Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
15. feb 2009

Ahojte,
tak pomaly doma porobene...dnes sme zacali upratovat,je tu hrozne spiny ale vysledok stoji za to!!!!Fakt super!!!!
Weji...vdaka,maly je naozaj pre nas odmena od tatina z nebicka,preto je taky anjelik 🙂

blovitc120
16. feb 2009

Ahojte, na nás sa asi náš tatino z nebíčka hnevá 😔 😔

miriamka
16. feb 2009

Ahojte,
tak od 7mej rana upratujem...az teraz mam cas na "rannu" kavu co frcim v jednom kole...ale uz potrebujem vypnut,tak som na chvilku na nete.Maly spinka,takze tichucko tu je.
Inac uz veselo 4nožkujeme,takze kade idem tade ide maly ako privesok za mnou 😉

matullienka
17. feb 2009

blov a to preco? 😕

blovitc120
17. feb 2009

Ahojte, matu, Miriamkin Jakubko je odmena od ich tatina z nebíčka, lebo je anjelik, tak som skonštatovala, že náš sa hnevá, lebo my máme čertiska. To bola len metafora 😉

sendi
17. feb 2009

ahojte baby,my sme mali rusnu noc,kedze sme vcera boli u dr sebimu sa to asi aj snivalo lebo plakal zo spanku ☹ a ktomu som mu o 4tej musela lepit na pipika sacok lebo dr potrebovala moc,ale rana ked som ho isla prebalit,sacok sa odlepil 😖 bola som tak nervozna ze co teraz....ale nalepila som ho znovu,dala cajik a hned sa vypisal a odniesla som to,uff este ze tak.a zajtra ma svoje prve narodeninky 😉 velmi sa tesim,boze ako ten cas leti 😀

blovitc120
17. feb 2009

Sendi, tak to je dobré 😀 😀 😀. Ale ako odniesť moč od dievčatka? To máte ľahšie 🙂. Sebimu všetko dobré k narodeninkám, nech je to prelomové a už neplačká.
A miriamka, Jakubkovi všetko naj... k 9 mesiačikom 😵

sendi
17. feb 2009

juj,to ma ani nenapadlo pre dievcatka, 😒 neviem,dakujem,a s tym placom....pomali som si zvykla,u dr sme bolu asi hod,ani raz sa neukludnil a ked videl ze ideme po schodoch na krv,bol ako zmyslov zbaveny chudak,nevedeli sme mu drzat rucku,no-hroza.a co miska?stale rovnako?

miriamka
17. feb 2009

Ahojte,
dakujeme...veru mame dnes uz 9.mesiacov...a na poradni vaha dnes ukazala presne 10kg 😵
Blov...aj Miske vsetko NAJ a nech uz robi maminke konecne len vela radosti!!!!!

blovitc120
17. feb 2009

U nás víkend bol relatívne v pohode, lebo sme boli na ňu dvaja. Resp. väčšinu času ju mal manžel a keďže on mal chuť aj pozerať trochu telku a čítať knihu, podarilo sa mu zase to, čo mne 5 mesiacov nie, a to že Miška prijme cumlík a cucia si ho a vtedy neplače. Tak spolu pozerali tv a čítali knihu, ona s dudlom, hrala sa s bábikou a aj on bol spokojný. Len neviem, prečo to nefunguje, keď som s ňou teraz doma ja, cumeľ vezme, ale aj pozornosť chce na 100%, resp. aspoň pozeranie do očí a to musím pri nej sedieť 😀. No a cez víkend sme si povedali, že ju nejdeme nútiť spať v kočíku, nech spí cez deň toľko, koľko potrebuje. Tak spala v sobotu 15 a 20 minút a v nedeľu 3x20 minút. Mysleli sme, že to znamená, že v noci bude ako drevo, ale nekonalo sa. Klasické zobudenie po 40 minútach a scéna boli každý večer, v noci hore 1-1,5 hodine, ale vždy zaspala po pár minútach. Včera som s ňou šla von, spala 2 hodiny v kočíku a v noci od pol 2 do 5 nechcela spať, len kukala. Nerozumiem tomu. Znamená to, že ju nesmiem dávať spať viac, ako tých 3x20 minút denne alebo čo? Alebo nemôžem už ani von ísť, ak chcem trochu aj spať? Mňa už vystrie. poraďte. Aspoň že cez deň je už lepšia, buď za to môžu tie homeo alebo dozrieva 🙂. No aj tak nespí. A dnes som ju na veľkej posteli dala do stredu na chrbátik, obložila kraje perinami a šla som na wc. Keď som prišla, samozrejme bola na brušku, periny neviem ako prelezené a nohy jej už trčali dole z postele. V poslednej chvíli som prišla, až mi zle ostalo. Ale aspoň sa zabavila a prišlo jej to náramne smiešne, keď som sa na ňu vadila, či chce spadnúť dole 😀 😀 😀

matullienka
17. feb 2009

blov: vidis musis pre nu pripravovat adrenalinove sporty a bude ako medik 😀

miriamka
17. feb 2009

Jej baby,dnes nas manzel pozval na veceru aj s Kubkom...tak sme oslavili oneskorene Valentina a maleho 9.mesiacikov v restauracii na vecery.Maly pekne sedel v stolicke,a bol zlaty...takze sme boli 1,5 hodiny 😵

lucinka1104
17. feb 2009

miri pekne 🙂
Miška má spať toľko koľko potrebuje normálne s nou chodievaj von LUkáško mizačal spávať ako tak až pred 3 dnami takže s tým spaním smesi to prešli aj my...trpezlivosť ruže prináša. Veľa sily a energie 😉

miriamka
17. feb 2009

Luci,no maly bol fakt super...neskor pridam fotky ako studoval jedalny listok 😀
Luci,ako mamina?

blovitc120
18. feb 2009

Luci, len to je to, že ja neviem, koľko Miška potrebuje spať. Lebo keď sme doma, tak nespí skoro nič a nepotrebuje, iba v kočíku by spala, ale to ju vlastne ja nútim. A včera som zistila, že po 2 hodinách spánku je ešte protivnejšia, ako keď nespí vôbec. Tomu už vôbec nerozumiem a neviem, koľko je ten jej čas 😲. Tiež som sa chcela opýtať na maminu.
Miriamka, závidím tú reštiku, aj my by sme radi šli 😀. Tak neskôr... inak keď sa už teraz bude musieť oddeliť fajčiarska a nefajčiarska časť priečkou, bude to super, nenávidím zahúlené podniky 😠 😠.

miriamka
18. feb 2009

Blov...no ved vidis,my sme boli az teraz ked ma maly 9 mesiacov,inac sme doteraz neboli spolu na vecery 🙂
A s tym spankom,podla mna ked sa Miske nechce spat naco ju nutit?Ved az bude unavena ona sa sama na spanok vypyta.

blovitc120
18. feb 2009

Inak miri, Jakubko je fakt zlatučký, ako spinká s tým plyšákom 😵 😵. Deti sú nádherné, keď spinkajú, ja sa na Mišku neviem vynadívať, keď spí 🙂

miriamka
18. feb 2009

Dakujem...tiez ked na maleho pozeram ako spinka mi to pride aj tak cele ako zazrak 😉

blovitc120
18. feb 2009

Však? Aj ja sa niekedy zamýšľam nad tým, že čo bola pred rokom, len taký malý marťan v bruchu a aké je to geniálne, tie pršteky, tvárička, telíčko, všetko... Je to fakt zázrak.

blovitc120
18. feb 2009

Inak nechcem to zarieknuť, ale MOŽNO u nás 5 mesiacov boli tie prelomové 3 mesiace. Od včera je Miška mega dobrá na naše pomery, teda cez deň a na naše pomery, dokopy plakala každý deň asi pol hodiny... Alebo je to tým cumlíkom, že ju ukľudňuje? Od radosti som si aj nové foto do pasu dala 🙂

miriamka
18. feb 2009

Blov...pekne foto.No a bolo by na case aby bola Miska dobrucka,ved uz ma 5 mesiacov,to uz sa musi pekne sama hrajkat takze pohoda,nie?

blovitc120
18. feb 2009

No, celkom sama nie, ale napríklad ružovému hrochovi dokáže počítať vlasy aj 20-30 minút 😀. Ju baví sáčok, šuštiaca bábika a pretáčať sa do aleluja na bruško. A pohupovať sa na kolienkach aj pol hodiny dokáže, no a samozrejme pozerať sa mi do očí tak hodinu denne 😀

miriamka
18. feb 2009

Blov...no nas tiez bavia veci co prilis hrackami nie su - mobil,ovladacka,kabel,nabijacka.... 😀

blovitc120
18. feb 2009

Vidíš, diaľkové ovládanie som zabudla, to teraz fičí 🙂

sendi
18. feb 2009

ahojky,neda mi to nenapisat-aj u nas to tak je-ziadne hracky,auticka a tak,ale kable,mobili,pocitac,dialkove ovladanie,umele kladivko s ktorym sa da kraasne hlucne buchat,sa smejeme z manzelom,ze aspon usetrime na hrackach 😉

smejko1
18. feb 2009

vsetko naj naj naj
miske ku 5 mesiacikom
jakubkovi ku 9 mesiacikom
sebastiankovi ku rociku

nech su deticky a ich maminky zdrave to je najdolezitejsie....... 😉

blovitc120
18. feb 2009

Baby, toto sa mi nezdá. Položila som Mišku do postieľky s otvorenými očami pred 3/4 hodinou a ona asi zaspala sama. Držala za ruku plyšovú myš a doteraz je ticho. Tá mi to v noci spočíta 😝. Budeme sa isto hrať 3 hodiny nad ránom 😀

miriamka
18. feb 2009

Blov...co bojis.Jakubko zaspava kazdy den okolo 19-19:30 a spinka v pohode 😉

blovitc120
19. feb 2009

Miriamka, bála som sa z dôvodu, že Miška odkedy sa narodila, nezaspala sama a hlavne vždy bol cirkus po trištvrte hodine. Jakubko vie spávať, ona nie, to je to 🙄 . A keď náhodou zaspala večer na prvýkrát, tak bol totálny cirkus v noci. Túto noc sa predviedla, cirkus nebol (klop-klop), hoci keď sa zobudila a napapala, nevedela zaspať, ale len nejakú polhodinu. Tak sa vytešujem, lebo vstala až o 6:45, to už dávno nie 🙂

miriamka
19. feb 2009

Blov...ale kdeze,Jakubko tiez nevedel spavat prvych 5 mesiacov,hore kazdu hodinu odkedy som ho od prsa polozila do postielky.Nepamatas?Len ja som tu o tom tolko nepisala,brala som to ako udel matky ze babatka nespavaju v noci 😉
A potom som zacala podla knihy Kazde dieta sa vie naucit spat menit spaci navyk.