Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

smejko1
17. okt 2008

mjiriamka je to hrozna smola, ale naozaj hlavne, ze mas krasne spomienky v myslienkach...... a skus to dat dakemu odbornikovi, ved oni vedia vydolovat data od hocikadial....... babule, zelam Vam vsetkym nech sa vyspite tuto noc co najviac 😎

weja
autor
17. okt 2008

tak môj manžel dorazil dnes zo služobky domov, ja celá natešená, že ho vidím a urobíme si nejaký pekný večer a on mi zadrichmal na gauči... 😠 😒 a ešte pred tým sme mali debatu ohľadom víkendu, kam by sme zajtra išli a tak.. a na každý môj návrh mal nejaký protiargument, prečo sa mu tam nechce... 😖 tak nechápem, načo mi hovorí, nech vymyslím nejaký program, keď sa mu nikam nechce ísť... asi pôjdem sama, tiež mi už dakedy pere z toho, že som stále doma... 😔
tak som sa sem došla ukľudniť a vyžalovať... 🙂 a vy ste celkom dosť popísali...

polevka - držím palce... ak vám vyšiel SPG dobre, tak by to malo byť ok, nie?

jablonka - snáď sa dá Di rýchlo do poriadku... hlavné je, aby sa jej to dobre zrástlo, ale keď ste mali dobrého dr., tak určite urobil maximum... 😉
a na tú laparku určite choď, keď už máš tak dlho dohodnutý termín, nech sa to zbytočne nenaťahuje... 😉 budeme na teba myslieť...

num - no ak by sa podarili dvojičky, tak ťa beriem za slovo s tým kočíkovaním... 😀

miriamka - to je riadne mrzuté... ☹ ale niektorí IT odoborníci by si s tým možno ešte vedeli rady 😕 skús sa niekoho popýtať...

smejko - ty si taká šikulka, že vieš ušiť obliečku...? klobúk dolu, ja som v tomto úplne ľavá... 😝

miriamka
17. okt 2008

No ja sa este skusim spytat,ale ked uz nie su na USB kluci podla vsetkeho ich su uplne fuc ☹

No baby,nechcite dvojicky...suseda ma dvojicky o 2 tyzdne mladsie od Jakubka,a poviem vam,je to tazke 😖

blovitc120
18. okt 2008

Ahojte, no mať dvojičky ako naša Miška, to by sme obaja asi spáchali samovraždu. Keby ste vedeli, čo vystrájala včera večer, revala ako besná, to som ešte nepočula taký rev. Miriamka, možno by ti vedeli opraviť to usb nejakí machri. Ja pre istotu zálohulem aj na dvd a dávam robiť papierové.

num7976
18. okt 2008

ahojte tak tie dvojicky by som veru ani ja nepriala nikomu,lebo tie prve mesiace su ozaj tazke uz pri prvom a to si neviem predstavit mat naraz dve-a take ako miska,uf to uz duplom..
miriamka teda to je skoda s tymi fotkami,hadam sa tam podari niekomu tie fotky najst a neprides o ne,ja by som tiez plakala,lebo predsa len,ked si ich pozries,vynori sa ti tolko spomienok!
weji tak ako teda vikendujete?dufam,ze sa trochu pohol a sli ste niekam-tu je krasne,my sme boli len kocikovat ale aj to je nieco 😉
smejko ty si teda riadna sikulka,ked si aj ciapocku ustrikovala tusim,ze?to mas fajn,ja z tychto veci neviem nic.. 😅
lucinka dik vas lukasko je tiez krasnucky 😵

miriamka
18. okt 2008

Ajojte,
no tak sobota za nami...a ja som sa pomaly rozslucila s predstavou ze niekedy budem mat naspat svoje fotky ☹
Inac baby,ak pamatate,minuly rok mi zomrel tatino (lepsie povedane ho zabili),a dnes nam pravnik povedal,ze o 2 tyzdne bude dalsi sud,na ktorom budu aj premietat video co zachytila kamera na mieste cinu...maminke som hned povedala aby na tento sud nesla,lebo nechcem aby to videla co sa tam dialo.Ale myslite,ze ja by som mala?Mam zmiesane pocity... bojim sa ze ma to uplne zlozi ked to uvidim na vlastne oci ☹

monkula
18. okt 2008

miriamka ☹ ☹
Tvojho ocka zrazili autom? envie, ja by so mnešla.... 😔 ja som ani babke na pohrebe neboal ,keďže mala kremáciu presne na Chiarkine prvé narodeninky... ☹ ☹

miriamka
19. okt 2008

Monkula...nie,nezrazili ho autom...ale zabili ho pocas prace,kedze bol straznik a prislo tam ku kradezi ☹ ☹

smejko1
19. okt 2008

dobre ranko,

miriamka, ja na tvojom mieste nejdem. Co ak zo smutku stratis mlieko a naco je to dobre? Bohuzial ocka Ti to nevrati a bude tam isto Vas pravnik. A je mi to hrozne luto........

blov - tak ako vikend? ako bolo?

numka - ono neni tazke take veci urobit, ono to neni poriadne ako keby mi to robila napr. babuska, ale na pohlad je to OK a kedze sa doma stale nudim tak mam aspon o zabavu postarane.

jablonka = ako dianka zvlada prve dni po operacii? dufam, ze dobre.

wejka - taky je aj moj muz...... co uz s nimi, dufam, ze si ho aspon na nieco prehovorila. 😉

zjatra sa zacnem balit do nemocky..... ved istota je istota, aj ked malemu je zatial v brusku dobre..... co ma tesi.

miriamka
19. okt 2008

Smejko...neboj,maly tam pekne este pocka do 40tt.Ja som si tiez tasku balila koncom 36t.
No asi na tej sud naozaj nepojdem,k comu mi bude vidiet ako mu ublizovali? 😔

blovitc120
19. okt 2008

Ahojte, my máme klasicky uplakaný víkend, ale aspoň chodíme von, keď je pekne. Ide ma poraziť, drahého syn k nám prišiel na víkend zase taký chorý, že len tŕpnem, kedy malá od neho ochorie. Má nádchu, bolí ho hrdlo, porazí ma. Choré vrešťadlo je posledné, čo potrebujem. To ho mama naschvál poslala takého chorého, keby bola normálna, tak mu povie, choď k otcovi budúci víkend, keď si chorý, majú doma malé dieťa, ktoré ešte nemá imunitu, ale nie,

smejko1
19. okt 2008

blov / tak to je fakt hnusactvo.... a aspon muz mohol nieco povedat, a nemozes maleho poslat kocikovat? ved tam na vzduchu by neboli blizko seba a aspon by si mala chvilku na spanok......

miriamka - dobre si sa rozhodla..... naco pozerat na nieco co Ti bude len srdce drasat?? a inak ja dufam, ze sa ten nas slonik narodi skor..... ako dosiahne 4 kila.... tuzim tak po 38-39tt ale s mojim stastim este budem prenasat chichi

num7976
19. okt 2008

ahojte miriamka nechod bolo by to pre teba hrozne tazke a nanovo by si to musela prezivat,urcite by to nebolo dobre ani pre teba ani pr e malickeho,dufam,ze ten dotycny dostane najvyssi mozny trest za to co urobil!! 😠 😠
blovitc to je skoda,ze zase uplakany!ale inak mohol aj tvoj muzik zakrocit aby k vam jeho syn nedosiel,ked je chory,nie?no ja by som hned volala tej jeho ex ci to nema v hlave v poriadku!
smejko veru pobal sa radsej teraz,aby si potom nezhanala niektore veci ako ja s kontrakciami 😀 to mas fajn,ze vies taketo babickovske veci,to mne by musela strikovat asi moja starka,viem urobit prvy riadok na ihlici 😅
my sme sa pohadali s muzikom ☹ kurnik no co aspon tu neni,len najhorsie na tom,ze aj malu vzal k svokrovcom a ja sa tu sklbem od nervozity,co mi tam moj chrustik asi robka 😢

blovitc120
19. okt 2008

Ona by povedala, že nie je doma, alebo nieco podobné a v každom prípade by sem prišiel. Myslím si, že by si priam priala, aby malá od neho ochorela, to by ste ju museli poznať. Smejko, kočíkovať by som mu nedovolila, nepustím ho k nej na menej ako 5 metrov. Akurát že som celú nedeľu s ňou bola preč, namiesto aby som si oddýchlá aspoň 1 deň.

smejko1
20. okt 2008

dobre ranko,

dnes ma ku vsetkemu boli aj chrbtica spala som ako paragraf - joj neukamenujte ma, ja viem, ze Vy ste nespali skoro vobec 😀

numka = my sme sisnute, nie aby si si oddychla, ze mas volny byt = ved dieta je s otcom a ten vie co a ako.... trubka, ale zas ja by som nebola ina, ze ano.... to tu len tak po ranu mudrujem chichi.

blovitz - mas pravdu, to bol asi hlupy napad, ako kocikoval ...... ☹ tak ako dalsia nocka?

blovitc120
20. okt 2008

V noci sa stále budí každé 2 hodiny na jedenie, hoci cez deň vydrží každé 3, nerozumiem tomu. Večer bol cirkus ako vždy, najnovšie má zvyk, že zaspí pri grganí večer na ockovi, ale musí ju mať na sebe ešte aspoň 1,5 hod., aby sa prespala do toho hlbšieho spánku a potom ju dáme do postieľky. Prvý spánok vydrží dlhší a potom podľa nej môžem nastaviť hodinky. To ju ani nestihnem preložiť do postieľky, lebo už otvára pusu ako vrana a hľadá cici, aj keď ledva držím oči, musím sa vtedy na nej smiať, ako myká hlávkou a hľadá, čo strčiť do pusy 🙂.

miriamka
20. okt 2008

Blov...no malinka si uz uvedomuje ze ked spusti plac v noci,prides po nu.Aj my sa budime kazde 2 hodiny,aj ked,teraz je to uz trosicka lepsie.

blovitc120
20. okt 2008

No miriamka, v noci je nejaká hladnejšia, keď cez deň jej stačí každé 3. Som dúfala, že to bude až vtedy ako si písala, že Jakubko sa začal tak budiť, to naša sa bude potom každú hodinu 😕 ? Inak tiež si myslím, že by si tam nemala ísť, na ten súd. Náš ocko zomrel sám a stále sa vyhýbam tým spomienkam, nie keby mu to ešte niekto iný urobil...

miriamka
20. okt 2008

Blov...asi mas pravdu,asi by bola blbost si ist na sud pozret co sa presne stalo ☹

Blov...a nemate v spalni suchy vzduch?My sme zistili,ze ked kurime v noci krbom,maly spi zle...a ked radiatorom tak spi dobre.Teraz ideme kupit vlhkomer,a zistime ci nemame prilis suchy vzduch co ho budi stale na papanie,pitie.

lucinka1104
20. okt 2008

mne tiež LUky cezdeň papá ukážkovo každé 3 hoda vnoci aj každé dve .... zato teraz už spí vyše 3 hodín 😒 to sa mi nanhopnepodobá aj z prechádzky sme už doma hodinu a stále buva za hodinu ideme na ďaľšiu tomi už asinebude chcieť byť v kočíku 😅

blovitc120
20. okt 2008

My máme len radiátor a nekúri naplno, navyše naň dávam večer sušiť mokrý uterák, do ktorého utriem Mišku po kúpaní, pardon vodopádovaní, nakoľko kúpanie nenávidí, tak ju umývame v umývadle pod prúdom vody a to sa jej celkom páči. Tak neviem, asi tiež kúpime ten vlhkomer. To budú mať niekde v NAY alebo tak?

weja
autor
20. okt 2008

ahojtee... 🙂
som tu cely vikend nebola, ale nastastie ste nepopisali toho az tak vela, takze mozem v pohode docitat...

my sme mali vikend pekny, v sobotu sme si nakoniec urobili "prechadzku" na Žiarsku chatu - 10km 😝 😝 😝 este dnes citim nohy, co som mala svalovicu 😀 ale inak pocasie bolo fantasticke, takze ozaj super prechadzka... a vecer sme sli do kina a aj ked film bol dost o nicom, aj tak to bol pekny den... 🙂
no a v nedelu sme sa riadne dovadili ako uz dlho nie... 😖 par hodin bola ticha domacnost a potom sme usudili, ze uz nam asi zo vsetkeho udiera na mozog - drahemu z roboty a mne z tych poslednych udalosti... 🙄 takze sme skonstatovali, ze by sa nam zisla nejaka dovolenka - niekde uplne mimo od vsetkeho, aby sme si dali nervy a psychiku trosku dokopy... takze v sobotu odchadzame do Egypta na 8 dni... 😎
zaucat sa do roboty budem chodit tento tyzden - zajtra akurat zacinam, tak na mna potom myslite, nech ma neposlu domov... 🙂

smejko1
20. okt 2008

wejka = to je super sprava, ten egypt. som rada, ze Ste to tak super vyriesili...... aj ja scem 😎 slnko more, pohoda........

blovitz - a angel care nemeria aj teplotu v izbe? to tvoje vrestadielko ma pomyleny den s nocou......

weja
autor
20. okt 2008

no veruze sa tesim... 🙂 uz sme sa zmierili s tym, ze tento rok sa dovolenka nekona, takze hadam bude o to lepsie, ked je to taketo necakane... 😎

num7976
20. okt 2008

jeeej weji super,ako zavidim-my sme s muzikom este pri mori ani spolu neboli 😢 no to vam bude super,normalne sa tesim s tebou,uvidis ako vam to dobre padne!
smejko no veru to som bola dost nervozna,dosiel ale v poriadku taksme sa vybozkavali,ako by sme spolu neboli cely tyzden! 😉

blovitc120
20. okt 2008

Smejko teplotu meria, ale vlhkosť nie 😉

miriamka
20. okt 2008

Weji...to je super ta dovolenka!!!Zasluzis si ju viac nez ktokolvek iny!!! 🙂
Blov...my pojdeme mrknut ten vlhkomer,a ak bude suchy vzduch kupujeme zvlhcovac...mozno ma maly suchu sluznicu a preto sa stale budi,lebo v lete spinkaval krasne pokial sa nezacalo kurit.

matullienka
21. okt 2008

ahojte kocky: tak ako deturence? posluchaju?

blo: malu to este nepreslo?

miriamka
21. okt 2008

Dobre ranko Matullienka,dnes to tu otvaras Ty 😉
No noc bola celkom dobra,hore sme boli 2x 🙂

matullienka
21. okt 2008

miriamka: tak to si sa ajj vyspala hej? 🙂