Patchwork. Je to zložité?

pacna
30. aug 2007

ahojte kocky chcela by som zacat s patchworkom ale nemam odvahu. je to zlozite?nasla som si aj par stranok na webe.robite to niekto? 😀

zuzpidka
30. aug 2007

Kedysi dávno som to robila. Ušila som tak malej poťah na vankúšik a obliečku na paplónik. Teraz nemám toho času až tak aby som sa tomu venovala. Ale je to super. 🙂

ivanadur
30. aug 2007

ahoj, ja som sa začala tiez venovat patchworku, usila som malemu decku na hranie a prikryvku na dve postele, je to parada. Nie je to ani tazke, len treba trpezlivost a fantaziu. Ak by si chcela, poslem ti par navrhov.

pacna
autor
30. aug 2007

ak budes taka dobra.zozeniem si aj neaku knizku az som z toho neni blba 😅

ivanadur
2. sep 2007

pošlem ti, mám ich zopár tak mi napíš na akú adresu ti to pošlem

pacna
autor
2. sep 2007

jednoduchsie bude ked mi to posles na internu postu.daaaakujem 😉

ivanadur
2. sep 2007

snažím sa ti to poslať, ale neviem ako ti pošlem prílohu, neviem ju pripnúť.

pacna
autor
2. sep 2007

ahoj mas v ip moju adresu.

ivanadur
3. sep 2007

poslala som ti

pacna
autor
3. sep 2007

dakujem este som to nepozerala lebo nemozem otvorit mail. 🙂

makelka
3. sep 2007

Holky, když už jsme u toho patchworku, neměla byste některá zájem mi ušít deku??
nebolik přehoz na postel???

ena
3. sep 2007

makelka: to aj mna napadlo, ze sa na to spytam, ale asi je to dost babracka a dlho to trva.. 🙂

ivanadur
4. sep 2007

ak si poviete rozmery, prevládajúce farby tak s radostou usijem, látok mám dosť, musela by som kúpiť len vliselín a podkladovú látku. takže ak máte záujem...

ivanadur
4. sep 2007

pacna, ma teraz napadlo, akú verziu windows máš? Lebo ak mam vyssiu verziu ani to neotvoris, takze zisti a preposlem ti to znovu

pacna
autor
4. sep 2007

ahoj ivanadur uz som sa konecne dostala k mailu nebola to moja nesikovnost ale upravovali schranku.dakujem za tie vzory.ked budem mat cas skusim na niecom malom.teraz toho casu moc nemam lebo dcera zacala chodit do prvej. 🙂

mariannas
7. sep 2007

jeej toto ma potesilo, moja sestra robi naaadherny patchwork, robila aj kurzy je fakt dobra 😉

makelka
8. sep 2007

ivanadur - zájem bych určitě měla. máme postel 2x2 metry, ale chtěla bych, aby to na obou bočních stranách bylo skoro na zemi, tak jaký myslíš rozměry a písni mi do IP kolik by jsi za to chtěla, ať mám aspoň představu 😉

vodniicka
8. sep 2007

mariannas 🙂 no pekne a nechce robit aj v BB kurzy?

daddy
8. sep 2007

Ahojky, jsem taky jedna z těch které přičichla k droze jménem patchwork i když musím říct, že momentálně abstinuju, protože přes léto na to nebyl čas, ale blíží se zima a zase zasednu k mašince. Sama se považuji za začátečníka a doufám, že se časem truchu vypracuju 🙂 Až zjistím jak se sem vkládají fotky tak se pochlubím 🙂

pacna
autor
8. sep 2007

baby a aka latka sa na to najviac hodi musi to byt rovnaky material? 🙂

ervotoc
8. sep 2007

chod na babetko,do napadov tam mas babenky šikulky,aj mne super poradili,určite poradia kazdemu,maju skusenosti a su skvele,robia neskutočne krasne veci
ja mam zatial len dva vankuše 😝

pacna
autor
8. sep 2007

dakujem ja by som zacala tiez len niecim malym aby som to nepoondila 😒

pacna
autor
8. sep 2007

ervotoc prosim ta nemozem to najst. 😖

ervotoc
8. sep 2007

http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=971...

JE TAM viac stranok,daj hladať patchwork.... 😉
a česke stranky su tiez fajn,ja teraz čakam na knihu patchwork čo je bez šitia 😲 😝 😝 😝 ale kedy sa k nemu dostanem 😀 😀

ena
9. sep 2007

ervotoc: aj si uz nieco usila? 🙂 A co za kniha patchworku bez sitia? ja som o takom pocula, len co sa robia tie obrazky do polystyrenu. ze nakreslis vzor a potom tam vsuvas do zarezov kusky latok 🙂

ervotoc
9. sep 2007

ano tie dva vankuse,chcela by som aj prehoz ale k tomu sa nedostanem,snad neskor ked bude vacsi,teda verim v to 😀
ano Eni obrazky,ale aj vsetko mozne,aj vankus v pohode,vianocne ozdoby,videla som gulu,tam na babetku stromcek ,je toho vela aj na ceskych strankach...horšie je to so špendlikmi, 😀 😝

ivanadur
9. sep 2007

ahojte, do fotoalbumu som pridala moje výtvory, ak chcete pozrite a posúďte

pacna
autor
10. sep 2007

su pekne ja este nemam tolko casu aby som zacala asi az ked bude zima a nebude robota na zahradke, 🙂

ervotoc
10. sep 2007

Ivana šikulka,mne sa pači ta kačka či kačer na detskej deke,šikovná 😉

tlapicka
10. sep 2007

pacna> strasne me patchwork chytil, jsem amater, ale mam rada vzory s kontrastnich jednobarevnych latek. Tam to opravdu vynikne. Tezky to opravdu byt muze, ale taky nemusis, zalezi, jaky vzory si vyberes. ja dlouho zustala u kosticek a to je pohoda. krasne to prybyva. opradu to hrozne dlouho trva, ale stojio to za to. loni jsem dostala k vanocum rezak, podlozku a pravitko a je to k nezaplaceni, opravdu to strasne moc usnadni praci. takze urcite do toho!!!
tedka zkousim hvedicovity sedaky pro dedu k vanocum, tak uvidime, jak to dopadne...

otazka pro vsechny> mate nejaky grif, jak sesivat, aby to vychazelo uplne eno nuno? ja at se snazim sebevic, porad mi tam milimetriky litaj 😔

ivanadur
11. sep 2007

skús si prečítať www.infovek.sk/predmety/vytvarna/index.php?k=167
je to celkom fajn, predtým kým som to našla nevedela som správny postup, ale potom to išlo oveľa ľahšie