravela, že v lekárni kúpila nejaký gel synovi na zuby pre detičky, na znecitlivenie a že to veľmi pomohlo.

monkula
23. nov 2008

miriamka, v lekárni si kúp homeopatiká, Chamomila vulgaris, osvedčené, veľmi dobré..
Alebo Calgel 😉

lucinka1104
23. nov 2008

miri my používame tie homeopatiká a gel mundysal určite to budú zubky môže sa objaviť aj hnačky a teplota 😨

blovitc120
23. nov 2008

Veru, asi to bude ten Calgel, čo hovorila Monika 🙂. Inak baby, niekto nám vymenil dieťa, spala 4 hodiny od 11 do 15 😲. Som zvedavá, čo bude robiť v noci...

monkula
23. nov 2008

blov, tak dúfam, že konečne sa Miška umúdrila odteraz bude len a len spinkať a usmievať sa, ako sa usmievala v tom mojom sne 😀

blovitc120
23. nov 2008

Asi by sa ti s ňou malo častejšie snívať Monika, aj teraz spí, na mne. Neviem, či ju dnes neuštipla mucha tse-tse 🙂

jablonka
23. nov 2008

miriamka - je mi strasne luto co sa stalo tvojmu tatinovi ☹ , a k tym slovenskym sudom sa ani nebudem vyjadrovat 😠 , je to takmer na dennom poriadku ze takych zlocincov pustia na slobodu 😠 😠 😠 ...vela sil prajem a verim ze nakoniec pride spravodlivost!
- a co sa Jakubka tyka, zrejme to naozaj budu zubky, chudatenko si to bude musiet odtrpiet, tak mu davaj hryzatka z mrazaku a potieraj dasienka tym gelom a snad to bude mat rychlo za sebou
smejko - uplne som hltala tvoj porodny pribeh 🙂 , maju to v NL celkom fajn, hlavne s tymi navstevami sestricky doma, a uplne ta chapem, aj ja by som sa ostychlala aby mi upratovali v domacnosti 😕 ...Damineko je skutocne prekraaaasny, neviem sa na neho na fotkach vynadivat 😵
blov - tusim si uz malinka robi rezim, vyzera to naaadejne, drzim palce aby to takto pokracovalo 🙂

miriamka
23. nov 2008

Baby,ja natieram tym CALGELom dasienka,ale akosi nic nepomaha.Dufam,ze sa konecne tie zuby prerezu 😠 ,lebo viac takychto super noci,a budeme uplne KO

Blov...super ze malinka zacina pekne spinkat 😵

blovitc120
23. nov 2008

Len či bude aj v noci 😲. Držím palce, aby Jakubko už dnes pekne spal.

num7976
23. nov 2008

jej blovitc tak gratulujeme k krasne prespinkanemu dniku!
miriamka to je strasne,ked som citala,co porobili tvojmu ockovi!moja len skus nabrat vela sil koli malickemu,lebo to mliecko mozno aj pre toto stracas,ked sa deje vsetko okolo toho!je to svinstvo jednym slovom by som im ruky poodtinala a tyrala ich svine jedny!dufam,ze jakubko uz bude tuto noc dobry a ten gelik pomoze!
jablonka a vy ako?tehulkovanie ako pokracuje,ziadne nevolnosti?
smejko krasny porod uplne ukazkovy!
som len na skok,idem ryuchlo spat,nasa mala vstava tiez na houby!aj kazdu hodinu sa preberie a zacne mrncat a cumel naschval vypluvat,ked dam cicik,tak cuska a nunka,no to ju tak nechcem naucit-zajtra chcem ist za dr,ci by sme nemohli dat nejake kasicky,aby sa poriadne nasitila a spinkala dlhsie,lebo uz dalej nevladzeme,uplne sa babre a nepapa poriadne!

matullienka
24. nov 2008

bre ranko prajem dufam ze deticky posluchaju.

miriamka: ten pripad tvojho otca ma uplne rozculil hned na zaciatku a teraz ked ich pustili to je uplna hroza ako sa vobec take nieco moze stat 😠 😠 😠 . tak bud silna hlavne kvôli malemu on ta potrebuje

miriamka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinka1104
24. nov 2008

miriamka juj maja tak mi je ťa - teda tejto vašej sytuácie ľúto 😔 keby som len mohla, hneď ich pošlem do lochu

blov vdiíš trpezlivosť ruže prináša 😀 a v tovojom prípade oddych 😀

blovitc120
24. nov 2008

Ahojte, našu Mišku sa neoplatí pochváliť. Už asi viem dôvod tej mojej laktačnej krízy, ktorá trvá už 3 týždne. Včera, ako pospala, som bola spokojná, že mám po skoro 10 týždňoch konečne trochu času pre seba, aj na iné veci, nie len ju a jej vresk a večer som mala už prsia plné na prasknutie. Tak som sa tešila, že je to za nami, tá situácia s mliekom. Ale dnes ráno mi robila scény, od 6 ako sa najedla do 10 ryčala ako divá a vlastne za to obdobie sa mi nevytvorilo nič, mám zase "prázdne sáčky", takže dostala zase veľký makový prd. Jednoducho som z nej bola na nervy, ten hysterický vresk ma privedie do hrobu, nič jej nebolo, ani na rukách, ani ležať, ani sa nosiť, proste nič a zase žiadne mlieko. Takže moja kríza sa volá Miška. Ak prídem o mlieko a iné ona nechce, bude si za to môcť ona sama ☹ . Znie to hlúpo, ale to dieťa ma tak neskutočne vytáča tým jačaním, že sa nedokážem ukľudniť ani keď sa neviem ako snažím. Takže keď ma zavrú na psychiatriu a budem mať stanovenú diagnózu, že som psychicky chorá, miriamka pôjdem pomstiť tvojho ocka, zahluším tých hnusných svinských vrahov, keď naše súdy sú neschopné urobiť spravodlivosť ako sa patrí a ja si to nedopykám v base. Bude to ako oko za oko, zub za zub...

blovitc120
24. nov 2008

Inak baby, videla som fotky toho obrieho bábätka, čo som vám písala, čo sa narodilo kamoške, tak je väčší ako Miška 😀. Ona už vyraďuje aj 56 veľkosť a my ešte oblečieme aj 50 🙂

lucinka1104
24. nov 2008

blo , ja som ti hocorila, že potrebuješ oddych a relax, pospať si kedy sa dá je to veľa o psychike, ja takmer nepijem, stravujem sa strašne , ale snažím sa byt v poho a mliečko je klop, klop, klop

blovitc120
24. nov 2008

lucinka, Luky ti ale asi vačšinu dňa nevrieska ako pavián, to je ten problém, ja to už proste nemôžem počúvať, do mňa vojde nenormálna zlosť, keď tak vreští

lucinka1104
24. nov 2008

ako blo ja tzi verím práveže, som myslela, len že toto je dôvosd prečo nemáš mliečko takže tebe vinea a carro nepomôže , mne Luky vreští len v noci pre zubky a tiež ma to dosť rozčúli, takže ja ťa uplne chápem

blovitc120
24. nov 2008

Keby si vedela, ako ma to štve. Včera som bola taká šťastná, že tá kríza je za nami a tešila som sa z tej bolesti, aké som mala prsia na prasknutie. Také boli plné, že v noci vládala vždy len jeden vypiť. Normálne nechápala, ako tečie to mlieko, išla sa zadrhnúť, tak hltala. Hrozne bola zlatá. A dnes ma takto nasrala... 😒

lucinka1104
24. nov 2008

a keď vrešťí nezaberá naozaj nič???skus ju dať dovajíčka a pustiť jej bebe ak to mate malého to vždy fascinuje a už aj vtedy fascinovalo....alebo hrazdička nepomaha???

miriamka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blovitc120
24. nov 2008

Luci, vo vajíčku ona nebude ani za svet, reve v ňom ako besná. Jedine keď je v aute, vydrží tam alebo keď ju mám v ňom a nosím, ale to je zase ťažké ako šľak. Hrazdičky sa zatiaľ bojí, aj kolotoča, keď ju k tomu dám, má ešte smrť v očiach z toho.
Miriamka, niekoho by som na nich najradšej poslala.

miriamka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blovitc120
24. nov 2008

No, myslím aby ich niekto prihlušil, sproste povedané.

miriamka
24. nov 2008

Blov...IP

Luci,ako sa mate?Ako Lukasko?

lucinka1104
24. nov 2008

blo veru bodaj by ich niekto prihlušil

miri v pohode , ďakujem mame sa fajn, LUky počúva, naďalej sa mu nič nechce len voziť sa v chodítkzu a otvárať to čonemá 😅

miriamka
24. nov 2008

No aj nas Jakubko je nejaky lenivy 😠

lucinka1104
24. nov 2008

miri no chlapci su vraj takí, ale lUky ešťe navyzerá že by si chcel sadnúť či sa začať plaziť nejbližší mesiac 😒

miriamka
24. nov 2008

No u nas to tiez nehrozi...ved sa sotva otacat chce 😒