Paypal. Ako sa tam dá vytvoriť účet?

janina77
23. okt 2008

Mate niekto skusenosti s platenim cez paypal? Co k tomu treba? Ako sa da taky ucet vytvorit? Kolko to stoji?
Dakujem za vase odpovede.

tynushqa
14. jan 2010

Ahojte, potrebujem rychlu pomoc. Vydrazila som si veci za 178 dolarov, tj okolo 130 eur. Nechce mi to prejst lebo limit je iba 100 eur. CO mam robit? da sa to nejako poslat????? prosim

saska.t
14. jan 2010

ano z tvojho uctu na paypal si to mozes poslat 😉

tynushqa
14. jan 2010

saska.t s paypal robim prvy krat takze mam z toho uplny gulas
toto mi to vypisuje

We are unable to complete your checkout.
This payment will put you over the €100,00 EUR sending limit with your PayPal account. To remove this limit, you need to get verified.

saska.t
14. jan 2010

tynush- ja sice nerozumiem angl. zijem v DE ale v prekladaci mi to ukazalo ze mas limit 100 Eur a ked ho chces zvysit musis sa dostat niekam na OTVORENE polozky kde sa to zrusit da....

tynushqa
15. jan 2010

Ahojte,
neviete mi prosim poradit ako dlho trva prevod cez paypal? lebo som poslala peniaze, ebay mi uz uznal ze je to zaplatene, ale ona hovori ze jej peniaze neprisli.
dakujem

saska.t
16. jan 2010

tynush - kedze je to papypal prechadza to hned, je to najrychlejsi sposob platenia, ktory existuje a pani musi vidiet, ze je to zaplatene hned.... takze ak to nevidi niekde sa stala chyba a ty by si mala mat na svojom paypali tiez ukazane /potvrdenie/, ze platba prebehla 😉

tynushqa
17. jan 2010

Ahojte,
nenasla by sa nejaka dobra dusa ktora by mi uhradila vec kupenu na ebay-i cez paypal? ja mam limit a nejde mi to poslat. Aj ked som si dala poslat ten kod na zvysenie limitu tak mi vo vypise nenprisiel ☹ Ak by sa niekto nasiel bola by som velmi rada. Samozrejme, najskor prevediem peniazky a aj dam tej osobke navyse 5 eur. Potrebujem to ☹

adika04
28. jan 2010

ahojte.nevie mi niekto pomoct s tym,ze mam verifikovanu na paypal ucte slovensku kartu. ale chcem si pridat aj anglicku kreditku.no ked idem k tej kreditke pridat adresu,tak ako krajinu mi ukaze Slovakia.nejde to zmenit.adresu mam anglicku,postcode,region..ale country mi automaticky hodi Slovakia.

kornelia
9. feb 2010

Ahoj, prehodili ma do tejto temy, tak skusim ci nemate skusenosti s paypay, prosim pomozte, kopirujem text:

Tie co pouzivate paypay funguje vam vsetko? Mne uz druhy den neodpovedaju z centraly a peniaze co som si poslala na svoj pay pay ucet, zatial nedorazili od 4.2., neviem preco,vsetky identifikacne udaje som vyplnila. Doteraz bolo vsetko ok, len mi nejak nesedia tie zmeny, co tam oni teraz robia.
Ak mate dajake info, prosim pisnite.

anda123
22. feb 2010

Tak ja som z toho jelen. Kady pise nieco ine, tak sa chcem opytat da sa zalozit paypal ucet aj na obycajnu kartu? Nie keditku? Mate s tym skusenosti? dakujem 🙂

maruskab
22. feb 2010

anda 123, myslis debetku? ja mam paypal a debetnu kartu, funguje v pohode.

anda123
22. feb 2010

No mam len obycajnu maestro kartu. Banka ju dava ako zaklad. Nie su tam ziadne vystupene cisielka...

maruskab
22. feb 2010

ak ju banka vydava ako zaklad k uctu, mala by to byt karta debetna /cerpas len vlastne financie, pripadne mas aj nejaky limit, po ktory mozes ist do minusu/. karta nemusi mat nic vystupene - nemusi to byt karta embosovana. zrejme mas kartu indentovanu- udaje su pisane naplocho, karta je v podstate hladka.
ja mam debetku indentovanu, Visa, paypal mi na nu funguje.

anda123
22. feb 2010

Maruskab dakujem 🙂 Som napisala aj do banky. Snad mi odpisu. Pre mna je paypal jedna velka zahada, tak sa musim s tym potrapit. ANJ nie je moja silna stranka :(

maruskab
22. feb 2010

anda123, a ked si si skusala zaregistrovat tvoju kartu na paypal, tak ti to neslo?

anda123
22. feb 2010

No pravdu povediac sa tam neviem dobre zorientovat, takze....netusim ci to co som robila som robila dobre :/ Tak som to vzdala ze si to overim. Ale pomoc pri registracii by sa veru zisla ☹

saska.t
22. feb 2010

anda mozes registrovat aj normalnu kartu nie len kreditku 😉 a ked nerozumies aj mala si si zalozit paypal v NJ...

maruskab
22. feb 2010

ak chces, napis mi do IP, mam este chvilku cas, kym chrustik spi ;)

maruskab
22. feb 2010

saska.t, to by mohol byt problem. lebo ak po pravde zadas krajinu Slovensko, automaticky ta presmeruje na jazyk anglicky, pripadne si mozes vybrat espanol, francais alebo chinese 😀

denisocka
30. apr 2010

prosím vas, som v tom uplny magor , učet mam v SLSP a chcem PAYPAL .... ako na to ??????

ducati77
1. máj 2010

denisocka, na nete máš kopec návodov ako si založiť paypal účet..napríklad tuto:

http://www.recept-na-zivot.sk/index.php?title=P...

ducati77
1. máj 2010

no, asi to nezobralo celý link...ale keď dáš do google, tak isto nájdeš 😉

denisocka
23. máj 2010

včera som si zašla do SLSP opýtať sa,čo by stala debetna karta a oni že 20€ ročne a že načo mi je? tak vravím že na paypal a pani vravi,že nato mi netreba debetnu,že sa mam zaregistrovať aj s moju Visa electron,že vzadu je to číslo čo pýta paypal a cez IB si mam čosi aktivovať - nejake platby cez internet - hranicu limitu €

tak nechápem teda

molnarovak
23. máj 2010

denisocka, urcite nepotrebujes debetnu kartu. Normalne sa zaregistruj na https://www.paypal.com/sk, tam zadas cislo tvojej karty a po par dnoch by Ti mali z uctu stiahnut 1,5eur (aspon mne tolko stiahli za aktivaciu). Zaroven budes mat vo vypise z uctu specialne 4-mieste cislo, ktore je potrebne k ukonceniu registracie. Potom uz mozes smelo nakupovat.
Ja som sa registrovala asi pred 2-rokmi, takze si to uz celkom detailne nepamatam, ale nebolo to nic zlozite.
Velmi si paypal pochvalujem, pretoze vela nakupujem cez ebay a mam to bez poplatkov.

denisocka
23. máj 2010

fiha,si prva čo mi toto povedala,každy len že kartičku s vypuklími číslami.ja som sa chcela dnes doregistrovať, ale musim si vybrať 2 otazky z 5.debilných - ktore mi daju ked zabudnem heslo a veru,ani na jednu nimi položenu neviem odpovedať

denisocka
23. máj 2010

takm žial,dokončila som registraciu a vyskočilo : Táto kreditná karta bola zamietnutá bankou, ktorá vydala vašu kreditnú kartu. Podrobnosti o tom, prečo bola zamietnutá kartu, obráťte sa na kreditné karty oddelenia služieb zákazníkom. Alebo môžete skúsiť pridať inú kreditnú kartu.

denisocka
23. máj 2010

asi musim cez IB zadat limity, tp sa kde dava a kolko asi? či jak to funguje

molnarovak
23. máj 2010

denisocka, napísala som Ti IP. Mimochodom, ja som žiadne limity nezadávala.
Ale je pravda, že nie každá kreditná karta sa dá registrovať na paypal. Ja mám mbank a určite nie je debetná.

molnarovak
23. máj 2010

denisocka, tie otázky v prípade zabudnutia hesla sú len formálne. Nemusíš na ne správne odpovedať, odpoveď si zvolíš sama.

denisocka
24. máj 2010

no nič,nejde to,vraj moja banka to zamieta,či čo