Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
8. mar 2009

Ženy,Jakubko vam prave krasne MDŽ 🙂

poleva
8. mar 2009

ahojte pisem vam z dovolenky a mna nechce nikto vidiet ???
najradsej by som vas vsetky vystiskala a pokecala aj nazivo
idem do bazena, clup 😵

miriamka
8. mar 2009

Polevka...neboj,my dve sa raz urcite stretneme 😉 A tu dovolenku tisko zavidim...ja idem do sprchy 😉

weja
autor
8. mar 2009

aj ked je uz koniec dna, aj ja prajem pekny zbytok MDŽ 🙂

Poleva - ved sme pisali, ze by bolo fajn, keby sme sa mohli stretnut vsetky, ale kedze kazda je z ineho kuta, zatial je to len taka "fantazmagoria" 😀 odkial si vlastne ty? v pase nemas ziadne mesto... 😕 tu dovolenku si uzi aj za nas... 🙂

Blov - no ved tie kopulacne pohyby som mala na mysli 😀

pekny zaciatok tyzdna... 😎

blovitc120
8. mar 2009

Sa mi vidí, že poleva je z Košíc alebo tak nejako, som to čítala v jednej diskusii, keď hľadala lekára. Aj ja želám pekný zvyšok MDŽ 😉.
My máme zase problém so spánkom, stále sa otáča v postieľke na brucho, na chrbát a dookola a potom reve, že je tak, ako nechce byť 😝. Asi ju uviažem ☹. Inak keby si videla weji tie pohyby, keď je holá 😀 a tie vzdychy do toho...

weja
autor
8. mar 2009

ahaaa... no veru sa uz aj mne cosi mari, ze Poleva je niekde z vychodu... 🙂
Blov - no Miska je typicka zena - nevie sice presne co chce, ale to co ma momentalne, to urcite nie je 😀 a nepomohlo by, keby si ju v postielke nejako oblozila, ze by sa nemala ako otocit? ale to by sice mozno revala zas kvoli tomu, ze jej to nejde... 😅

matullienka
9. mar 2009

ahojte kocky: aj ja by som chcela vidiet misku na zivo a aj jakubka a vas vsetky. Inak ako sa mate?

blovitc120
9. mar 2009

Weji, postreh, vidím, že si pochopila dokonale naše dieťa 😀. Jasné, že by revala, že to nejde, už som to totiž skúsila 😀. Matu, veď ty to máš k nám blízko 😉 😉

poleva
9. mar 2009

ahojte som z kosic no byvame tu rok
miriamka tak to dufam ze sa stretneme,,,,navrhujem, ze az my s wejkou porodime, potom by sme sa stretli vsetky, jojto by bolo super
inac muz isiel na noviny a ja na recepcii mastim internet a myslim na vas
blov a ty si odkial ??

weja
autor
9. mar 2009

no veru aj Tatianka sa mi zda, ze je zo Ziliny... 🙂 ale ta tu akosi veeelmi davno nebola... 😕
Blov - no to je mi jasne, ze co sa tyka Misky, uz si urcite vyskusala vsetko mozne aj nemozne... 😀

no idem pomaly na obed... dnes sa mi akosi nic nechce... 😝 a tu zas snezi... 🙄

blovitc120
9. mar 2009

Mňam ja mám dnes výborný obedík, manžel včera varil mäso na šampiňónoch na jeho spôsob 🙂. A weji buď rada, že u vás sneží, u nás totálne leje 😝.
Poleva MT.

smejko1
9. mar 2009

blov tak dobru chut.......

dnes nas 2x ockovali...... to bol kriiikkkk
idem ho mojkat srdiecko moje

blovitc120
9. mar 2009

Smejko, máme rovnaké intervaly v lekára 🙂. Až na to, že my sme sa dnes očkovaniu znova úspešne vyhli 😉. Zatiaľ do 14.4., teraz zase splietajú, že má veľkú fontanelu 😲. Ale vraj to je taký typ hlavičky..., že to má veľa detí, tak dúfam, lebo už ma porazí, inak ju pochválila, že je strašne šikovná motoricky a že má zvedavé očká, tak aspoň niečo 😒. A 6715 g vážime (mimochodom s plným bruškom, lebo sa predtým nie najedla, ale doslova nažrala 😀).

miriamka
9. mar 2009

Ahojte,
ako sa mate?
Ja v praci uz zabehnuta...prace pribuda takze sa uz cez den nenudim...prave som dozehlila,drobec uz vyse hodinky odfukuje takze pridavam nejake fotky na facebook.
Baby,ziadna nemate profil na facebooku?

blovitc120
9. mar 2009

Miri, ja mám 🙂. Som si všimla, že si tu dnes nebola ☹.

miriamka
9. mar 2009

Blov...bola,len tu bolo nejako ticho tak som len precitala a neprispievala.
Ak chces,mozeme si vymenit adresy na facebooku 😉

blovitc120
9. mar 2009

Ok pošlem ti do ip 😉

poleva
10. mar 2009

ahojte tak tu sa dnes nepise ???

miriamka
10. mar 2009

Ahojte,
zdravim z prace 😅
Polevka...celkovo je tu posledne dni nejako hlucho 😠 Ako je na dovolenke?Uzivas si?

poleva
10. mar 2009

ano,je tu fajn
dnes konecne idem na postu poslat ti list a este cosi navyse 😵

miriamka
10. mar 2009

Jej,uz sa tesim na list...mam tolko co Ti chcem uz popisat 😉

matullienka
10. mar 2009

ahojte: blov uz sa len odtrhnut z prace a dofrcim a ano aj tatianka je zo ziliny
inak kocky ako sa mate ja som sa dnes posekala so sefom a cim dalej tym viac uvazujem o materskej inak sa tu asi pohlusime ☹

weja
autor
10. mar 2009

ahojte 🙂
nam nesiel net od vcera obeda az doteraz 😠 😠 hlavne, ze su uzavierkove terminy 😖 a potom, ze clovek nestiha...

Blov - tak vas zasa to ockovanie obislo? 🙂 co je fontanela...? 😕

Miriamka - ja som tiez registrovana na facebooku, ale nemam velmi cas sa tomu venovat, poslem ti udaje do IP a pohladaj ma, ak budes mat cas 🙂

blovitc120
10. mar 2009

Weji obišlo nás to, pre mňa našťastie, ja by som ju najradšej dala keď tak až po 2 rokoch, fontanely sú tie mäkké otvory na hlavičke detí, taký kosoštvorec na vrchu hlavičky, aby mal kde rásť mozog. Ja som už včera miriamke bonzla aj tvoje údaje na fb 🙂.

weja
autor
10. mar 2009

Blov - no ty si poklad 😵 kedy ta naucili citat myslienky? 😀 musim tam ist nazriet, co noveho, ale vacsinou len zistim, ze ma niekto zo znamych nasiel, ale nestiham im ani napisat... 😝 😒
to ockovanie musite nejako dopodrobna naplanovat - nech si hadam aj tvoj manzel zoberie dovolenku, aby ste to nejako zvladli... 😅 a tie akoze "bezbolestne" injekcie za priplatok su o nicom? 😕 viem, ze je to dost drahe, ale v niektorych pripadoch by sa to mozno aj oplatilo... 😒

smejko1
10. mar 2009

ahojte......... aj y idete presedlat na face book? 😠 ja som sa iba zaregistrovala ale nikdy nepouzila a teraz ani nemam kedy som rada ked kona precitam..........

blov - miska aka chuducka my mame zajtra 4 mesiace a vcera vaha 6770g 😀

dnes sa maly zas nevie dobre vykakat cely den chudatko iba tlaci..... asi mu zas zvysim davku lieciku ☹ uz som dufala ze ho rusime. fnuk

blovitc120
10. mar 2009

Weji, tu nejde len o naplánovanie toho očkovania s manželom, ide o to, že tie vakcíny sú nechutné svinstvo, preto deti, ktoré majú odporučenie, to majú odložené, resp. posunuté. Napríklad pri neurologických poruchách môžu úplne stopnúť dieťa vo vývoji, preto sa to snažím odsunúť najďalej, ako to pôjde. Ja som si totiž vôbec nie 100% istá, že Miška je úplne v poriadku. Nemyslím tým,že by bola postihnutá, ale neurologicky znamená všeobecne, čo sa deje v hlavičke a strašne sa bojím, že by sa jej to tam naozaj prejavilo a poškodilo nejako mozog, trebárs aj spôsobom, že by mala nejakú neurologickú chorobu potom. Napríklad včera a dnes strašne plače zase, ani keď ju nosím na rukách, neutíši sa, plače ešte viac a v noci sa tiež zase budí s hrozným plačom, vždy skoro dostanem infarkt ☹. Nervová sústava sa vyvíja až do 2 rokov, preto by som to najradšej odložila až dovtedy, čo sa mi určite nepodarí, ale budem to tlačiť čím ďalej. A tá bezbolestná injekcia je podľa mňa Infanrix Hexa, ktorá sa už picha štandardne povinne a vraj naozaj nebolí, mne ale ide o tie vedľajšie účinky, ktoré sú popísané v pribalovom letáku. Keď som si ho prečítala, ostalo mi zle. Ja tiež facebook nejako nestíham, ale občas tam pozriem. Napríklad minule na chcel za priateľa taký totálne fešný Talian, tak sa ho pýtam, či sa poznáme a on že sme sa minulý týždeň spoznali v Prahe a boli spolu večer 😀. Čo sa človek nedozvie 🙂. Smejko neboj, keď nestíham koňa, fb isto nebudem 🙂. Damienko aký obrík 🙂. No Miška v poslednej dobe už skôr rastie do dĺžky. Už nie je taký tuky ako bola 🙂. A my našťastie kakáme aj 2x denne a väčšinou šplechot až na chrbát 😀

miriamka
10. mar 2009

Blov,Weji...tak nasla som vas na facebooku.Ja tam nahliadam dost casto,nakolko veeeela kamosov som tam nasla 😉
Blov...nestras,urcite je Miska ok...mozno ten plac je kvoli zubkom.Aj my v noci teraz plackame od bolesti 😔
Inac pekne vahy,pomaly dobiehate Jakubka s vahou 10kg 😀

blovitc120
10. mar 2009

Miriamka, už som ťa potvrdila 🙂. A ten plač, ona ho takýto mávala stále, len som dúfala, že je už po ňom 😔. Ďasienka má úplne mäkké zatiaľ ☹. Jakubko už má 10? Krása 😵. Inak ešte presne týždeň a ideme na mrkvu 🙂. Miriamka, ty si Jakubkovi z mrkvy vykrajovala ten stred? Nie je to prehnané?

miriamka
10. mar 2009

Blov...no ja som prvy krat dala Jakubkovi mrkvu ako vyzivu od HAMI - prva lyzicka mrkva,aby som vedela kolko vlastne popapa.Az neskor som zacala varit.Ale pozor,mrkva zapeka,takze potom veeeeela tekutin.